Şimdi Ara

LG OPTİMUS L7 Kullanıcıları Kulübü (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.785
Cevap
32
Favori
277.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkese merhaba...bende l7 alarak aranıza katıldım...telefonu çok beğendim,kurcaladıkça birçok özelliğini de çözüyorum...
    sormak istediğim şu;rehberde arka plan beyaz,kişiler ve tel numaraları siyah olarak yazılmış...oysa birçok telefonda rehberde arka fon siyah,isim ve numaralar farklı(genelde siyah)...
    bu telefonda da rehberin arka fonunu siyah olarak ayarlama şansımız varmı,varsa nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: latahzen

Mr_blacksea ve WolF-EyE ilginizden dolayı teşekkür ederim sorun şuan için giderildi. ayarlar Mr_blacksea ayarlar bölümünden dediğin gibi yapdım.
    WolF-EyE ilginç bir taraf var ki oda ben hiç oyun yüklemedim tek bi oyunda deneme için yüklemişdik ondada takılmalar oldu sildim oyunu tekarardan oyunu pek sevmem işin acıkcası ama şuvar ki benim ram 320mb kullanılıyor boş bellek 60 ve 90 arası değişiyoR bu normal bir durum mu bazen ram booster 180-190 cıkarıyor bu boş alanı ama tekrar düşüyoR. takılmalara gelince norma menüde geçiş anında yapabiliyoR oda saniiye anlamında kısa süreli oluyoR film izlemek için attığım filimlerde bazen donma değilde yavaşlama ve anlık takılma gibisinden birşeyler oluyoR kullandığım proğram smart avi player. güncelleme konusuna gelince ise güncelleme şuan için yok diyoR (4.02)

dostum video konusunda, ben telefonun kendi video programını kullanıyorum, takılma hiç yaşamadım.. belki çözünürlüğü yüksek olabilir videolarının. telefonun kendi çözünürlüğünü aşma, zaten aşsanda daha iyi bir görüntü elde edemezsin, bir ekranın verebileceği çözünürlük kapasitesi bellidir zaten. fazlası kasma yapmaktan öteye geçmez

• quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Orijinalden alıntı: Lucid Dreaming

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr_blacksea

1. soruyu bende bilmiyorum
    2. sorudaki sorun şebekenizden kaynaklanıyor olabilir bana hızlı geliyor ama önceki telefonum akıllı değildi ondan olabilir.
    3. ben bir ara dandik outlook uygulamasını kurdum onda bildirim geliyordu gmail i aktif olarak kullanmasamda gmail in gönderdiği bilgilendirme e mail lerinde de bildirim tonu çalıyor.

Teşekkür ederim cevabınız için. Benim asıl isteğim gmail olayında facebook,twitter,foursquare vs uygulamalar gibi ana ekranda bildirim gelmesi. Ama bir türlü beceremedim.

gmaile mail düştüğü zaman uyarı mesajı bende veriyor

internet hızı tamamen kullandığınız hat ve tabi kullanmanıza bakıyor. ben kendimde bir fark göremedim

Teşekkürler birkaç ayarlamanın ardından hallettim problemi ;)

Bir sorum daha olacaktı. Telefona dizi atıp izlemem mümkün mü? Bazı arkadaşlar birer bölüm birer bölüm telefonlarına atarak izleyebiliyorlar dizileri. Video boyutunda bir oynama yapmak gerekiyordur illaki lakin hiçbir bilgim yok. Biraz bilgi verebilir misiniz bu konuyla alakalı?

Tabi dizi izleyebilirsiniz. internet sitelerinden girerek bilgisayardaki gibi izleyebilirsiniz. orda full screen dendiğinde tam ekran olacaktır.

veya indirip mp4 formatında da izleyebilirsiniz. bunun gibi youtube downlader uygulamaları var, youtubedaki bir videoyu indirip yine telefonda izleyebiliyorsunuz.

ekran formatı için indirdiğiniz video yu açtıktan sonra telefonun menü tuşundan ekran ayarlarından tam ekrana sığdırma olacak şekilde seçebilirsiniz

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Birkaç sorum daha olacak affınıza sığınarak.

Önerebileceğiniz birkaç oyun varsa yeni çok memnun olurum :)

Telefonun 4.1 update i var mı? Bir arkadaşım 4.1 olursa telefonun daha da hızlanır dedi. Varsa nasıl yüklenebilir?

Telefonun hızlanması için ne gibi ayarlar yapabilirim?

Home screen de short cut olması telefonun hızına etki ediyor mu?

Şimdiden teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr_blacksea

1. soruyu bende bilmiyorum
    2. sorudaki sorun şebekenizden kaynaklanıyor olabilir bana hızlı geliyor ama önceki telefonum akıllı değildi ondan olabilir.
    3. ben bir ara dandik outlook uygulamasını kurdum onda bildirim geliyordu gmail i aktif olarak kullanmasamda gmail in gönderdiği bilgilendirme e mail lerinde de bildirim tonu çalıyor.

