Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sakkin Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
21.370
Cevap
400
Favori
633.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam Amazondan 55Sk8500 kaçırılmazdı..5500 den satışı yapıldı....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nevruz84 kullanıcısına yanıt
    Hanımın dediği olur. Ben de 55 ekran bakınıyordum. Hayır 65 olacak dedi. Şimdi 65 ten aşağısına bakamaz oldum 😀😀

• 4k tv yayınlarını nerden izliyosunuz benim kablo tv var ancak 1 tane kanal varmış.o da benim modemle uymuyormuş

• ladinkayin L kullanıcısına yanıt
    🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: ladinkayin

Hanımın dediği olur. Ben de 55 ekran bakınıyordum. Hayır 65 olacak dedi. Şimdi 65 ten aşağısına bakamaz oldum 😀😀

Aynen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: SFXYZ

Teşekkür ederim hocam. Amazondan aldım hocam 6500e 2 güne geldi kargo. Benimki biraz çeyiz olcak gibi yanlız birkaç ay sonra kurduracam :)
    Foto bekliyoruz yine de :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hayırlı olsun güle güle kullanın hocam aklınızda olsun ürün gelince actırın kurulum yaptırın geri kapatıp kutulayın.

Alıntıları Göster
    Burak bey, geri kapatıp kutulayın şaka mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatughanHocaoglu

70UM7450 6900 TL fiyat nasıl sizce?
    70UM7450 gördüm mağazada teneke gibi kasa, hiç beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumq

Burak bey, geri kapatıp kutulayın şaka mı?

Alıntıları Göster
    Hocam çeyizlik almış ona dıyorum ürünü 5 6 ay sonra kullancakmış ürün gelince açtırın servis gelsin kursun herhangi bir sorun sıkıntı yoksa kapatıp kutuya geri koyun dedim.
    Siz ne anladınız?
  • arkadaşlar bizim burada elektrik kesintisi çok sık oluyor hatta o yüzden panasonic plazma televizyonumun power kartı ile y-sus kartı arızalandı. Komşumda ki vestel 4k televizyon elektrik kesintilerinde elektrik geldiğinde otomatik açılmıyor stand by konumunda kalıyor. Panasonic televizyonum elektrik kesintilerinde elektrik geldiğinde otomatik açılıyordu bence bozulmasında bununda çok etkisi oldu lg tvlerde elektrik kesintilerinde otomatik açılıyor mu yoksa stand by konumunda mı kalıyor yada şöyle yapabilirmisiniz lg televizyonunuz açıkken fişi çekip taktığınızda otomatik açılacak mı yoksa stand by konumundamı kalıcak teşekkür ederim
  • Merhaba hocam, benim evde D-Smart var görüntü gidip geliyor. Yeni HDMI kablo da aldım, güncelleme den olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam sıfırlama sadece yetkili servis yapabilir sıfırlama kumandası yetkili servis dışında olmaz.yok hocam sıfırlama yapmaz ne diye yapsınki.

Alıntıları Göster
    Adamlar kumanda yok diyorlar. Açmak istemiyorlar bence o menüyü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smolwarf

Çöp IPS’ten Netflix serüveni...Gerçekler burada dostum....Dolby VISION&Dolby ATMOS....Tavsiye ederim....

Çok güzel görünüyor

• Hocam 1 ay koşulsuz iade hakkın var..En azından servis gelip kursun bir kaç gün deneyin..problem çıkmazsa kutuyu tekrar kapatın...

• Servisle uğraşmadan problem çıkarsa hemen iade edip ücretini geri alırsın...30 günü geçtiği an iade edip direk ücretini alma hakkın gider...Bence servisi çağırıp kurulumu yaptır...

• quote:

Orijinalden alıntı: bigen

Merhaba hocam, benim evde D-Smart var görüntü gidip geliyor. Yeni HDMI kablo da aldım, güncelleme den olabilir mi?
    Hocam olabilir denemek lazım.
  • Ya da Dsmart cihazı ile uyumsuzluk sorunu mu var acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_special

arkadaşlar bizim burada elektrik kesintisi çok sık oluyor hatta o yüzden panasonic plazma televizyonumun power kartı ile y-sus kartı arızalandı. Komşumda ki vestel 4k televizyon elektrik kesintilerinde elektrik geldiğinde otomatik açılmıyor stand by konumunda kalıyor. Panasonic televizyonum elektrik kesintilerinde elektrik geldiğinde otomatik açılıyordu bence bozulmasında bununda çok etkisi oldu lg tvlerde elektrik kesintilerinde otomatik açılıyor mu yoksa stand by konumunda mı kalıyor yada şöyle yapabilirmisiniz lg televizyonunuz açıkken fişi çekip taktığınızda otomatik açılacak mı yoksa stand by konumundamı kalıcak teşekkür ederim
    Hocam merhaba stand by kalsın ve siz akım koruyucu priz alın cok sık gidip gelıyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smolwarf

Hocam Amazondan 55Sk8500 kaçırılmazdı..5500 den satışı yapıldı....
  • quote:

Hocam çeyizlik almış ona dıyorum ürünü 5 6 ay sonra kullancakmış ürün gelince açtırın servis gelsin kursun herhangi bir sorun sıkıntı yoksa kapatıp kutuya geri koyun dedim.
    Siz ne anladınız?

Alıntıları Göster
    Tamam anladım
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.