Şimdi Ara

LIAN LI PC-K60 550W Havalandırma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Süper oldu dedim ama stokta yokmuş ürün. Bugün siparişini verecektim olsaydı. Başka yerde de bulamadım. Nereden bulabiliriz ki.

Bulamazsam Enerax Everest mi alsam ki. Tavsiye edermisiniz.

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=UCEV12
  • Ben yazdığımda stokta görünüyordu.Birisi daha çabuk davranmış sanırım.
    Everest'i şiddetle tavsiye ederim.Hem çok sessiz hem de çok şekil.
  • trueblack e 120 lik takabilirsin hem de 2 tane

http://www.bimeks.com.tr/urun/1079/108004/xigmatek-xlf-f1253-120-w-x120-h-x25-d-mm-kasa-fani.aspx

benim deddiğim fan bu

bimekste var

LIAN LI PC-K60 550W Havalandırma

LIAN LI PC-K60 550W Havalandırma

• quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

trueblack e 120 lik takabilirsin hem de 2 tane

http://www.bimeks.com.tr/urun/1079/108004/xigmatek-xlf-f1253-120-w-x120-h-x25-d-mm-kasa-fani.aspx

benim deddiğim fan bu

bimekste var

Stoğunda var ama İstanbul mağzalarında. Netten üyede oldum fakat o üründe sepete ekle seçeneği yok. İstanbulda olmuş olsam gider alırdım. Ankaradaki şubelerinde görünmüyor. Firebala sordum şubatta sipariş vereceklermiş. Marta anca gelir orayada.

Ayrıca resimleri eklediğin için teşekkür ederim. Dün akşam sığarmı diye gözkararı ölçtüm kasayı. Ya tam oturur yada sığmaz gibi geldi. Senin resimlerden sonra şüphem kalmadı.

• aynı kasayı kullanıyoruz. benimki de pc-k60w 700 watt lı.

tabii anakartım msi 790gx-g65. ve pencere ile arada boşluk kalıyor bilgin olsun.

doğru söylüyorsun. bimeks tebitmiş sadece beyazı var. şansın yok.
  • İlk olarak bir tane Enermax Everestle kullanırım. İlerde stoklara girdiğinde ikinci fanıda Xigmatek takarım. Enermaxta bitmeden firebaldan siparişi geçeyim en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JOKIR

İlk olarak bir tane Enermax Everestle kullanırım. İlerde stoklara girdiğinde ikinci fanıda Xigmatek takarım. Enermaxta bitmeden firebaldan siparişi geçeyim en iyisi.

o fandan alacaktım ben de sonra xigmatekleri gördüm ondan aldım.

senin dediğin fanda da led i kapatma seçeneği var güzel bir özellik. ama istersen biraz bekle ya da telefon et gelecek mi diye xigmatekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

Orijinalden alıntı: JOKIR

İlk olarak bir tane Enermax Everestle kullanırım. İlerde stoklara girdiğinde ikinci fanıda Xigmatek takarım. Enermaxta bitmeden firebaldan siparişi geçeyim en iyisi.

o fandan alacaktım ben de sonra xigmatekleri gördüm ondan aldım.

senin dediğin fanda da led i kapatma seçeneği var güzel bir özellik. ama istersen biraz bekle ya da telefon et gelecek mi diye xigmatekler.

Fireballa sordum Şubatta sipariş vereceklermiş. Marta anca gelir oda. İlk başta elimde zalmanın 12 cmlik kırmızı ledli fanı var. Onu bağlarım. Xigmatek stoklara girdiğinde 2 tane daha fan alırım. Ve soğutma işlemini tamamlamış olurum bi aksilik çıkmazsa. True Black siparişini geçtim. Stoğuna girdiğinde gönderirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaddir_ank -- 1 Ocak 2010; 18:34:44 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.