Şimdi Ara

LİG ANALİZLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
1.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: masterbet

quote:

Orijinalden alıntı: analizci1980

LİG ANALİZLERİ

buradan senin çıkardığın analiz nedir..tavsiyeler yani..

Videoyu paylaştım, oradan ufak tefek tavsiyelerde bulundum.

Herkese bol şans.
  • Finlandiya 3 maç için üst ve kg demişsin ama Finlandiya genel olarak alt ligidir bakalım tahminlerin ne kadar başarılı olacak..Bol şanslar...
  • quote:

Finlandiya 3 maç için üst ve kg demişsin ama Finlandiya genel olarak alt ligidir bakalım tahminlerin ne kadar başarılı olacak..Bol şanslar...

Başta da belirttim, bunlar benim tahminlerim değil. Bunlar bu sezon oynan maçlarda ki gerçek istatistikler. Yani m.kolikten çektiğim veriler. Videoda gördüğünüz hiç bir değer benim tahminim değildir.
  • finlandiya ligine uygulanmıyor program
  • quote:

quote:

Finlandiya 3 maç için üst ve kg demişsin ama Finlandiya genel olarak alt ligidir bakalım tahminlerin ne kadar başarılı olacak..Bol şanslar...

Başta da belirttim, bunlar benim tahminlerim değil. Bunlar bu sezon oynan maçlarda ki gerçek istatistikler. Yani m.kolikten çektiğim veriler. Videoda gördüğünüz hiç bir değer benim tahminim değildir.

yani sen oynadığuın zaman bu tahmini nasıl kullanıyorsun ... senin şahsi tahminin nedir..nasıl çıkarım yaparsın..tutar veya tutmaz o önemli değil...
  • quote:

quote:

quote:

yani sen oynadığuın zaman bu tahmini nasıl kullanıyorsun ... senin şahsi tahminin nedir..nasıl çıkarım yaparsın..tutar veya tutmaz o önemli değil...

Oynayacağım zaman önce çıkan sonuçlara bakarım. Örneğin Helsinki maçı 3,05 çıkıyor. Sonra m.kolikten ya da nereden rahat bakarsan oradan aralarında ki maçları, bu seneki performansı incelerim. Aklıma yatarsa o maça üst veririm. Illegal oynadığım için 3,5-4,5-5,5 üstü olur genelde ve sistem yaparım.

Mesela Inter Turku maçı 1,77 gol çıkıyor ama aralarında ki maçlar hep gollü bitmiş, eğer sistem yapacaksam 3,5-4,5 üstü alabilirim tabi bu durumda yaptığım excel tablosunu ezmiş olurum. Bu da baştan beri dediğim gibi bunlar sadece istatistik, araştırmak bizlere kalmış.

Bu tablo bana şöyle bir avantaj sağlıyor, bazı maçlara hiç bakmadan geçiyorum ve zaman kaybı olmuyor. Hedefimde ki maçlara daha çok odaklanıyorum ;)

• analizci1980 A kullanıcısına yanıt
    tablolar finlandiya ligine uymuyor hocam kaç kere yazayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollicool

tablolar finlandiya ligine uymuyor hocam kaç kere yazayım

uymayan ne?
  • analizci1980 A kullanıcısına yanıt
    bilgileri alıp kopyalayacağımız yer yok verdiğin dosya da sadece major ligler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollicool

bilgileri alıp kopyalayacağımız yer yok verdiğin dosya da sadece major ligler var

Onu sen istediğin gibi değiştirebilirsin. Son videonun açıklamasına ekledim, oradan alabilirsin.
  • Analiz işi hep ilgimi çeker, zaten hep istatistiğe göre oynarım genelde ama ben bu konudan hiç bir şey anlamadım, kusura bakmayın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEternal

Analiz işi hep ilgimi çeker, zaten hep istatistiğe göre oynarım genelde ama ben bu konudan hiç bir şey anlamadım, kusura bakmayın..

ilk başta ki ana anlatım videosunu izlediniz mi?
  • Merhaba Arkadaşlar,

Norveç Ligi analizlerini videoda bulabilirsiniz. Excel dosyası video açıklamasındadur. Herkese bol şans.

VİDEO ANALİZ
  • 11-14 Temmuz analizlerini videoda bulabilirsiniz.

Herkese bol şanslar.

Video Analiz

Excel dosyası video açıklamasındadır.
  • Bu hafta analizler güzel geçti, darısı haftaya...
  • 18-21 Temmuz Lig İstatistikleri

VIDEO ISTATISTIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombaci2014 -- 18 Temmuz 2014; 12:54:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bombaci2014

18-21 Temmuz Lig İstatistikleri

VIDEO ISTATISTIK

bol şanslar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bombaci2014

18-21 Temmuz Lig İstatistikleri

VIDEO ISTATISTIK

bol şanslar...

teşekkürler
  • Bu haftanın lig istatistiklerini aşağıda ki videoda bulabilirsiniz. Excel dosyası video açıklamasındadır.

Herkese bol şans...

VIDEO ANALIZ
  • Bu hafta için analizleriniz olacak mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.