Şimdi Ara

Liglerin hali nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen sezon başladığındanberi 4v4 oynuyorum.ilk diamond ilk 3 de başladım randomda ama şuan aptal rus oyuncuları yüzünden platinium a kadar düştüm.Adamlar çok ilginç şeyler yapıyorlar.6. dk 1 barracks atmış bekleyen adamlam mı ararsın 2 terran 1 kapıyı kapatmayıp 1 adamdan 10 pool yemelere kadar çok saçma adamlar geliyor.Herkez deli gibi random oynuyor.3-4 ay kadar önce böle bir şey yoku bende bazen yenerken bile bıkıyorum çünki admlar cidden hiçbişi yapmıyorlar.
    Bu saçma adert herkezdemi var yoksa bana ex bir şekilde böle adamlarmı denk geliyor.

• takım oyunlarını kendi arkadaşlarınla oynayabilirsen zevk alırsın.. diğer türlü sıkıntılıdır.. zaten bu olay sadece sc için geçerli değildir bütün oyunların takım modlarında sıkıntı duyulur bu konuda.. ya gözün görmeyecek kabulleneceksin yada arkadaşlarınla oynayacaksın.. zaten senin takıımındakiler sağlam olsa bile karşı takımda böyle sorunlu adamlar çıkabiliyor.. ondada yine zevk alamıyorsun..

en güzelimi 1vs1 dir...
  • AHaha geçen gün 4v4 atıyım dedim bizim takımdaki bir zerg bütün işçileri kaptı bizim takımdakilere a move yaparak kesiyo baya bi güldüm sonrada çıktım
  • Arıza adam çok ben 6 pool yapmaya çalışıpta adam scout lamasın die 6 işcisiyle probe kovalayan adam gördüm.Şaka gibi cidden son 2-3 ayda bu hale geldi ligler.Rus lar desen zaten lagger
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.