Şimdi Ara

LG SERVİS REZİLLİGİ OLMAZ BU KADAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SadiceOyun

Hocam alırken 300lira fazla verek ama muhattabimimiz lg olsun diye aldık. İzmirdekilerin böyle cıktıgını görünce degmedini anladım. Bida cihaz alırsam ithalat alırım. 1-2 sene daha kullanmayı planlıyom hatta kasma yapana kadar kullanırım belkide. onlara kalsa 1400 lira ( ekrana 600 cıkarsalar 800de ana karta cıkarmışlardır ) vermek lazım. Ben yanlarında muhendis kalırım. İstanbuldakiler adam gibi cıktı iyiki...

Aynen bunlar servisse zaten gerek yok yapamadıklarını ben yaptıktan sonra , umarım ileride daha sağlam bir servis ve işten anlıyan birilerini koyarlar başına dicemde para seven bir millet olduğumuz için işten anlıyan adam getirip tonla ücret vermeye ne gerek var çeksin millet....
  • :((( anlattıklarının hepsi benim de başıma geldi, şu an telefon açılmıyor ve aynı şekilde bilgisayar saçma sapan pencereler çıkartıyor. Daha önce ekranı kırılmıştır, ithal eden kendi servisi 650, diğer servis 450 istediği için başka yerde yaptırdım. Şimdi gidecekler oradan da sorun çıkaracaklar. Benimki de LG yazısından sonra siyah ekranda kalıyor ve yükleme yaparken yarıda kaldığı için oldu. Tek çözümü anakart değişimi mi :(
  • benım g3 cihazımı cankayada ki servise verecektim hem forumda hem de aliağa da ki sevdiğim bir telefoncu abim lg servisleri çok iyi demişti. şimdi siz böyle bir mesaj yazınca açıkçası vermekten vazgeçtim..
  • dark3n D kullanıcısına yanıt
    Degil diye biliyom telefonun flashi degismeli. Yeni anakart takmalarin sebebi lg anakarta mudahaleyi yasakladi. İsterdeniz ekranı kırık bi g2 bulup anakartini satin alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla benimde başıma öyle bi olay geldi güncelleme yaparken kapandı telefon birsürü disk görmeye başladı bilgisayar
    format atmanız gerekiyor diye 10 12 tane disk gözüküyordu ve yükleme kısmına gecemiyordum hard reset attım
    daha sonra yükleme kısmına gectim support tools la normal güncel sürümü yükledim..

valla allaha büyük konuşmuyumda düşürüp kırmadığım sürece darbe almadığı sürece yazılımdan dolayı ben garantiye
    telefon bırakmam usb de yalan yanlış görüyorsa telefonu bi programla olmassa başka bi programla kesin o düzeltilir
    bırak yazılımı telefonun kafası ucuyor biosu ucuyor adamlar atıyorlar bilgisayardan imesi bile değişiyor mecbur kalmadıkca
    en son çare olarak görün derim yetkili servisleri.
  • izmir lg türkiye servisi berbat.düşmanım bile gitmek zorunda kalmasın o servise.lg gör bunları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.