Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

LG SH3B.DTURLLK 300W SOUNDBAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
7.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aynen pcm 2.0 gorunuyor.Sanirim sizin dediginizi denemek gerekecek.Teşekkür ederim.iyi forumlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünün fiyatı dolar yüzünden mi yükselme yaptı, bilginiz var mı?
  • ürünü 3-4 gündür kullanıyorum, teknik konulara çok hakim olamamakla birlikte ev için gayet ideal ve yeterli bence. lg uh770 tv ile tam uyumlu ve bu sayede soundbarın kumandasını bir kez ayarladıktan sonra bir daha ihtiyaç duyulmuyor. tek - yönü, önünde ses ayarını gösteren bir panel yok.
  • Arkadaşlar bu ürünü bilgisayara bluetooth ile nasıl bağlıyoruz. Hata veriyor.
  • S.a. arkadaslar lg sh3 aldim fakat ses seviyesi ekranda gozukmuyor sesi acip kisabiliyorum fakat ses seviyesi kac 30 mu 50 mi anliyamiyorum bilgisi olan varmi yardimci olursaniz sevinirim.optik kabloyla bağlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkan0688 V kullanıcısına yanıt
    İlk bende baglayamadim, bilgisayardan bluetooth u ac kapat daha sonrasinda tekrar baglanmayi dene. Ben o sekilde basarabildim. Win10 kullaniyorum.

• 300 w lik deger komple yalandir arkadaslar woofer 33w degere sahip midler de 27 w guce sahip. Peak to peak degerleri 300 watt i goruyorsa bilemem.

• Merhaba. Benimki de ara ara ses gidip geliyor 2-3 dk da bir daha yeni aldım. İade etmeyi düşünüyorum. Sizce neyden kaynaklanıyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.