Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (491. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.255
Cevap
97
Favori
838.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Henüz bu telefonda işler nasıl oluyor bilmiyorum ama unlock yaptıktan sonra tekrar lock yapmış olabilir sadece fikir yürütüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makify kullanıcısına yanıt
    Bende lg üzerinde bu işlere hakim değilim bilenler yardımcı olursa memnun olucam "official" hale getirmenin yolu nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 16 Ocak 2020; 23:21:19 >
  • Beyler telefonu ilk satın alan kişiyle konuştum kesinlikle böyle bir işlem yapmamış zaten bana karşı herhangi bir mesuliyetide olmaz.

Her neyse ilk attığım ss ta root check unlock tarihide 2017 olarak görünüyor ki bu zaten mümkün değil cihaz rev1.1 ve 2019 üretimli. Fastboot a girdim orada garanti ve bootloader ile ilgili bir uyarı yok olsa başka bir v30 a ait resimdeki ibarenin olması gerekirdi diye düşünüyorum bu işte başka bir iş var gibi ama çözemedim...

• quote:

Orijinalden alıntı: La Alegria

Selam. Son 4-5 gündür çok yoğun tempoyla çalışıyordum internete girme fırsatım bile olmadı, unutmuşum yazacağım dediğimi.

Link'teki cihazı aldım doğrudur, 45 liraydı. Benim masaüstü bilgisayarım var ve priz çok uzaklarda bir konumda, arkaya taktım unuttum şarj aletini. Ses veya ısınma yapıyor mu hiç bilmiyorum, önünde kocaman kasa var.

Bu şarj aleti + 2.5 metre Baseus Usb C kablo ve daha önceden Link'ini attığım Yootech stand ile %5'den %100'e 2 saat 1 dakikada doldurmuş Accubattery ölçümüne göre. Saatte ortalama %48.7 dolduruyor bu kurulum. Daha önceki bir zamanda da %2 gibi takmışım ve 2 saat 12 dakikada fullemiş.

Genel olarak çok memnunum bu üç parçadan ve telefonumuzun kablosuz şarj performansından.
    Hocam yootech i ABD'den satın almak için sana Bir özel mesaj yolladım bakıp yanıtlarsan çok memnun olurum

• Netflix mobil uygulamasını indirmeye calışıyorum ama cihaz uyumlu değil diyor. Ne sebebi olabilir ? Chrome guncel versıyon icin de aynı şey yazıyor mesela.

• Hocam xda ve reddite bi bakındım da arb veya lg rct hakkında konuşan pek kimseye denk gelemedim. Resimden yola çıkmayın çünkü o resim görünen o ki unlocked bir cihaza ait. Resimde de hala unlocked çünkü fastboot sizinkinde unlock komutları verirken onda lock komutları gösteriyor. Sizinki şu an kilitli zaten. Bootloader unlock yapıp daha sonra locklayan biri varsa çözüme kavuşabiliriz diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: LeRoux03

Netflix mobil uygulamasını indirmeye calışıyorum ama cihaz uyumlu değil diyor. Ne sebebi olabilir ? Chrome guncel versıyon icin de aynı şey yazıyor mesela.
    Bende bir problem yok kurdum az önce. Sizin yazılım sürümü mü farklı?

• Merhaba bugün v30 telefonum suyla temas etti sonucunda şarj soketinde nem olduğunu bunu kurutmam gerektiği tarzı bir uyarı aldım ve telefonu kapatıp saç kurutma makinesinin soğuk moduyla soketi bir süre kuruttum ondan sonra telefonum açılmamaya başladı daha önce başına gelen yada fikir verebilecek var mı ne yapabilirim
  • Netflix'in farklı bir sürümünü (6.23) apk olarak indirdim. Öyle halledebildim. Sürüm olarak ise telefona hiç dokunmadım yazılım olarak, kutudan çıktığı gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeRoux03 -- 17 Ocak 2020; 18:42:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavalera12

