Şimdi Ara

Lille-Fenerbahçe maçı skor tahminleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
0
Favori
3.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: GobliN

Ülke içi rekabet farklıdır, yurtdışına çıktın mı olay çok daha farklıdır. Rekabet deniyor zaten ona. 10 yıldır Kadıköyde galibiyet yok sizin bizim de çeyrek asırdır Türkiye Kupası yok. Kavga, tartışma hepsi futbolda olabilecek şeyler. İleride fikirlerin değişir yıllar geçtikçe.

Hiç alakası yok... Galatasaray ve fener he alanda rakiptir... İster yurtiçi ister yurtdışı... Ben fenerbahçenin hiçbir alanda başarı kazanmasını istemem... Fenerin başarısı Galatasaray'ın başarısızlığıdır... O eski centilmen zamanlar artık bitti başkanınız sağolsun... Stadlarda omuz omuza izlenen maçlar artık yok... Bu durumdanda asla utanmam sıkılmam, bu hale getirenler utansın birazda...

Fenerbahçe ve Galatasaray yurtdışında ne zaman rakip olur biliyor musun? İkisi de her sene final oynarsa ancak birbirine rakip olurlar. Onun dışında iki takım da kendi ülkesi adına mücadele eder. Ama buna kafalarınız basmıyor işte bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

quote:

quote:

Ülke içi rekabet farklıdır, yurtdışına çıktın mı olay çok daha farklıdır. Rekabet deniyor zaten ona. 10 yıldır Kadıköyde galibiyet yok sizin bizim de çeyrek asırdır Türkiye Kupası yok. Kavga, tartışma hepsi futbolda olabilecek şeyler. İleride fikirlerin değişir yıllar geçtikçe.

Hiç alakası yok... Galatasaray ve fener he alanda rakiptir... İster yurtiçi ister yurtdışı... Ben fenerbahçenin hiçbir alanda başarı kazanmasını istemem... Fenerin başarısı Galatasaray'ın başarısızlığıdır... O eski centilmen zamanlar artık bitti başkanınız sağolsun... Stadlarda omuz omuza izlenen maçlar artık yok... Bu durumdanda asla utanmam sıkılmam, bu hale getirenler utansın birazda...

Fenerbahçe ve Galatasaray yurtdışında ne zaman rakip olur biliyor musun? İkisi de her sene final oynarsa ancak birbirine rakip olurlar. Onun dışında iki takım da kendi ülkesi adına mücadele eder. Ama buna kafalarınız basmıyor işte bir türlü.

UEFA kupasına b.k atıp tesadüf diyen bir başkana sahip kulübün taraftarının bu sözleri sarf etmesi gerçekten komik oluyor.

• Red a!ert arkadaşım Sen bir gün gördün mü Barça forumunda veya Real madrid forumunda Alex gelse çok iyi olur,keşke bizim takımımızda oynasa gibi şeyleri?Ardayı sürekli kendi oyuncularınızla karşılaştırıyosunuz veya karıştıyosunuz ama Liverpool forumlarında Arda gelse çok iyi olur gibi yazıları biz gördük.http://forum.donanimhaber.com/m_36888067/tm.htm
  • Lille 2 -1 alir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

quote:

quote:

UEFA kupasına b.k atıp tesadüf diyen bir başkana sahip kulübün taraftarının bu sözleri sarf etmesi gerçekten komik oluyor.

Aziz Yıldırım maç sonrası kişisel yorumunu yapmıştır ve doğal bir yorumdur. MAç öncesi GS'nin kupayı kazanmamasını temenni etseydi ne Türk futboluna ne de Fenerbahçe'ye yakışmazdı Aziz Yıldırım. Başarının tesadüf olduğunu iddia etmen başarının küçük olduğunu söylemek değildir. Bende GSlileri komik bulduğum nokta bu, medya gibisiniz istediğiniz gibi anlayıp yorumluyorsuuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Otorite

Transfer konusuda Siz yıllarca peşinden koştuktan sonra 34 yaşında getirdiğiniz Roberto carlos'u aldığınızda Ligin kalitesini arttırdık demediniz mi?34 yaşına gelmiş adama senelik 4.5 milyon euro veriyosunuz ve ligin kalitesini arttırıyosunuz?Bu sadece Fenerbahçenin azcıkda olsa duyulmasını sağladı yoksa Galatasarayın tanınması için Fenerbahçenin 34 yaşındaki adama 4.5 milyon euro vermesine gerek yok.

