Şimdi Ara

LG spk8-s kit KULLANANLAR ARAYANLAR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
18
Favori
21.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ya valla kurduğum zaman güzel bir verim alamamıştım sonra ayarlarını yaptıktan sonra baya güzel oldu çok iyi hissettirdi yani şimdilik vazgeçtim diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökhannzr G kullanıcısına yanıt

Hayırlı uğurlu olsun, ağız tadıyla güzel günlerde kullanın inşaallah

• Merhaba bende lg sj3 var onunla uyumlu arka hoparlör varmıdır spk8 yada spj4 uyumlu olur mu yada muadil farklı bırsey uydurabılırmıyım?
  • BsalihBjk B kullanıcısına yanıt

Lg musicflow h serisi hoparlorler sj9 ile uyumludur. Ancak baglanti konusunda zaman zaman stabilite bozulabilir.

Sj3 ve 4'un musicflow destegi yoksa surround ses alinamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eiskent -- 12 Mart 2021; 15:8:57 >
  • eiskent E kullanıcısına yanıt
    Tsk ederım kullanma klavuzundan kontrol edeyim çok saol eğer desteği varsa hangı serıyı önerırsın?
  • BsalihBjk B kullanıcısına yanıt

Modeller eski oldugu icin secim sansiniz pek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: thebeastmaster

9 şubatta 1300TL’ye Boss Bilişimden aldığım SPK8-S bugün geldi. Aceleniz yoksa boss bilişimden alabilirsiniz

Merhaba, memnun musunuz fiyatının hakkını veriyor mu?

• Herkese merhaba,
    LG sk9y soundbar kullanıyorum ona uyumlu arka hoparlör arıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konu takip

• Nihayetinde artık benimde SPK8-S'im var.
    Ürünü Boss Bilişim üzerinden satın aldım ve yaklaşık 25 gün içerisinde tarafıma ulaştı, bu süreçte gerek destek talebinden gerekse de telefondan tam ve aksamasız destek aldığım çok güzel bir alış veriş deneyimi yaşadım. Ayrica kargolama yapıldıktan sonra talep ettiğim teslimat adresi değişikliği içinde beni kırmayarak yine yardımcı oldular. LG SK9Y ile mükemmel uyum yakaladım.

Yazdıklarımı sakın reklam olarak algılamayın, nitekim önceki mesajlarımdan bu ürünün arayışı içinde olduğumu görebilirsiniz.

• Öncelikle hayırlı olsun. Filmlerdeki 5+1 ve DolbyAtmos deneyiminizi çok değiştirdi mi? İlk izlenimlerinizi merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: snurce

Öncelikle hayırlı olsun. Filmlerdeki 5+1 ve DolbyAtmos deneyiminizi çok değiştirdi mi? İlk izlenimlerinizi merak ediyorum.

Çok teşekkür ederim.

Soundbarı tek başına kullanmakla, arka hoparlörler ile birlikte kullanmak arasında kesinlikle çok büyük fark var. Tek başına kullanılan barda çevresel sesler doğal olarak fark edilemezken, arka hoparlörlerin ilavesi ile başınızın üzerinden geçen kuşun kanat sesleri, arkanızdan size yaklaşan kişinin ayak sesleri ya da sağ-sol ses efektlerini duyabiliyorsunuz. Her ne kadar gerçek konumlarına yerleştirilmiş hoparlör &recevier sistemleri kadar olmasada gayet yeterli bir çevresel ses deneyimi elde edebildim.

• Sn7y modeline bu arka hoparlorler uyumlu olur mu acaba? Simdiden tesekkurler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal48

Sn7y modeline bu arka hoparlorler uyumlu olur mu acaba? Simdiden tesekkurler

Bahsettiğiniz modelin kullanım kılavuzunda (19.sayfa) arka kit olarak SPK8S uyumlu görünüyor, almadan önce sizde kendi kullanıcı klavuzunuzdan teyit edin lütfen

• Arkadaşlar spk8 sahıbındende gördüm bugün 2000 TL bılgınız olsun arayan varsa
  • Merhaba Arkadaşlar. Sn8y soundbar için ben de almayı düşünüyorum. Ürünü abim Almanyadan getirecek. Televizyon lg oled55b9pla. Tv de genellikle bein connect ten maç. netflix, blu tv, youtube, amazon primeden da dizi ve filmler izliyorum. Müzik dinleme alışkanlığım yok. 1000 TL masrafa değer mi gerçekten. Çok kararsız yorumlar okudum. Malum tr içinden olsa cayma hakkı ile geri gönderirim ama bu elimde kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorbit -- 22 Mayıs 2021; 19:28:5 >
  • Alacaginiz hoparlorlerin sadece bir gorevi var. Cevresel sesleri verebilmek. Cok kanalli ses duymak istiyorsaniz gerekli. Konuda hemen herkesin memnu olmasinin nedeni cihazlarini cok kanalli avr'lere benzer sekle kavuaturmus olmalari. Bu hoparlorleri takinca ses netlesmeyecek, hacimlenmeyecek. Sadece arkadan gelmesi gereken sesleri verecek ya da sanal sesler ekleyerek verecek.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.