Şimdi Ara

LG Stylus 2 garanti ve değişim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni üye oldum. Lg stylus 2 Türk Telekomdan aldım. Faturalı hatta gerek yokmuş. Evde internet müşterileri iki ödeme birleştirilerek ödeniyor.
    LG telefonlar ile ilgili bazı şikayetler duydum. Çok çabuk ısındığı kasa kalitesi ve açılmama gibi sorunlar vs.
    Açılmama gibi sorunu olursa değişim yapılıyormuş. Lg g4 yerine g5 verildiğini duydum.
    Siz ne diyorsunuz bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler... LG Stylus 2 garanti ve değişim

• Yeni üye oldum ama donanımhaber bu mu ? Hiç kimse cevap yazmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EC5820868 -- 14 Kasım 2016; 23:4:1 >
  • Üyelik yaşı ile alakası yok.
    Birincisi soru sormamışsınız yada sormaya çalıştığınız şey fazlasıyla saçma olmuş.
  • (Siz ne diyorsunuz bu konu hakkında bilgilendirir misiniz) demiştim. Bu konuya cevap yazmak bu kadar zor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EC5820868 -- 22 Kasım 2016; 0:22:41 >
  • Ben de kalemli bir telefon almak istiyorum, araştırmalarıma göre Lg stylus 2 plus'ın özellikleri fena değil, ancak şu anda piyasada pek kalmamış gibi. Nereden bulabilirim acaba, fikri olan var mıdır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.