Şimdi Ara

LG V20 inceleme 'Ses ve görsel uzmanı' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mesut bey bence çok kısa bir inceleme olmuş. Lg akıllı telefon konusunda pek tuttuğum bir marka değil ama bu cihaz biraz daha fazlasını hak ediyor sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • görselde camdan öyle çıkarıp inceleme yazılmışya aha dedim gitti canım telefon drop test yapıyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: Haggard1963

Mesut bey bence çok kısa bir inceleme olmuş. Lg akıllı telefon konusunda pek tuttuğum bir marka değil ama bu cihaz biraz daha fazlasını hak ediyor sanki.

Özellikle kamera konusunda çok daha detaylı bir inceleme için teknoseyir e bakabilirsiniz.
  • Hakkı 2000tl o da ayrıca kutuda verilen kulaklık içinden çıkarsa kulaklık yoksa 1600tl.Mi5S 1400tl iken buna 3000tl verilmez

• LG için yok şu sorunu var bu sorun var diye yorum yapanlar. Samsung çok mu temiz? I Phone a yarım araba parası verip kronik sorunlarla uğraşan yokmu? hangi marka sorunsuz?Size şunu söyleyeyim, V20 özellikleri, fiyatı ve aksesuarları ve ile şu anda en iyi telefondur.

• İphone 7 plus a güzel diyenler buna takoz diyor ya onu anlamıyorum. Aynı boyutta iki telefondan birine takoz deniyorsa bu taraftarlıktan başka bir şey değildir.

• Bu telefonu gözüyle görmeyen telefonu eline alamayan insanlar kullanmadan bilmeden camur atıyor. Yok takoz yok bilmem bu para etmez yaw telefonu hiç gordunuz mu kullanidiz mi bilip bilmeden fanlik yapmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: focus1

Bu telefonu gözüyle görmeyen telefonu eline alamayan insanlar kullanmadan bilmeden camur atıyor. Yok takoz yok bilmem bu para etmez yaw telefonu hiç gordunuz mu kullanidiz mi bilip bilmeden fanlik yapmayin.

+1
  • Mesut Çevik daha ne yapsın, tanıtımını yaptığı telefonun birde kullanıcı tarafına yardım ediyor.

teşekkürler Mesut Çevik, Erdi Özağ

LG V20 inceleme 'Ses ve görsel uzmanı'

LG V20 inceleme 'Ses ve görsel uzmanı'

• ben aldim cok memnunum cok guzel

• Lg serilerinin tümünde ghost screen ve pnel den ışık sızması problemleri mevcuttur özellikle şikayet var com da bir mağdurlar ordusu oluşmuş vaziyette bende lg v10 almıştım ama servis dahi açmıyorlar nede tamir ediyorlar bir sürü insan lg mağdurı olmuş haberim yokmuş şimdi aynı kaderi bende paylaşıyorum.oneplus 5 almak için takasa dahi veremedim lglerde kronik yazılım sorunu olduğu söyip takas almadılar 1-2 sene daha bu cihaza mahkum kaldım.

• %23 şarj ile saat 11 de bıraktığım telefon saat 02:00 de sorunsuzdu. Sabah 08:00'de telefon açılmadı. Şarjı bitmiştir dedim. Şarja taktım, 20dk sonra açmaya çalıştım hiçbişey yok. İşe geldim, 1 saat daha şarja taktım. Hard reset tuş kombinasyonu denedim olmadı. pili çıkarttım tekrar taktım olmadı. Saat öğlen 13.25 servise verdim. Servis anakart değişecek gibi görünüyor dedi. Satınalmak isteyenlere duyurulur :( İşin yoksa telefın peşinde koş ! = LG

• Servis kalitesi çok kötübir marka . Lg v10 mun anakartı 2 kez değişti , şimdide heöen yanmodadan wifiyi çekmiyor servis ise yapcak bişiy yok bunlar böyle diyor , halbuki evde birde g3 var yan odayı bırak evin öbür ucundan çekiyor keza iphone 7 de öyle . Ben budurumda ne yapmalıyım bilemiyorm

• 1 senedir kullanıyorum aldığım aman i phone 7 den sadece 200 tl daha ucuzdu . 360 cam ve HF donusturucu ile baug olufsen kulaklık hediyeliydi. Guzel kullanıslı ama fiyat performans maliyeti göz onune alındığında. Bu kadar pahalı olacak bir telefon değil

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.