Şimdi Ara

***LG X140*** KULLANICILARI (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
11.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ARKADAŞLAR GARANTİ HARİCİ BİR DURUMUNUZ OLURSA YEDEK PARÇANIZI TEMİN EDEBİLİRİM.İSTERSENİZ 2.EL OLARAKTA TEMİN EDEİBLİRİM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dereli_47

quote:

Orijinalden alıntı: marinerocyp

arkadaşlar yeni konu açmak istemedim.

x140 starter silip ultimate yükledim. video sürüsü yüklenmiyor. ve birçok özelliğin sürücüsü yok. recovery parition silinmedi, görünüyor açılışta, bunun içine girip nasıl eski halini kurabiliriz.

f11 e bas ekranı geldiğinde bas çalışırsa sistemi geri yüklersin ama çalışacağından şüpheliyim bende senin gibi yapmıştım ama ben tedbirimi almıştım format atmadan önce hard diskin imajını almıştım

x140 açılışta f11 çalışmıyor bilgisayar ne güvenli modda ne normal açılmıyor bu bilgisayara nasıl recovery yapabilirim acaba?
  • Arkadaşlar hurdaya çıkardığım lg x140 parçalarını ihtiyacı olanlara satabilirim. Elimde 2x1 gb ram, ekran( ucunda bir kartla çıktı galiba wifi kartı ) ve klavyesi mevcut. İsteğinize göre parça parça veya hepsini satabilirim. Pm atmanız yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihaza ne yaptimsa Xp kuramadim.Kuranlar varsa nasil yaptilar

• Evet arkadaşlar yıllar sonra bende çıkardım saklı yerinden. Birkaç sene öncede 1 gb ekstra ram takip 2 GB yapmıştım. Şimdi içini açtım temizledim, 250 GB lik HDD yi 120 GB lik SSD ile değiştirip Windows 10 kurmayı düşünüyorum ama 200 TL masraf yapmaya değer mi ? Sadece Chrome web gezintisi ve belki arada office programlarını kullanabilirim. İnternette araştırdım ve yabancı forumlar dahil SSD takan göremedim. Uyumlu mudur onuda tam bilmiyorum.

• KpttpK kullanıcısına yanıt
    Nasıl açtınız acaba? Ben açmaya çalıştım temizlemek için, ama tam sökemedim. Klavye falan çıkartıyorum ama en son pil tarafında takılıyorum. çok zorlayamadım açıkçası kırılabilir diye.
    Ben de sizin yaptığınızı yapmayı düşünüyorum. Daha çok internet ve office için kullanmayı düşünüyorum. ama yavaş maalesef. Evde eski bir lcd tv var, smart olmayan. Ona bağlamayı düşünüyorum.Yabancı bir sitede X-25M 80GB ssd taktığını yazmış sadece. Ama çok eski bir gönderiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyturan

Nasıl açtınız acaba? Ben açmaya çalıştım temizlemek için, ama tam sökemedim. Klavye falan çıkartıyorum ama en son pil tarafında takılıyorum. çok zorlayamadım açıkçası kırılabilir diye.
    Ben de sizin yaptığınızı yapmayı düşünüyorum. Daha çok internet ve office için kullanmayı düşünüyorum. ama yavaş maalesef. Evde eski bir lcd tv var, smart olmayan. Ona bağlamayı düşünüyorum.Yabancı bir sitede X-25M 80GB ssd taktığını yazmış sadece. Ama çok eski bir gönderiydi.
    Tüm vidaları çıkardıktan sonra ufak boy ince düz tornavida ile touchpad'in oradan esneterek sağa veya sola doğru ilerleterek yaptım. Ufak tırnaklar tutuyor hep. Sanki kırılacakmış gibi geliyor ama yeterli kuvveti uygularsanız çıt diye atıyor. Tabi çok kuvvetli değil. Bu şekilde arka kısma kadar gittim. SSD konusuna gelirsek, araştırmalarımdan öğrendiğime göre SSD takılsa bile cihazın anakartı o kadar hızı desteklemediği için fazla bir hız artışı olmaz şeklinde. Ama tabi az diye belirtseler artış artış demek. O artışta internet gezintisi ve ofis işleri için yeterli olabilir mi, asıl soru o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KpttpK -- 18 Mayıs 2020; 1:4:54 >
  • KpttpK kullanıcısına yanıt
    Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.
  • Merhabalar bi arkadaşdan satin aldim ama pili mevcut degil acaba yedek parca olarak satanlarda pilini temin edebilir miuiz uygun fiyata? Benimle iletişime geçebilirseniz sevinirim, teşekkürler

• Elinde Lg X140 üst kasa ve bataryası olan varsa alabilirim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.