Şimdi Ara

Lifecell Hediye 1 GB Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.359
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lifecell'deki kontratınızı yenileyin, paketinize ek 12 ay boyunca + 1 GB hediye internet sizin olsun!

07.03.2019 tarihi itibarıyla bireysel faturalı Lifecell ses hattı abonesi olup mevcutta paket taahhüdü devam eden aboneler, yeniden bir bireysel faturalı Lifecell ses paket taahhüdünde bulundukları anda kampanyaya otomatik olarak katılmış olacaklar ve paketlerine ek olarak 30 günlük ücretsiz 1GB ek internet faydası hediye edilecektir.
    Kampanya yalnızca Lifecell bireysel ses faturalıda kalınması durumunda geçerlidir.
    Kampanyanın geçerli olduğu paketler aşağıda yer almaktadır:
    Lifecell Seçmece Karışık 1GB, Lifecell Seçmece 1000dk, Lifecell Fırsat Midi,Lifecell Fırsat 5GB,Lifecell Fırsat 7GB,Lifecell Fırsat 9GB,Lifecell Super, Lifecell Extra, Lifecell Pro, Lifecell Mix, Lifecell Super Mix, Lifecell Mega Mix, Lifecell Up 3, Lifecell Up 5, Lifecell Up 7, Lifecell Plus, Lifecell Plus 3GB, Lifecell Plus 5GB
    Kampanyaya katılımı takiben 12 ay boyunca geçerli olacak yurt içi kullanımlarda geçerli ek 1 GB hediyesi otomatik olarak tanımlanacaktır. 12 ay sonunda ek 1 GB hediyesi sonlandırılacaktır.
    Müşterinin tüm kriterleri karşılaması durumunda kampanya 48 saat içerisinde otomatik tanımlanacak ve ve bilgilendirme SMS'i gönderilecektir.
    Devir, ödeme tipi değişikliği ile faturasıza geri dönülmesi, numara taşıma, borç nedeniyle veya abone isteğiyle hattı kapama durumlarında kampanya faydaları sonlanır.
    Kampanyanın iptalinde veya Turkcell faturalıdan ayrılma durumunda, kampanya kapsamında bir cayma bedeli ödenmez.
    Kampanya dâhilindeki hediye 1 GB internet faydası, yurt içinde geçerlidir. Faydanın ücretlendirme periyodu 1 KB'dır.
    Fayda bitiminde müşteriler kullanımlarına kendi tarifelerinden devam ederler. Fayda sonraki döneme devretmez, 3. Kişilere devredilemez.
    Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Paket sadece internet erişim noktası ve Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
    https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/lifecell/lifecell-hediye-1-gb-kampanyasi?source=CMS&place=campaigns_category

• yok artık daha dün lifecell taahhütümü uzattım bu nasıl bahtsızlıktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nrunke

yok artık daha dün lifecell taahhütümü uzattım bu nasıl bahtsızlıktır
    07 Mart 2020 tarihine kadar geçerli.

Diğer ay tekrardan yenilersin taahhütü ve 1GB'ı alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    olabilir evet unutmazsam yapabilirim
  • Lifecell paketlerinin fiyatları artmadı mı? Geçen yıl almış olduğum Lifecell Fırsat 5GB paketime 34tl ödüyorum. Şu anda sitede 49tl ücret gözüküyor. Taahhüt verirsem 49tl'den yenilenmeyecek mi? Şahsen ben bu fiyatlardan yenilemeyi düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fimi

Lifecell paketlerinin fiyatları artmadı mı? Geçen yıl almış olduğum Lifecell Fırsat 5GB paketime 34tl ödüyorum. Şu anda sitede 49tl ücret gözüküyor. Taahhüt verirsem 49tl'den yenilenmeyecek mi? Şahsen ben bu fiyatlardan yenilemeyi düşünmüyorum.
    O dediğin yeni müşteri tarifesi ve fiyatı.

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-super-avantaj

01.03.2019 tarihi itibarıyla Lifecell Fırsat 5GB, Turbo Yeni 2GB, Lifecell Plus, Lifecell Plus 3GB ve Lifecell Plus 5GB paketine 01.01.2018-30.06.2018 tarihleri arasında yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelmiş ve kampanyaya başvuru anında bu tekliflerde aktif olan bireysel ses abonelerini içindir.

Buna taahhüt verebilirsin, 39 TL.

• 1ay 1 gb verecegine ortalama 1 ayda 4 haftadan yaptigim 4ayda 16 sallamin birinde 1 gb internet verseydi keşke .
    Cicim aylarinda 5 gb verdigi olmustu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jazzalyn

O dediğin yeni müşteri tarifesi ve fiyatı.

https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/lifecell-paketleri/lifecell-super-avantaj

01.03.2019 tarihi itibarıyla Lifecell Fırsat 5GB, Turbo Yeni 2GB, Lifecell Plus, Lifecell Plus 3GB ve Lifecell Plus 5GB paketine 01.01.2018-30.06.2018 tarihleri arasında yeni tesis, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelmiş ve kampanyaya başvuru anında bu tekliflerde aktif olan bireysel ses abonelerini içindir.

Buna taahhüt verebilirsin, 39 TL.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 15:1:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• +2.25 telsiz kullanım vergisi de var , toplamda 41.25₺

• quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

.

Alıntıları Göster
    Lifecell superavantaj kampanyasına mı dahil oldunuz acaba?

Ben az önce müşteri hizmetlerini aradım ve bana Lifecell superavantaj 5gb (39tl)lik paketin lifcell ücretsiz 1gb kampanyasından faydalanamayacağını söylediler.

Bu konuda net bilgisi veya tecrübesi olan var mı?
  • Hali hazırda Lifecell Fırsat 5GB yıllık aboneliği olanlar bu hizmetten faydalanamıyor. (1 yıllık Taahhütlü aylık 39TL)
    Paket değişikliği yapmak gerekiyormuş. Tavsiyem edilen paket Lifecell Up 5 (1 yıllık Taahhütlü aylık 51TL) oluyor.
    Lifecell Up 5'in en önemli avantajı seçtiğin bir uygulamaya 5gb internet veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Lifecell superavantaj kampanyasına mı dahil oldunuz acaba?

Ben az önce müşteri hizmetlerini aradım ve bana Lifecell superavantaj 5gb (39tl)lik paketin lifcell ücretsiz 1gb kampanyasından faydalanamayacağını söylediler.

Bu konuda net bilgisi veya tecrübesi olan var mı?

Alıntıları Göster
    valla bana OK dediler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.