Şimdi Ara

Lg optimus sol e730 15 ay garantili Fiyat Dustu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bilecik
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Lg optimus sol e730 15 ay garantili Fiyat Dustu
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-lg-optimus-sol-e730-15-ay-garanti-temiz-113885170/detay/
    Ürün temiz kullanildi 12 ay garanti mevcuttur 350 istiyorum hic bir sekilde sorunu yoktur.Android 2.3.4 yüklüdür.İslemcisini 1.5 ghz e yükseltildi.2Ghz kadar yükseltilebiliyor.Alan kisiye simdiden hayirli olsun.Quadrant skoru 2500-3000 arasi degisiyor istiyen olursa ss atarim.Bu arada sahibinden.comdan alirsaniz 375 ancak ptt kargo ile ödemeli gönderimde site komisyon almiyacagindan 350 tlye gönderirim.
    Not: Takas ve pazarlik kesinlikle kabul etmiyorum ilanda ne yaziyorsa fiyati budur.
    Ürünün yaninda
    Sarj cihazi-Kullanim klavuzu-Faturasi-Kutusu vericem kulaklik mevcut degil bu yüzden 8gb hafiza karti ve slikon kilif vericegim.Cihazin arka kapagi plastik oldugundan temiz kullansamda tek tük cizikler mevcut ancak tam korumali kap ile kullanirsaniz hic sorun olmuyor kabsiz kullanimdada sorun olmiyacagini düsünüyorum.
    Fiyat : 350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 9 Mayıs 2013 Satıldığı Şehir : Bilecik Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• android 4.04 rom mu yüklü hocam
  • Rom yüklü bilgidim kadariyla 4.0.4 stock romda mevcut ancak ben performansindan ve touchwiz ara yüzünü kullandigi icin bu costum romu tercih ediyorum.Lg cikarcagina söz vermisti ics ancak ciktimi cikmadimi tam emin degilim.
  • Güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.