Şimdi Ara

LG spk8-s kit KULLANANLAR ARAYANLAR (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
18
Favori
21.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim geçmiş olsun ben bu iki yukarda mesaj atan kullanıcıyım şifremi unuttum başka hesap açtım 12.04.2022 tarihinden bende o kodumun yerinden sipariş geçtim bak bugün kargoya verildi arada geçen zaman içinde yıpranan sinir sistemim mi dersin onları aradığımda sürekli haftaya haftaya haftaya demelerine mecburi tahammül mü dersin ne dersen de ama bu sürece hazırlıklı ol. Anladığım kadarı ile bunların almanyada bi dayısı amcası bişeysi var bunlardan siparişi geçiyon bunlarda ona parayı gönderiyo ordaki paşamın bilmem neresinin keyfi gelipte gidip mağazadan alıp Türkiye'ye göndermesini ile gerçekleşiyo olay yani sana şimdiden sabırlar dilerim konu güncellemeni takip edicem ama yinede hayırlı olsun..

• OzdereLee O kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Ben süreci bilerek sipariş geçtim. Her hafta rahatsız edeceğim. Onlar göndermedikçe ben taciz edeceğim. Gerekirse ofis basarım. Kimse kimsenin parasının üstüne yatamaz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bossbilisim işi bilmiyor
    Ürünü satarken web sitesinde teslim suresine 9 gün yerine 2 ay yazsa milletti de böyle bosuna oyalamaz.
    Sipariş veren de kendini ona gore ayarlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Lg-SPK8 deneyimimi yazayım size kısaca cihazı LG-SN7Y ile kullanıyorum ama aldığıma pişman oldum Netflix'te ses ayarlarında ingilizce 5.1 yada Dobly Atmos seçiyorum arkadalardan ses gelmiyor sadece bazı ses efeklerini canı istediği zaman veriyor. Disney+ ise zaten Netflix teki gibi bir seçenek olmadığı için çok derinden ses geliyor yani hoparlörü alıp kulağınıza dayadığınız zaman.Spotify da sıkıntı yok çok güzel soundbardan ne geliyosa arkalardan da aynı seviyede geliyor. normal tv izlerkende sıkıntı yok. Aplikasyondan gerekli ayarlarıda yapmış olmama rağmen benim için Netflix ve Disney+ deneyimleri hayal kırıklığı oldu. Kullanan arkadaşarda da aynı sorun mu var yoksa bende mi deneyimleyen arkadaşlar yazabilirse bilgileniriz. Şimdiden teşekkürler..

sk10y kullanıcısı olarak spk8 lerden gayet memnunum. Ama beklentiye göre bu durum değişebilir tabiki. Bu surround kit sesi tamamen değiştirmiyor sadece detayları arttırıyor. Arkadan geçen bir araç sesini veya rüzgar sesi gibi kısıtlı sesleri arkalara yönlendiriyor film yapımcıları. Tabiki çok aktif olduğu filmlerde vardır ama kabaca soundbar ın %20 si kadar bile çalışmıyordur birçok içerikte.

Pişmansan ve satmayı düşünürsen haberleşelim. Siparişin bana ulaşma süresi düşündüğümden daha uzun sürerse ikinci el de tercih edebilirim.

• Merhaba. Güncelleme için yazıyorum. Yarın tam 1 ay olacak ve ürün hala bossbilişim'e ulaşmamış. Acelem olmadığı için sabırlı bir şekilde bekliyorum. Ağustosta da göndermezlerse yurtdışında yaşayan arkadaşlarım vasıtasıyla getirteceğim. Önceki sayfaları okumamış forumdaşlar bu mesajımı dikkate alırsa sevinirim. Aşağıdaki ekran görüntüsü de müşteri hizmetlerini beklerken geçen süre. Bu kadar sabredebildim.

LG spk8-s kit KULLANANLAR ARAYANLAR

Güncelleme: 29.07.2022 itibariyle hoparlöre 225 lira zam geldi ve 2825 tl oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the flying dutchman -- 29 Temmuz 2022; 15:28:21 >

• Bu kadar dayanabildim ve siparişi iptal ettim. Arkadaşım Almanya'dan getirecek.

• the flying dutchman kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun, 2 ay sürmüştü benim teslim sürecim. Bi ihtimal siparişinizi getiriyorlarsa, şanslı biri direk stoktan alabilir.

• snurce kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 15 gün daha bekleseydim 2 ay olacaktı benim de. Sanmıyorum stoklarına girdiğini.

• Mrb benim cihaz LG sk10y sounbarim var arka hoperlor arıyorum İst içi satmayı düşünen ulasabilirse sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Bu spk8 snh5 modeli ile uyumlu mudur.

• Almanya'dan arkadaşım dün aldı sağolsun. Ne bulunmaz hint kumaşıymış arkadaş. Bir daha LG'ye bulaşmam. Bu sondu.

• lg sl10yg-spk8-s beraber satıyorum.

• Spk8 arayan varsa Amazon.de de stoklu var 2225 yl civarına geliyor kargo dahil

• abekaynana123 A kullanıcısına yanıt
    Vergi cikar mi buna ya da ne kadar cikar

• DrPowerX kullanıcısına yanıt
    150 Euro’nun altında kaldığı için ekstra vergi çıkmaz, normal gümrük masraflarını zaten Amazon karşılıyor

• abekaynana123 A kullanıcısına yanıt

toplamda 155 euro, 2950.73 TL olarak az önce sipariş geçtim.

bunlara uygun ayak tavsiye edebilecek var mı?

min 1 m yükseklikte olması gerekiyor koltuğun arkasına koyacağım.

• DrPowerX kullanıcısına yanıt

Ayaklar şuan baya pahalı hocam duvara ufak çivi ile montaj yapmanızı öneririm

• ergul84 E kullanıcısına yanıt

merhabalar,

bu ayaklardan bende almak istiyorum nereden ve kaç paraya aldınız?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.