Şimdi Ara

★★★ LG V10 ANA KONU ★★★ (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.051
Cevap
34
Favori
211.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler ama link açılmıyor?

ayrıca benim v10 çöp oldu 3 aydır ücret iadesi bekliyorum.belki v20 olursa denerim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

teşekkürler ama link açılmıyor?

ayrıca benim v10 çöp oldu 3 aydır ücret iadesi bekliyorum.belki v20 olursa denerim .

Link donanımhaber yüzünden açılmıyor yönlendiremiyor. O hatayı da gördük demek

https ://techonation.com/install-dolby-atmos-on-android-without-root/

v10'lar tek tek dökülüyor. Bende bu aralar yedek işini otomatiğe bindireceğim korkmaya başladım.

• GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    valla hocam yazık yani böyle bir cihaz kronik bootloop sorunlu çıksın birde askeri şatlara dayanıklıymış bilmem ne .
  • GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    v20 de denedim hocam da yani öyle fark edilir bir şey görmediğim gibi sanki seste baskılanma ve azalma özellikle tizlerde kaybolma oldu sanki.Yine uğraşmış bulmuşsunuz hocam emeğinize sağlık belkide ben yapamadım :)
  • quote:

v20 de denedim hocam da yani öyle fark edilir bir şey görmediğim gibi sanki seste baskılanma ve azalma özellikle tizlerde kaybolma oldu sanki.Yine uğraşmış bulmuşsunuz hocam emeğinize sağlık belkide ben yapamadım :)

Cihaz rootsuzsa asıl gereken ayarlarla oynayamıyormuş hocam zaten.

Asıl rootlu cihazlarda ciddi fark ediyormuş

Youtube'da jerry rigg var telefonları lehimlerine kadar söken piskopat bir herif
    Lg'nin v serisi için gördüğün en iyi ve en sağlam dizilim diyor. Hele v30'un iç yapısına hayran kaldı. Ama dediğiniz gibi anakart çöp çıktıktan sonra bir anlamı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 29 Aralık 2017; 18:37:52 >
  • V10'u Vintek'e elden teslim ettim ancak internet sitelerinden durumuna bakamıyorum. Kayıt bulunamadı diyor. Ayrıca telefonla arayınca da müşteri temsilcisine bağlanılmıyor. Telefon otomatik kapanıyor Vintek'in sitesi çalışmıyor olabilir mi?
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    emekliye ayırdık üstad. Note 3'le yola devam ediyorum.
  • yunusakar Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun dostum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezAdam

quote:

Nasıl yapacaz peki ne fark oluyor?

https://techonation.com/install-dolby-atmos-on-android-without-root/

Hocam baktım da anlamadım telefonu root yapmamız gerekiyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

quote:

quote:

Rootsuz da çalışıyormuş ama rootsuz yukarıda bir arkadaş denedi fark hissetmedi.

Zaten sitede de rootlu olduğunda gerçek performansını alabilirsiniz diyor.

Deneyin fark hissetmezseniz direk kaldırırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 31 Aralık 2017; 17:0:41 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

quote:

quote:

Rootsuz da çalışıyormuş ama rootsuz yukarıda bir arkadaş denedi fark hissetmedi.

Zaten sitede de rootlu olduğunda gerçek performansını alabilirsiniz diyor.

Deneyin fark hissetmezseniz direk kaldırırsınız

Anladım teşekkür ederim

• Birde telefonumu yetkili servisten geçen hafta aldım hem ghostscren sorunu vardı hem de botloop olmuştu ekran pil ve ana kartı değiştirdiler cihaz geldiğinde 5.1 sürümündeydi. Sırası ile 6 ve 7 ye yükselttim şarj malesef yine çabuk bitiyor 4. 4.5 saat ekran süresi verse razıyım internetten yüksek amper batarya baktım aliexpers de 6000 mah batarya vardı o da cihazı çok kalınlaştırıyor sizin bir çözümünüz varmı bu konuda yazılım veya donanım olarak ?

• Telefona temperet ekran jelatini alacam aliexpres üzerinden daha önce nillkin marka almıştım çok memnun kaldım tam uymuştu ama şuan aynı marka satılmıyor uyumluluk açısından tam uyan kaliteli bi marka önerirmisiniz

• Benim cihaz 2. defa bootloop oldu. 2 senede 2 anakart degisimi oldu. Arabistan cikisliydi yolladim ekran ve anakart degisip geldi. Artik garanti de bitti arabistandaki arkadas ta donus yapti o yuzden artik satayim diyorum. Arkadasa gelirken xiaomi mi mix 2 aldirdim ve kullaniyorum resmen dunya varmis dedim v10 dan sonra. Simdi asil sorum bu telefonun ederi nedir? Ekran degisti ghost yok anakart da değişti 2017 uretimi anakart takilmis. Kutusu aksesuarlari ve spigen kilifi var. Fiyat ne desem mantikli olur sizce?

• Bu arada bootloop olan arkadaslar eger bilmiyorsaniz verileri kurtarmak icin acma yontemi var cok basit bir sekilde. Youtube da gordum denedim oldu. Sac kurutma makinesiyle ekrani iyice isitip cihazi acinca yarim saat falan acik kaliyor. Bu arada icindeki resimleri yedekleri falan parca parca alabiliyorsunuz. Bootloop olunca telefondan cok icindekilere uzulmustum ama isita isita tamamini aldim. Sonra da arabistana yolladim anakart ve ekran degisip geldi

• Merhaba. Yardımınıza ihtiyacım var. V10 H960TR model telefonum bootloop sonucu garantiye gitti geldi. Ekran ve anakart değişti. Android sürümü 5.1. Normalde Android 7'ye güncellemesi lazım fakat otomatik güncelleme kontrolü yaptığımda "Mevcut OS sürümünde son sürümü kullanıyorsunuz." yazıyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Nasıl yükseltebilirim? Otomatik güncelleme sizce neden gelmiyor? Daha 1 gün oldu servisten alalı. Beklesem gelir mi acaba?
  • Huddleston kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözebildiniz mi? Aynı durum şuan bende de var. Çözdüyseniz nasıl çözdünüz?
  • azadeyabgu A kullanıcısına yanıt
    Selam kardeş. Benim V10 da yeni geldi servisten anakartı değişerek. OTA dan olmuyor güncelleme. Bilgisayarına LG Bridge indirip telefonu bağlayarak yazılım güncelleme kısmına gir önce 6 ya yükselt sonra bir daha çıkarıp bağlayarak 7 ye.
  • azadeyabgu A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın da dediği gibi bilgisayar üzerinden güncelledim, kendisi otomatik olarak güncellemiyor.
  • Merhaba arkadaşlar LG V10 cihazım bootlop olmuştu Şengüller teknik servise yolladım sağolsunlar kısa sürede anakartı değişip geri yolladılar ama şimdi de ghostscreen sorunu ile karşı karşıyayım, servisi tekrar aradım belli seviyenin üsünde olursa telefonu servise alabiliriz diyorlar, Lg V10'larda kronik sorun diyorlar ısınınca olur eğer sonra kayboluyorsa yapabileceğimiz birşey yok diyorlar ne yapmamı tavsiye edersiniz tüketici haklarına başvuracağım dedim.
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.