Konuya bakıyorum bu yoruma bakıyorum bir bağlantı kuramıyorum.
  • Deplasmanda 2 - 1 Kadıköyde 1 - 0 yener tur atlarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duygusuz İfade

quote:

Transfer konusuda Siz yıllarca peşinden koştuktan sonra 34 yaşında getirdiğiniz Roberto carlos'u aldığınızda Ligin kalitesini arttırdık demediniz mi?34 yaşına gelmiş adama senelik 4.5 milyon euro veriyosunuz ve ligin kalitesini arttırıyosunuz?Bu sadece Fenerbahçenin azcıkda olsa duyulmasını sağladı yoksa Galatasarayın tanınması için Fenerbahçenin 34 yaşındaki adama 4.5 milyon euro vermesine gerek yok.

@Ncap
    "kazandığı vakit yada transfer yaptığı vakit kendini uzay takımı zanleden gs liler mağlesef "

İyi bakamıyosun demekki.

• quote:

Orijinalden alıntı: ncap

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ncap

quote:

Bende o şekilde düşünüyordum fakat;kesinlikle öyle değil.Kazandıkları zaman bir türlü göklerden inmiyorlar ve kendilerini çok üstün bir takımmış gibi görüyolar.Ayrıca Kadıköyde durduk yere Benim tuttuğum takımın oyuncusunun kafasına vuran oyuncu ve "10 senedir Kadıköyde Galatasarayı yeniyoruz"diye kendince Galatasarayla dalga geçen taraftarı olan bir takımı benim Avrupada desteklemem mümkün değil.Ki yazdıklarınada dikkat etmeni öneririm.Benim kimi tutup kimi tutmayacağım seni ilgilendirmez.

bu kafadakiler yüzünden hep yabancılara satılır olduk....düşmanımızın düşmanı dostumuz demektir ha...bir de mazerete bakın siz onlar bizimle alay etti lille itutarım ben....kazandığı vakit yada transfer yaptığı vakit kendini uzay takımı zanleden gs liler mağlesef..2 senedir de bu böyle elde ne mi var hiç....lafa geldimi biz milattan önce uefa yı aldık diye kendilerini hala övmeye doyamayan yine gsliler....lille fark atsın sen de rahat uyu inşallah athletico yu elersiniz..............daha diyecek bir şey yok........

otorite:çok yanlış düşünüyorsun milli takımdaki fenerbahçeliler de başarısız olsun hatta ağırlıkta iseler milli takım başarısız olsun da istiyorsundur büyük ihtimalle ve bu fanatiklik de hainliğe gider ne yazık ki...............

Sevmiyorum kardeşim Fenerbahçeyi ve tutmuyorumda Avrupada bu benim görüşümdür ve kimseyi bağlamaz.Fenerbahçe getirsin Dünya yıldızı ligin kalitesi artsın isterim ama burda kalır.Fenerbahçe dışında Avrupada mücadele eden her Türk takımınıda desteklerim sonuna kadar.Milli takımla bu aynı şey değil ben kulübü ve bu takımın içindeki Lugano,Bilica gibi adamları sevmiyorum.

ben de gs ye hayran filan değilim ayhan akman sabri fan ı da değilim ama avrupa maçlarında destekliyorum bu da farkımız....sizin klübününüzün yöneticileri zamanında fenerbahçe ile işgal kuvvetleri maç yapacakken ellerindeki en iyi oyuncuları fb ye o maç için vermeyı teklif etmişler.....nerden nereye değil mi sen olsan ingilizleri desteklerdin herhalde....en azından fikrinizi söyleyipte provokasyon yapmayın..bırakın içinizde kalsın....

Biz Fenerbahçe demeden bile sizin Fenerbahçeli arkadaşlarınız her türlü provoke ediyo konuları.Her zaman belirticem görüşümü beğenmiyosan blok tuşuna basabilirsin.

