Şimdi Ara

LG SMART TV LA-LM-LS-LW-PM SERISI IPTV UYGULAMASI-MK IPTV (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
49
Favori
162.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darklord19_86

selam, öncelikle konu için teşekkürler ben bu uygulamayı indirmek istiyorum ama zip dosyasını bulamadım daha sonraki adımları okudum ama maalesef zip bulamadım bana yardımcı olacak biri olursa çok sevinirim...

Google da mkvod diye arat baska bi forumda veriyo mkalyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar MKVOD IP TV için elinde hazır çalışan liste olan varsa atabilir mi lütfen lütfen lütfen
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler
    lg 32la660s-za smart tv aldım ıptv uygulamasını yüklemek istedim.Sonra usbyi ayarladım.Herşeyi yaptım. Televizyonu kapadım usbyi tvye bağladım. sonra smart tuşuna basıp uygulamalarımı seçtim uygulamalar çıktı.Ama açılan yerde herhangi bir usb simgesi yok.Acaba televizyonun modelimi desteklemiyor.Yardımlarınızı bekliyorum.Bu arada lg üyeliğimin girişinide yaptım.ama bir türlü usb uygulamaları gözükmüyorYardınlarınız için şimdided teşekkürler.
  • smart iptv diye bişi indirdim ama çalıştıramadım ya ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbod

smart iptv diye bişi indirdim ama çalıştıramadım ya ne yapmam lazım

Sanırım needz'in LG Smart World'e eklettirdiği Smart IPTV uygulmasını kurdunuz. Bu yazılımı kullanmak için needz'e 5€ ödemeniz ve MAC adresinizi kayıt için needz'e ulaştırmanız lazım. Sonra kanal adresleri bulup, derleyip bunları internet üzeriden televizyonunuza yüklemeniz gerek ki, nasıl yapılacağını bilmiyorsanız zahmetli bir iş.

Bence, MKVOD'u indirin ve onu kullanın, daha rahat edersiniz. MKVOD ile ilgili bilgileri aşağıdaki link'de bulabilir siniz;

http://forum.donanimhaber.com/m_75922227/mpage_64/tm.htm
  • Arkadaşlar LG la660s-za model televizyonum var.Usb ye uygulamaları attım.Usb uygulamalarını bir türlü açamıyorum uygulamalarım bölümünde usb simgesi çıkmıyor.Lütfen yardımcı olun.
     LG SMART TV LA-LM-LS-LW-PM SERISI IPTV UYGULAMASI-MK IPTV
  • quote:

Orijinalden alıntı: iylzgssk

Arkadaşlar LG la660s-za model televizyonum var.Usb ye uygulamaları attım.Usb uygulamalarını bir türlü açamıyorum uygulamalarım bölümünde usb simgesi çıkmıyor.Lütfen yardımcı olun.

turk po rtal org git orda lg bölumunde nasıl yapılacağı var. önce oraya kayıt ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: iylzgssk

Arkadaşlar LG la660s-za model televizyonum var.Usb ye uygulamaları attım.Usb uygulamalarını bir türlü açamıyorum uygulamalarım bölümünde usb simgesi çıkmıyor.Lütfen yardımcı olun.

Sanırım USB'yi yanlış girişe takmışsınız. Bende 2012 model TV var, 2013'de hangi giriş bilmiyorum ama USB girişinin üzerinde LGAPPS veya APPS gibi birşey yazması gerekiyor.
  • Arkadaşlar biliyorum yeri değil ama bende değişik bi sorun var. başka yerlerde de yazdım cevap veren olmadı yada bu sorunu yaşayan yok.bende LG LA 640S var sorunum şu tv nin ekranında arada bir USB AYGITI BAĞLI DEĞİL yazısı geliyo usb portunda hiçbişey bağlı değilken bile bu oluyor sinir oldum servisi aradım fabrika ayarlarına dön düzelir dedi. yaptım ama değişen bişi yok.acaba bu sorunu yaşayan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi???
  • ustad ne zaman koycan şu webden kanal eklemeyi?
  • tvyo uygulamasını smart a yükleyebilen veya bulabilen (daha doğru olur) var mı? adamların reklamlarında lg smartta da varız diyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar109

tvyo uygulamasını smart a yükleyebilen veya bulabilen (daha doğru olur) var mı? adamların reklamlarında lg smartta da varız diyorlar.

Bende var, kullanıyorum. Market'te de olması lazım. Kullanmanız için TV ile aynı modem'e bağlı tablet veya akıllı telefonunuz olması, onda da TVYO uygulaması yüklü olması gerekiyor. TV üzerindeki uygulama, bu olmadan çalışmıyor.
  • mkalyon kullanıcısına yanıt
    buradaki linkleri txt dosyalrına baştaki isimleriile berabermi kopyalayacağız
    1,SINEMA2,http://yayin7.canliyayin.org/sinema2
    şeklinde mi yoksa
    http://yayin7.canliyayin.org/sinema3

bu şekildemi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulus60

Arkadaşlar biliyorum yeri değil ama bende değişik bi sorun var. başka yerlerde de yazdım cevap veren olmadı yada bu sorunu yaşayan yok.bende LG LA 640S var sorunum şu tv nin ekranında arada bir USB AYGITI BAĞLI DEĞİL yazısı geliyo usb portunda hiçbişey bağlı değilken bile bu oluyor sinir oldum servisi aradım fabrika ayarlarına dön düzelir dedi. yaptım ama değişen bişi yok.acaba bu sorunu yaşayan arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi???

Usb portunda kisa devreye neden olan kirlilik olabilir. Benzer durum telefonumda vardi. Soketin icini temizleyince duzeldi. Toz kirliligi degilse kisa devreye neden olan baska bir sorun da olabilir. Eger port temizse yazilim fabrika ayari gibi seylerle ugrasmayin servis baksin. Bence sorun buyuk ihtimalle donanimsal.

• konu eski olduğu için soruyorum arkadaşlar uygulama aktif çalışıyor mu ?
  • Uygulama calisiyor.şu an film seyrediyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 26 Eylül 2014; 21:48:56 >
  • ilk sayfadaki uygulamanın linki çalışmıyor. İndirme sayfasına tıklıyorum sayfa açılmıyor bir kontrol eder misiniz?
  • zafer666 Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sorunu hallettim önce servis tvdeki wifi bağlantı aparatını değiştirdi sorun giderilemeyince anakart değişti şu an sorun yok
  • slm arkadaslar.

umarim bana birisi yardimci olur.
    Bende LG LA 6xxx Tv var. IPTV calistirmak istiyorum ama simdiye kadar yapamadim. Hangi app bana lazim ve nasil USB den calistircam? Burdan MK iptv/Mod downloaden yaptim nasil tv yüklecen
    Ben simdiye kadar app leri usb hic calistiramadim.
    Umarim bana birisi yardimci olur.

simdiden cok sagolun.

selamlar

emmy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmysammy -- 28 Kasım 2014; 17:35:39 >
  • link ölmüş arkadaşlar. yeniler misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.