Şimdi Ara

LGA1155 STOK FAN KULLANANLAR,FAN HIZ DEĞERLERİNİ PAYLAŞABİLİRMİ..? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Amd nin bircok stok fani birakin, 5000 rpm i 7500 rpme kadar cikiyor yukte. Bircok kullanici bu sebepten halen fan degistirmektedir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: krstarica

Amd nin bircok stok fani birakin, 5000 rpm i 7500 rpme kadar cikiyor yukte. Bircok kullanici bu sebepten halen fan degistirmektedir.

Ben degistiremiyom.Ses geldikce makine yagi damlatiyom 1 hafta dayaniyo.

• quote:

Orijinalden alıntı: qnedim

Herşeye para veriyorsun da,o güzelim sistemi stok fanla kullanıyorsun ya ona şaşıyorum.Gerçi pc yi çok çabuk elinden çıkarıyorsun ama neyse.Al bi zalman cnps10x ya da 11 x kafan rahat olsun.Ben overclock yapmadığım halde cnps11x extreme kullanıyorum;sıcaklık falan aklıma bile gelmiyor.Çok da sessiz.

Bazı özel nedenlerden dolayı sisteme soğutucu alamıyorum malesef..yoksa benimde aklıma gelmedi değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: listone

quote:

Orijinalden alıntı: qnedim

Herşeye para veriyorsun da,o güzelim sistemi stok fanla kullanıyorsun ya ona şaşıyorum.Gerçi pc yi çok çabuk elinden çıkarıyorsun ama neyse.Al bi zalman cnps10x ya da 11 x kafan rahat olsun.Ben overclock yapmadığım halde cnps11x extreme kullanıyorum;sıcaklık falan aklıma bile gelmiyor.Çok da sessiz.

Bazı özel nedenlerden dolayı sisteme soğutucu alamıyorum malesef..yoksa benimde aklıma gelmedi değil..

Aynen.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.