Merhaba bugün v30 telefonum suyla temas etti sonucunda şarj soketinde nem olduğunu bunu kurutmam gerektiği tarzı bir uyarı aldım ve telefonu kapatıp saç kurutma makinesinin soğuk moduyla soketi bir süre kuruttum ondan sonra telefonum açılmamaya başladı daha önce başına gelen yada fikir verebilecek var mı ne yapabilirim
    Telefonun içine iyice suyu hava ile ittirmişsiniz. Bırakacaktınız kendi kendine kuruyacaktı. Cihaz su almış muhtemelen sizin hatanızdan dolayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Anladım direk garantiye yollamak mı mantıklı olur yoksa önce bir telefoncuya göstermek mi
  • LeRoux03 kullanıcısına yanıt
    İlginç bir durum. Benimde aynısı sürüm no felan. Henuz yükseltme yapmadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genckaptan -- 17 Ocak 2020; 20:3:55 >
  • Netflix'in güncel sürümü ile alakalı sanırım. Suç telefonda değil yani bence.

• Daha önce LG servise batarya, ekran değişimi vs için telefon verip memnun kalan, yetkili servis önerebilecek var mı? Garanti bitmeye yakın batarya değişimi için vermek istiyorum ama işçilik olayı beni biraz korkutuyor. Eskişehir ve Bursa servisleri nasıldır titizlik konusunda? Yorum yapabilecek varsa sevinirim.

• Telefonu dün teslim almıştım. Yani bugün ilk tam günümü geçirdim.

Akşam ise 11:30 gibi belki biraz sonrasında yüzde 15 uyarısından sonra tekrar şarja taktım. İlk gün performansı olarak bu süreler normaldir sanırım ama son iki üç aydır eski telefonumla çektiğim resmen işkenceymiş. Beni memnun etti doğrusu. Bu arada bu sürede telefonu baya karmaşık kullandım. Parlaklığı full yapıp film de izledim 3 saatten biraz fazla süre, yüzde 30 civarında tutup internette gezindiğimde oldu. Güç tasarrufunu bir açtım bir kapattım(film izlerken hep kapalıydı). Çözünürlük yüksek-orta arası sürekli değiştirdim. Baya kurcaladım yani. Volte ve AoD hep kapalıydı. Yani bu süreler istenirse daha yukarılara da çekilebilir. Umarım beni üzmez de, bi 3 yıl rahat şekilde, sıkıntı çekmeden kullanabilirim telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeRoux03 -- 18 Ocak 2020; 2:6:7 >

• Arkadaşlar merhabalar youtubede izledim telefonu 10dk boyunca video acik şekilde su altında çalıştığını gördüm. Arada telefonu su altinda yıkamak istiyorum 1dk sürmez. Adam testte 10dk su altinda tutuyor birşey olmuyor. Sizde yıkıyor musunuz ?https://www.youtube.com/watch?v=9faNur16dFE&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan0725 -- 18 Ocak 2020; 14:6:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan0725

Arkadaşlar merhabalar youtubede izledim telefonu 10dk boyunca video acik şekilde su altında çalıştığını gördüm. Arada telefonu su altinda yıkamak istiyorum 1dk sürmez. Adam testte 10dk su altinda tutuyor birşey olmuyor. Sizde yıkıyor musunuz ?https://www.youtube.com/watch?v=9faNur16dFE&feature=youtu.be
    ben çok yıkadım ama suyu şiddetli açmadım. hafif şekilde yıkıyorum sorun olmuyor

• Elitforce kullanıcısına yanıt
    Detay verir misiniz ben merak ediyorum mesela nasıl kurutuyorsunuz veya musluk altında mı yoksa bir kaba sokarak mı yıkıyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan0725

Arkadaşlar merhabalar youtubede izledim telefonu 10dk boyunca video acik şekilde su altında çalıştığını gördüm. Arada telefonu su altinda yıkamak istiyorum 1dk sürmez. Adam testte 10dk su altinda tutuyor birşey olmuyor. Sizde yıkıyor musunuz ?https://www.youtube.com/watch?v=9faNur16dFE&feature=youtu.be
    Yıkamaya gerek var mı? IP68 e güvenip boyle gereksiz bir işe girmeyin derim. En fazla ekrani kirlenir, onuda çözümü basit. İçinden çıkan bezle silince temizleniyor zaten. Abartmaya gerek yok diye düşünüyorum.

• Arkadaslar selamlar pie guncellemesi yapildiktan sonra tekrar fabrika ayarlarina döndurursek pie da mi kaliyor yoksa android 8 oreo ya mi dönuyor?

• 
Sayfa: önceki 489490491492493
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.