Şimdi Ara

LG SJ950V (En İyi Tasarıma Sahip LED TV)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG SJ950V (En İyi Tasarıma Sahip LED TV)

6200 tl 55XE9005 satılırken 55Sj950v 11000 tl eder mi ben 5000 tl vermem

Bu tasarıma IPS panel hiç olmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 22 Haziran 2017; 23:35:27 >

• Lg bu ıps işinden ne zaman vazgeçecek acaba.oled dışındaki tv lerin neredeyse tamamı ıps ekran.o kadar güzel özellikli ve tasarımı şık panallere gerçekten ıps yakışmıyor.sırf lg nin ıps,Sony nin de androidi yüzünden şu anda Samsung kovalar oldum.😀😀😀😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diveman

Lg bu ıps işinden ne zaman vazgeçecek acaba.oled dışındaki tv lerin neredeyse tamamı ıps ekran.o kadar güzel özellikli ve tasarımı şık panallere gerçekten ıps yakışmıyor.sırf lg nin ıps,Sony nin de androidi yüzünden şu anda Samsung kovalar oldum.😀😀😀😀

Hocam sony'nin androidiyle ilgili nasıl bir sorun var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UH950v Türkiyede satılmadı Belkide bilerek getirmediler UF950v paneller sorunlu çıktı.
    Sj950v için yorumum macera arayan parası bol olan dışındakiler uzak dursun çünkü LG Türkiye
    Ayıplı mallarına sahip çıkmayan firma durumuna geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: West Coast

UH950v Türkiyede satılmadı Belkide bilerek getirmediler UF950v paneller sorunlu çıktı.
    Sj950v için yorumum macera arayan parası bol olan dışındakiler uzak dursun çünkü LG Türkiye
    Ayıplı mallarına sahip çıkmayan firma durumuna geldi.

ayıplı olmasını bırak 6200 tl 55XE9005 satılırken 55Sj950v 11000 tl eder mi ben 5000 tl vermem nano cell diye milleti kandırıyorlar

tasarım güzel görüntü kötü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.