Şimdi Ara

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★ (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.255
Cevap
97
Favori
838.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kimbehicayy

Akşam 12 den dabah sekize yüzde sekiz şarj yedi apd kapalı benim telefondamı sıkıntı var anlamadım
    Bende gece Oreo güncellemesini yaptıktan sonra telefonu kenara koydum sabaha kadar 7 saatte %12 düşmüş adp,nfc,konum kapalıydı sebebini anlayamadım.
    Bir de kılıf olarak şeffaf silikon bir kılıf alsam içine çok fazla toz hapsedermi? veya içine fazla toz biriktirmeyecek kaba olmayan kılıf tipi nedir sağlamlıktan ziyade kibar olması önemli bilenlerden yardım bekliyorum ona göre sipariş vereceğim.
  • Türkiyede indirim anlayışı böyle

★★★ LG V30+ ANA KONU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kulakiçi kulaklık arayan arkadaşlar için audiobudget isimli sitede aliexpresten alabileceğiniz çin malı kulaklıkların incelemeleri bulunuyor. incelemeler fiyat ve performansa göre kategorilendirilmiş.
  • Arkadaşlar.2800 lirayı kredi karttan tek sliple alsam.ne kadar faiz koyar acaba

• ben 2500 çekmiştim banka kendi içinde 6 taksit denedim 194 tl faiz tutarı çıktı sizinki de 210 gibi çıkar
  • gcam link i paylaşabilecek olan var mı. aslında ilk sayfaya koyması lazım bu telefon için.yabancı sitelerde buluyorum ama güvenemediğim için indirmiyorum
  • sovalye_ kullanıcısına yanıt
    https://drive.google.com/open?id=1IJZXYNojIh0bIr07UQLxJd44AZyaWpn7

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu Vatan kampanyası teşhir, tanıtım tarzı ürünler olmasın? Veya S/N üretimi 2017 yada 2018 'in başı serisi falansa bitirmeye çalışıyo olmasınlar? güvenelim mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Ne renk hocam cihaz. Bunu satıp mi 8 mi alacaksınız.

Alıntıları Göster
    Aynen mi8 almayı düşünüyorum,cihaz siyah
  • Merhabalar en uygun neresi satıyor şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Türkiyede indirim anlayışı böyle

::) Nasıl bir inidirm bu hocam?
  • forever09 kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever09

Arkadaşlar bu Vatan kampanyası teşhir, tanıtım tarzı ürünler olmasın? Veya S/N üretimi 2017 yada 2018 'in başı serisi falansa bitirmeye çalışıyo olmasınlar? güvenelim mi sizce?
    Teşhir olması çok zor.

Ama hangi seriye ait, eğer vatandan yeni alanlar varsa, bilgilendirirseler iyi olur.

• ugarb kullanıcısına yanıt
    Aynen alan arkadaşlar hangi seri geliyor bi bakabilirler mi içimiz rahatlasın?
  • quote:

Arkadaşlar bu Vatan kampanyası teşhir, tanıtım tarzı ürünler olmasın? Veya S/N üretimi 2017 yada 2018 'in başı serisi falansa bitirmeye çalışıyo olmasınlar? güvenelim mi sizce?
    Bugün bizzat.aradım.dedim.güvenilir kurum olduğunuz için sizden alacağım

Hiçbir şekilde kutuda oynama açılma istemiyorum dedim.yoksa iade ederim dedim.

M.temsilcisi ısrarla kapalı kutu efendim dedi.hiçbir açılma yok dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion3560

Bugün bizzat.aradım.dedim.güvenilir kurum olduğunuz için sizden alacağım

Hiçbir şekilde kutuda oynama açılma istemiyorum dedim.yoksa iade ederim dedim.

M.temsilcisi ısrarla kapalı kutu efendim dedi.hiçbir açılma yok dedi

Alıntıları Göster
    Banada öyle dedi de, seri numarası önemli alan arkadaşlar yazsa süper olacak. şimdi atıyorum 2017 serisidir yada ocak serisidir eritmek amaçlı 2800 den sürüyodur piyasaya.
  • quote:

Aynen alan arkadaşlar hangi seri geliyor bi bakabilirler mi içimiz rahatlasın?
    Benimki 804kpt 2018 nisan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sup3rNatural

Biraz önce linkteki gibi bir çoğaltıcı ile aux modunu yapabildim(kuzenimde vardı ondan aldım marka bilgisi yok üzerinde) . 3.5mm tek bağlantıyı 2 tane 3.5mm dişi bağlantıya çeviriyor. önce aparatı telefona takıp, sonrada aparata kulaklığınızı takıyorsunuz.

teknik bir ölçüm yapamam ama birkaç kez aparatla ve sadece kulaklıkla denedim.

sadece kulaklıkla denediğimde tam 75 e aldığımda gelen ses şiddeti aparatla denediğimde yaklaşık 60 ta geliyor. Benim için bu yeterli 68-70 e kadar çıkabildim çünkü 70 sonrası fazla benim için.

Bence kulaklık siparişi vermeden bu şekilde deneyin.

Yani benim gibi orijinal halinde sesi bir miktar düşük gelenler için yeterli bu değişim bence.

Şimdi tek aradığım daha şık bir 10cm uzunluğunda 3.5mm erkek - dişi tekli uzatma. önerisi olan varsa atabilir mi? genelde 2m -3m kablolar. Bu linkini attığımda şık değil.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_v%C4%B1vanco-41064-5-21-n-3-5-mm-fi%C5%9F-2-x-3-5-mm-jack-ba%C4%9Flant%C4%B1-adapt%C3%B6r%C3%BC-1033520.html
    Ben G7 kullanıyorum quad dacı aktif edebilirmiyim düşüncesi ile LİNKTEKİ aparatı aldım, ohm yükselmedi ama dediğiniz gibi sesi epey yükseltti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 15 Kasım 2018; 16:8:58 >

• quote:

Teşhir ürünü satarken sitede belirtmek zorunda.teknosa mesela belirtip öyle satıyor

Size sıfır mal ücreti alıp teşhir satarsa tüketici mahkemesine kadar gidersiniz

• Arkadaşlar bu gcam ön kamerası çok iyi ama mirrored çekiyor. Düzeltme gibi bir şansımız var mı?

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.