• Konu içindeki bir msjım yanlış anlaşılabilir nitelikte onun için bir düzeltme yapayım: Skor tahminleriniz Lille'nin kazanacağı üzerine olabilir o bir yorumdur ancak aleni şekilde Türk takımının elenmesini istemek/dilemek... Çok yanlış...
  • Arkadaşlar zaten adam ( lar ) ın her mesajları tahrik edici , tartışma çıkarıcı blok layın kurtulun saçmalıklarından..Birde derlerki türkün türkten başka dostu yoktur jo ve gio yu aldı diye gs taraftarı her tarafa saldırmaya başladı iyice harika transfer komiteniz santrafor almayı unuttu mu acaba ?? bir sorgulayın bakalım...
  • lille düşüşte inşallah turu geçicez
  • UEFA Kupası'nı namağlup almak. Kendi evinde 25 maç üst üste yenilmeyerek rekor kırmak zaten tesafüftür. Haklısınız. İşinize gelmeyince Aziz Yıldırım'ın kişisel yorumu oluyor. İşinize geldiğinde büyük başkan şak şak şak ... Geçiniz.
  • Keita Fener 3. olur diyor kişisel yorumu diyorsunuz , Aziz yıldırım 3 yıl üst üste şampiyon olacağız diyor Şike , , fenerasyon diyorsunuz oraya buraya sataşana kadar kendi mesajlarınızdaki tutarsızlıklara bakın...
  • quote:

quote:

quote:

@Ncap
    "kazandığı vakit yada transfer yaptığı vakit kendini uzay takımı zanleden gs liler mağlesef "

İyi bakamıyosun demekki.

İyi bakıyorum konuya sen konunun başlığını yada içeriğinde ne olması gerektiğini bilmiyorsun herhalde konu fenerbahçe bölümünde demekki fenerbahçeyi bağlıyor konuyu mahvedene kadar gayette güzel gidiyormuş yorumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Argentina10

Keita Fener 3. olur diyor kişisel yorumu diyorsunuz , Aziz yıldırım 3 yıl üst üste şampiyon olacağız diyor Şike , , fenerasyon diyorsunuz oraya buraya sataşana kadar kendi mesajlarınızdaki tutarsızlıklara bakın...

Alaka ?

* Senin verdiğin örnek somut olmayan ve gelecekle alakalı tahminler üzerinden yapılmış yorumlar.

Bizim bahsettiğimiz şeyler olmuş ve söylenmiş somut şeyler. Bilmem farkına varabildinmi. Hadi şimdi git ve gerçek üyeliğinle gel.
  • zor maç olcak
  • deplasmanda beraberlik bekliyorum yenilgi bile oalbilir fakat turu geçicez
  • quote:

quote:

quote:

quote:

@Ncap

İyi bakamıyosun demekki.

İyi bakıyorum konuya sen konunun başlığını yada içeriğinde ne olması gerektiğini bilmiyorsun herhalde konu fenerbahçe bölümünde demekki fenerbahçeyi bağlıyor konuyu mahvedene kadar gayette güzel gidiyormuş yorumlar.

@Mehmet2468 nedense Galatasaraylı arkadaşlar Lille'e eleneceğimizi düşünüyorlar, ama kendi takımlarının Atletico'yu geçeceğine inanıyorlar. Bu nasıl yaman bir çelişkidir
    @Coder85 Doğru santraforları yok daha nasıl gol atacağızın hesabını yapmıyorlar kafayı Fenerbahçeye takmışlar

sen anlamak istediğin gibi anlıyosan mesajları sanırım.Bu mesajlara kadarda tahmin yapılmış onun dışında Polatz nickli arkadaş 4 gol atarız dedi bende" lille kalecisiz çıkarsa büyük ihtimal atarsınız"dedim.Arkadaş Atleticodan bahsedene kadar Galatasaray diye birşey var mı konuda yok.

• Fransız takımlarının oyun tarzı,bize biraz ters gelebilir.

Yine de rahat bir şekilde tur atlayacağız gibi garip bir his var içimde:)

Avrupa kupalarında herhangi bir Türk takımınıda rakip olarak görmüyorum ben,eşleşmedeğimiz sürece.Futbolumuz zaten yeterince üst seviyede değil ki,rekabet edecek kadar körleşelim.,

Bjk-Gs veya herhangi bir Türk takımı başarı kazanırsa,en az onların taraftarı kadar mutlu olurum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.