Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (517. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.251
Cevap
97
Favori
838.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimkinde 3059000 yazıyor . ne demek oluyor bu. ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokayozyer

Benimkinde 3059000 yazıyor . ne demek oluyor bu. ?
    Bataryamız normalde 3300 mah. Orada yazılan ilk 4 basamak bataryanın suanki kapasitesini gösteriyor diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elitforce kullanıcısına yanıt
    Evet çok mantıklı ben orayı bilmiyordum

• Ben para iadesi almıştım bugün yeni v30 geldi, bende 3312 ile başlıyor yardımcı olacaksa.

• Benim telefon 10 aylık benim de orada görünen 3005 gibi bir sayı. Batarya performansım halen harika, 24+ saatte ortalama 8 saat ekran süresi alıyorum, bazen 10 saatleri gördüğüm oluyor (bluetooth aktif kullanıyorum kapalı olunca fark ediyor, ayrıca siyah temanın katkısı büyük)
  • Benim batarya baya kötü olmuş galiba... Servise versek bir şeyler yaparlar mı bu konuda?

Cihaz 7 aylık bataryada o şekil yani değişmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

Cihaz 7 aylık bataryada o şekil yani değişmedi
    o zaman cihaza ya çok iyi bakıyorsunuz ya da o kısım başka bir şeyi ifade ediyor veya tam doğru çalışmıyor :D 7 ayda hiç kapasite kaybetmemesi çok garip geldi. Kendi cihazıma bakarak düşündüğümde mantıklı geliyordu çünkü birkaç ayda bir 100-200 kayıp gözlemleyebiliyordum sizin 7 ayda aynı kalması garip geldi
  • Bende 3000... 3 aylık cihaz ve hep %10 olunca full yapıp çıkardım şarjdan...artık %20 olunca %80 yapıp çıkarıyorum son 3 gündür...

• Merhaba arkadaşlar telefonda oyun oynarken arayan olunca ekran gidiyor eski telefonum samsung note 4 dü kenarda arayan görünüyodu oyuna devam ediyodum yani bu telefonda bunu ayarlayacağım bir yer var mı
    Valla hocam ben cihazı 2 aydır kullanıyorum ikinci el olarak aldığımda 35 defa tam şarj görmüştü şuan 115 defa tam şarj olmuş durum bu şekilde

• Tam şarj kaç defa yaptığınızı nerden görüyosunuz...

• Telefon uygulamasını açıp *#LGMENU#*ModelNo# (yani ülkemizde satılan V30+ H930G modeli için *#546368#*930#) tuşlayın. Açılan gizli menüden SVC Menu > Battery Test > Battery Cycle alt menülerini takip ederek pilin toplam kaç kez 1 tam şarj döngüsüne eşdeğer miktarda şarj edildiğini görebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 8 Mart 2020; 16:15:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut213

Merhaba arkadaşlar telefonda oyun oynarken arayan olunca ekran gidiyor eski telefonum samsung note 4 dü kenarda arayan görünüyodu oyuna devam ediyodum yani bu telefonda bunu ayarlayacağım bir yer var mı
    Numara tuşlanan (çevir sekmesi) ekranında sağ üst köşede menüye tıklayın, çağrı ayarlarına girin. en altta gelişmiş ayarlar'da ek ayarlar var oraya girin. 3. sırada "bir uygulamadayken sesli aramaları göster" kısmını "ana ekran" dan "açılır pencere"'ye dönüştürün.

artık aramalar tüm ekranı kaplamadan bildirim gibi küçük ekranda gelecek herhangi bir uygulama kullanıyor iseniz o anda.

• Telefonu yeni şarjdan çıkardım. Batarya %100 olmasına rağmen şu anki batarya oranı ile ful kapasite arasında 2 katından fazla fark var. Bu nasıl olabilir.

(Günlük mobil veri ağırlıklı 6-7 saat ekran süresi alıyorum.)

• o.sahin kullanıcısına yanıt
    Burada yazan bilgiler çoğu zaman doğru olmuyor. Daha önce çok defa tartışıldı bu konu. dikkate almayın o rakamları genelde tutarsız kapasite ve şarj çevrim sayısı yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vertas -- 8 Mart 2020; 9:27:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: o.sahin

Telefonu yeni şarjdan çıkardım. Batarya %100 olmasına rağmen şu anki batarya oranı ile ful kapasite arasında 2 katından fazla fark var. Bu nasıl olabilir.

(Günlük mobil veri ağırlıklı 6-7 saat ekran süresi alıyorum.)
    Sol taraftaki değer nasıl çalışıyor bilmiyorum, eksili değer de gösteriyor bazen ki bu durumda cihazdaki olan kapasiteyi göstermesi imkansız. Ancak şöyle bir durum vardı hatırladığım kadarıyla ; 100 şarjda iken solda yazan değeri not alıp 2ye 3e indiğinde olan değeri de not alıp birbirinden çıkarırsanız o sağdaki değere yakın bir sonuç buluyorduk diye hatırlıyorum.

Yine de sağdaki değerin batarya kapasitesini yüzde 100 doğru gösterdiğinden emin değilim ancak şu batarya döngüsü olayı doğru. Kendim birkaç günde bir kontrol ediyorum bende dengeli bir şekilde artıyor. Bazı arkadaşlarda 0da veya çok az değerlerde kaldığını gördüm uzun süre kullanmasına rağmen, orada başka bir sorun var.

• kola kutusunda basınç ölçme, şarj aletinde cırcır böceği sesi, ekran homojen mi heterojenmi, şimdide şarj kapasitesi yarıştırma...

biraz daha gayret ederseniz kronik bir sorun bulabilirsiniz
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    çok tüşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerk88

kola kutusunda basınç ölçme, şarj aletinde cırcır böceği sesi, ekran homojen mi heterojenmi, şimdide şarj kapasitesi yarıştırma...

biraz daha gayret ederseniz kronik bir sorun bulabilirsiniz
    +1
  • 
Sayfa: önceki 515516517518519
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.