Şimdi Ara

LG Smart TV için 4A sıralı kanal listesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
8
Favori
84.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Aslında böyle saçma şeylerle uğraştıran LG nin dandikliği bu durum. Kanal düzenlemek o kadar zor ki, bunun için ne LG Türkiye ne de global den destek verdiler. Şuan tv alacak olsam asla LG almam.

Alıntıları Göster
    Aslında kanal değiştirme taşıma kanal atlama gibi bir çok derdi var bende sizin gibi düşünüyordum başlarda anacak chansort programını kullanınca artık öyle bir derdim kalmadı.

Aslında LG nin eksiklerini sayarsak,

1)Kanal geçiş hızı(açılma süresi) yavaş,

2) Kör taramada her şeyi bulamıyor bence,

3) Kanal atlatma yerine kanal silme olmalı diğer şekilde atlayan kanal boş yere yer işgal ediyor,

4) Kanal düzenleme rahatlığı olmalı bu konuda normal uydu alıcılı firmalarla görüşsün buna çözüm getirsinler.

5)Uydu Taramada(Otomatik kanal tarama için) Tivibu Uydu Taraması eklenilmeli(Tivibu Uydu Cam modül kullanıyorum bunu desteğe söyledim ilgilenceklermiş)

6)HBB özelliği olan kanalların HBB özelliğini açmayı şahsen bilmiyorum TRT gibi(Bunu bilen varsa söylesin lütfen).

7) Harici Disk Takılı ve her açılışta harici diski açarmısınız diye bir şeyler geliyor ekrana bu ne böyle istediğimizde açarız zaten ,

8) Kanal düzenlemesine müsade etmiyorsa ve Müşteri hizmetleri Chansort programını önermiyorsa bi zahmet LG kendisi bir Kanal düzenleme programı piyasaya sürsün.

Diyeceklerim şimdilik bunlar aklınızda varsa sizlerde söyleyebilirsiniz.

• habib_723 kullanıcısına yanıt
    Bundan sonra LG ne yaparsa yapsın, bildiğim tek şey, bundan sonraki alacağım TV LG olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Bundan sonra LG ne yaparsa yapsın, bildiğim tek şey, bundan sonraki alacağım TV LG olmayacak.
    Tabi kişisel tercihinize saygı duyuyorum. Normalde bende Samsung ve LG arasında kalmıştım. Tercihimi LG yönünde kullandım açıkçası pişman değilim zaten genelde iptv izlediğim için sıkıntı olmuyor iptv konusunda LG yi çok beğeniyorum bir sürü alternatif var. Sizin aklınızda beğendiğiniz bir TV modeli var mı...
  • Arkadaşlar uj630v serisi için 2020 kanal listesi olan var mı? Acil lazım.(Tivibu kanalları da içermeli)
  • Güncel listesi olan ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.