Şimdi Ara

LG SMART TV ALL (SERVER UYGULAMASI) Test (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
4
Favori
2.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • akıllı kumanda kullanıyorum. mause ile aynı işlevi görüyor.
    ayrıca şifreyi yazabildim. şifreyi normal lg tv nin kumandası ile yazdım.
  • :) ok. mouse veya magicmoution işte onu demek istedim.
    Şifreyi yazabildiyseniz sorun yok.
    Mümkünse, videoları ve tv yayınlarını kontrol edip, kalitesi vs. konularında bilgi verirseniz sevinirim.
  • uygulama güzel grafik açısındanda tatminkar. Ama mouse kullanılması benim açımdan bir dezavantaj değil ama bir çok üye açısından dez avantaj .Uygulamadaki videolar biraz geç açılıyor.Tam ekran yaptığım zaman bazı videolar küçük ekranda kalıyor.bazen olabiliyor.Kumanda kombinasyonu tuşlar vs. bu olayları buna eklenemiyor diye biliyorum ama eklerseniz çok güzel olur.Uygulama gerçekten güzel şifre ekranında sanal klavye olabilir şimdilik bunlar kolay gelsin çalışmalarınızı takip ediyorum.İyi günler
  • Yorumun için teşekkür ederim.
    1- Videoları biraz yavaş açması (10-15 saniye kadar) şu anda kendi bilgisayarım üzerinden 20 mbit veriyorum ondandır diye düşünüyorum. Yarın bir gün server a taşıyınca bu sorun azaları sanırım.
    2- Videoları küçük ekran açması tv ayarlarından. Videoyu açtığınız zaman player ayarlarında tam ekran seçeneği var. onu seçerseniz srun kalmaz.
    3- Klavye işini bir şekilde uyarlayabiliriz diye düşünüyorum. Fakat bu ilk aşamada planlarım içerisinde değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskom

:) ok. mouse veya magicmoution işte onu demek istedim.
    Mümkünse, videoları ve tv yayınlarını kontrol edip, kalitesi vs. konularında bilgi verirseniz sevinirim.

biraz açılışında yavaşlık var kalite için sonra yazıcam şuan işim var kolay gelsin
  • quote:

:) ok. mouse veya magicmoution işte onu demek istedim.

genel olarak sistem biraz ağır çalışıyor. dediğiniz gibi yayınlar severden verilirse bu sorun çözülür gibi görünüyor.
    videoların çözünürlükleri farklı olduğu için videoları tam ekran yapsak dahi kenarlarda boşluklar kalabiliyor. bu sorun sayılmaz aslında video çözünürlükleri ile alakalı bir durum.
    sağ taraftaki playiste video eklenebiliyor denedim.
    şifre yazılması için sanal klavye eksiği var, zaten klavye eksikliğini sonra düzelteceğinizi yazmışsınız.

bence başlangıç için çok güzel, sadece dediğim gibi genel bir yavaşlık söz konusu.

gördüklerimi yazmaya çalıştım. çalışmalarında başarılar diliyorum.

• Yorumlarınız için teşekkürler.
  • Şuan uygulamanızı denedim,arkadaşlar gerekli yorumları yapmışlar,videolar çok geç açılıyor,tam ekrana bazılarının sığmaması.İlerde dahada geliştirilebilir.LG tv ler için büyük aşamalardan birisi olarak görüyorum.Tarayıcıdan çeşitli film sitelerini bularak saatlerce izleyecek bir film arama sorunundan izleyicileri kurtaracak bir yöntem,tüm seçme ve kaliteli filmler ve diziler -müzikler yayınlanırsa,tadından yenmez diye düşünüyorum.Kolay gelsin.
  • yorumun için teşekkür ederim.

Malesef eklemek için içerik bulma sorunum var. Bunu aşamayacağız gibi gelmeye başladı bana... :(
    Şu anda gördüklerinizi bile youtube vs. den yükledim çünkü elimde yeni kaliteli film arşivi yok.
    Hayırlısı. Tek başıma yapmam epey zor oluyor. Keşke yardımcı olabilecek kişiler olsa.
    MKalyon kardeşim destekliyor eksik olmasın.
  • Hayırlı olsun .merakla bekliyoruz
  • teşekkürler. sizde incelediniz mi ?
  • quote:

yorumun için teşekkür ederim.

Malesef eklemek için içerik bulma sorunum var. Bunu aşamayacağız gibi gelmeye başladı bana... :(
    Şu anda gördüklerinizi bile youtube vs. den yükledim çünkü elimde yeni kaliteli film arşivi yok.
    Hayırlısı. Tek başıma yapmam epey zor oluyor. Keşke yardımcı olabilecek kişiler olsa.
    MKalyon kardeşim destekliyor eksik olmasın.

kardeş vk.com bu siteye üye ol rusların facebook sitesi gibi birşey yeni çıkan yerli yabancı filmler hep bu sitede bu sitede yeralan filmlerin urllerini alabilir portalınıza ekleyebilirsiniz ve ayrıca hdfilmsitesi diye bir site var onuda inceleyebilirsiniz.İçerik konusunda kanald hd si var mesela netd de onun kodları sürekli değişiyor ordaki dizilerinde öyle ama günde 3 kere vs kod güncellemesiyle yapılabilir.VK.com da da aynı mantık ama frame olarak eklersen kodun değişmesi problem olmaz gibime geliyor
    Kolay gelsin kaynak bulmada fırsat buldukça yardım edicem.

• kardeş onların hepsi rus filmleri ? kim izleyecek ? vk.com dan daha önce link gönderdiler. Şuan için çalışmıyor. Youtube bile bu iş için onlardan daha kullanışlı geldi bana. En azından uzun ömürlü.
    Teşekkürler.
  • Test eden arkadaşlara teşekkür ediyorum. Uygulama artık çalışmayacak. LÜTFEN İNDİRİP DENEMEYİN.
    Bir hafta sonra görüşmek üzere.
  • quote:

teşekkürler. sizde incelediniz mi ?

Evet LW seris kulanıyorum uygulamayüklendi ama maus olmadıgı icin birşey yapamadım Eski serilerde kılavye olması şart.. Kolaygelsin
  • quote:

kardeş onların hepsi rus filmleri ? kim izleyecek ? vk.com dan daha önce link gönderdiler. Şuan için çalışmıyor. Youtube bile bu iş için onlardan daha kullanışlı geldi bana. En azından uzun ömürlü.
    Teşekkürler.

mesela gdo karalkedi pinin yaşamı vs vk.com a ilk oraya düşüyor çünkü yasal boşluk var o sitede o yüzden dedim .Ama youtube tabiki çok daha iyi ben sadece yerli videoların adını yazınca 3d filmler vs var diye dedim.Neyse ama buluruz yeni filmler youtube vs . Kolay gelsin tekrar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAMBOZAN -- 28 Mayıs 2013; 23:17:37 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.