Şimdi Ara

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.918
Cevap
35
Favori
209.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka sorunu yoksa işini görür. Ben 2 ay önce yeni batarya aldım. 3 yıldır kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim gibi görünüyor.
  • dancingman kullanıcısına yanıt
    Peki şuanda yeni batarya ile ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?
  • Süre olarak bakmadım fakat sabah 6.25 te şarjdan çıkarıyorum akşam 21.00 a kadar gidiyor. Çok oyun oynamam. Mobil veri ve Bluetooth sürekli açık. Çok fotoğraf ve video çekiyor, oyun oynuyorsan bu telefon günü zor çıkarır.
    Mesela şimdi pil detaylarından ekran süresinin ekran görüntüsünü buraya atar mısın? Tabii şarja koymadıysan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Mesela şimdi pil detaylarından ekran süresinin ekran görüntüsünü buraya atar mısın? Tabii şarja koymadıysan.
    Selam,
    Dün sabah yeni aldığım pil şişmişti, eski pili tekrar taktım onunla kullanıyorum. Günde 2 defa şarj ediyorum tüm gün evde olduğum için.
  • Ben de 2 pil var (Yedek bataryayı 2017/şubat ayında Şerifali' deki lg yetkili servisinden almıştım) orijinal pilini de şengüllerde garantiden değiştirmiştim garanti bitmeden.. Yani pillerin biri 1.5 yıllık diğeri 3 yıllık..
    İkisini de günde 2 kere şarj ediyorum oreo güncellemesi geldiğinden beri..
    Pie güncellemesinden ümitliydim ama o da Kasım'da Kore'ye geldi hala bizde haber yok..
    Ama pil tüketimi ile ilgili bir update gerekliydi..
  • Merhaba xustom rom kullanan var mı? Hangisini önerirsiniz? Yeni pil almama ragmen bataryam çok götürmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gercekmanyak -- 24 Nisan 2020; 10:56:50 >
  • çok sıkıntılı bir süreçten geçerek telefona offical lineage rom kurmayı başardım şimdi bir süre kullanım testi yapacağım bir sıkıntı çıkmazsa h990tr modelini rootlamayı ve custom rom atmayı detaylı şekilde anlatacağım
  • Ben h990 modeline lineage rom kurdum. İkinci ekranı çeltik olarak kullanmış çol hoşuma gitti çok güzel ama telefon aşırı ısındı ve kamera çalışmıyor senin deneyimlerinide merak ediyorum benim kurduğum lineageos 16
  • networktrr N kullanıcısına yanıt
    17.1 de ben ısınma sorununa rastlamadım telefon stock romdan daha hızlı ve akıcı animasyonlara sahip kamera ilk flashladığımda çalışmadı fakat tekrar kurulum yaptım düzeldi şu anda bir sıkıntı yok xda üzerinden driver vermişler kamera için ama denemedim çalıştığı için
  • Denemek lazım ozaman
  • Lineage 17.1 romu denemek için telefonu tekrar rootlamak istediğimde bu sefer rootlayamadım twrp yi yüklerken fastboot modunda aşağıdaki gibi hata verdi anlayamadım sorunuda çözemedim inşallah çözebiliriz hayırlısı bakalım

sending 'recovery' (19144 KB)...
    OKAY [ 0.629s]
    writing 'recovery'...
    FAILED (remote: partition table doesn't exist)
    finished. total time: 0.633s

BU
  • networktrr N kullanıcısına yanıt
    benim açtığım konudaki yöntemi mi deniyorsun? stock roma döndüysen sürüm düşürmen gerek
    https://forum.donanimhaber.com/lg-v20-h990tr-rootlama-bootloader-kilidine-cozum--143178253?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber#143226278
  • Mrb. Turktelekomda vowifi çalıştırabilen oldu mu?
  • nietzsche_01 kullanıcısına yanıt
    Bende v20 var cihaz yurtdışı cihazın şebekesinde bir problem var yani demek istediğim 4.5g de internet sorunsuz hatta baya iyi ama konusmada sikintilar var 3g nin internetini hic kullanamiyorum konusma ara sira sikinti veriyo 2g de ise konuşma problemsiz fakat internet cok yavaş durum bu. Cihaza çeşitli cihazlarin imei lerini attim fakat sorun çözülmedi bir de şunu farkettim benim cihazda program versiyonu kisminda global yaziyor fakat baska bir arkadaş ekran görüntüsü atmış onunkinde tur yaziyordu bu da kafami karistirdi siz heralde bu isten anliyorsunuz bana yardimci olursaniz sevinirim teşekkür
     ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

• Satılık çok temiz LG V20 telefon. 3 adet kılıf ve orijinal şarj cihazı ile birlikte verilecektir. Çalışır durumda arızası yoktur. İhtiyaç fazlası. Fiyat 1000 TL. İzmir içi elden teslim yapılır.

★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★ ★★★ LG V20 ANA KONU ★★★

ghost screen var mı hocam?Ben de eşiminkini satacağım ama ekranda ghost screen var ve android 8.0 dan sonra da ghost screen programı çalışmaz oldu.Birde pil % 20 lerde kapanıyor abiden.3 tane pil değişti hepsi aynı oldu.
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam,
    Kalıcı bir Ghost screen yok, oyun oynarken oluşuyor beş dakika sonra kayboluyor. Pil %20 lerde kapanma yapmıyor, oyunsuz kullanımda günü çıkarıyor. Vintek ten orijinal pil almıştım 1 ay sonra şişme yaptı. üzerindeki ilk pili.
    anladım hocam ghost screen zaten kalıcı değil ama bir şekilde oluyor işte.

evet bende pil aldım şişti orijinal.Servisin değiştirdiği de %20 lerde kapanıyor.Satmaya kalksam sıkıntı en güzeli Hepsiburada ya satayım yorum 640 lira veriyorlar.
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Yeni telefon yada elektronik eşya alacaksan mantıklı. Hediye çekini herşeyde kullanamıyorsun ;)
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.