Teşekkür ederim cevabınız için. Benim asıl isteğim gmail olayında facebook,twitter,foursquare vs uygulamalar gibi ana ekranda bildirim gelmesi. Ama bir türlü beceremedim.

gmaile mail düştüğü zaman uyarı mesajı bende veriyor

internet hızı tamamen kullandığınız hat ve tabi kullanmanıza bakıyor. ben kendimde bir fark göremedim

Teşekkürler birkaç ayarlamanın ardından hallettim problemi ;)

Bir sorum daha olacaktı. Telefona dizi atıp izlemem mümkün mü? Bazı arkadaşlar birer bölüm birer bölüm telefonlarına atarak izleyebiliyorlar dizileri. Video boyutunda bir oynama yapmak gerekiyordur illaki lakin hiçbir bilgim yok. Biraz bilgi verebilir misiniz bu konuyla alakalı?

Tabi dizi izleyebilirsiniz. internet sitelerinden girerek bilgisayardaki gibi izleyebilirsiniz. orda full screen dendiğinde tam ekran olacaktır.

veya indirip mp4 formatında da izleyebilirsiniz. bunun gibi youtube downlader uygulamaları var, youtubedaki bir videoyu indirip yine telefonda izleyebiliyorsunuz.

ekran formatı için indirdiğiniz video yu açtıktan sonra telefonun menü tuşundan ekran ayarlarından tam ekrana sığdırma olacak şekilde seçebilirsiniz

Teşekkür ederim cevaplarınız için. Birkaç sorum daha olacak affınıza sığınarak.

Önerebileceğiniz birkaç oyun varsa yeni çok memnun olurum :)

Telefonun 4.1 update i var mı? Bir arkadaşım 4.1 olursa telefonun daha da hızlanır dedi. Varsa nasıl yüklenebilir?

Telefonun hızlanması için ne gibi ayarlar yapabilirim?

Home screen de short cut olması telefonun hızına etki ediyor mu?

Şimdiden teşekkürler.

4.1 kullanmadım ama başka bir teleofnda kullanan arkadaşım hızını arttırdığından bahsetmişti

Android assistant (18 features) diye bir program var markette. bu programda birçok şey mevcut. ubnun içindeki quick boost telefonun hızlanmasında işe yarıyor.. ben widget oalrak ana menüye ekledim, telefonu elime aldığımda bir kere boost ediyorum

ayrıca yine bu programın içinde cahce cleaner var.. bununa bi kaç ügnde bir yapmak lazım.

telefonun ayarlşarında "arka plan işlem sınırı" nı ben "arka plan işlemi yok" olarak işaretledim. böylece gereksiz yere arka fonda program çalıştırmıyorum

oyun olarak zevke bağlı tabi, benim beğendiklerimden bazıları:
    -death worm
    -blood and glory
    -pinball pro
    -backgommon
    -ICB international boxing
    -skies of glory
    -okey

fakat ağırlıklı olarak emulatorlerle oynuyorum, sega genesis, super nintendo, nintedno gibi.. street fighter, mortal kombat, final fight tarzı oyunlar.. dediğim gibi kişinin zevkine göre..

• Peki bu 4.1 'i nasıl yükleyebilirim ?
    Bir de gameboy oyunlarını nasıl yükleyebiliyorum?

Çok soru sordum kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucid Dreaming -- 28 Şubat 2013; 21:42:36 >
  • arkadaşlaR telefon gösterişli ama bir o kadarda yavaş kalabiliyoR ani hareketlerde, oyun oynuyorsanız takılmadan gerçekten helal olsun waLLa ben haLa o riski göze alamıyorum vede oyun amaçlıda almadım face ve twittir gibi sosyal ağlarda oldukça iyi hemen bildirimler geliyoR hızlı bir o kadarda skype'de fena değil. tek merak ettiğim konu şu ram da kullandığı mb konusu diğer arkaşlarda acaba kac mb ram ile çalışıyor cok merak ediyorum saygılaR...
  • quote:

arkadaşlaR telefon gösterişli ama bir o kadarda yavaş kalabiliyoR ani hareketlerde, oyun oynuyorsanız takılmadan gerçekten helal olsun waLLa ben haLa o riski göze alamıyorum vede oyun amaçlıda almadım face ve twittir gibi sosyal ağlarda oldukça iyi hemen bildirimler geliyoR hızlı bir o kadarda skype'de fena değil. tek merak ettiğim konu şu ram da kullandığı mb konusu diğer arkaşlarda acaba kac mb ram ile çalışıyor cok merak ediyorum saygılaR...

bende şuan 280....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: haylazromeo

quote:

arkadaşlaR telefon gösterişli ama bir o kadarda yavaş kalabiliyoR ani hareketlerde, oyun oynuyorsanız takılmadan gerçekten helal olsun waLLa ben haLa o riski göze alamıyorum vede oyun amaçlıda almadım face ve twittir gibi sosyal ağlarda oldukça iyi hemen bildirimler geliyoR hızlı bir o kadarda skype'de fena değil. tek merak ettiğim konu şu ram da kullandığı mb konusu diğer arkaşlarda acaba kac mb ram ile çalışıyor cok merak ediyorum saygılaR...

bende şuan 280....

arkadaş nasıl oluyorda sende bu kadaR yüksek ram de boş alan vaR bende çalışan cok proğramda yok sadece facebook twitter skype viber başka birşey yok ama raM neden bu kadaR cok yiyor anlamıyorum....

• quote:

quote:

quote:

bende şuan 280....

arkadaş nasıl oluyorda sende bu kadaR yüksek ram de boş alan vaR bende çalışan cok proğramda yok sadece facebook twitter skype viber başka birşey yok ama raM neden bu kadaR cok yiyor anlamıyorum....

sinir yapma dostum sende kaçlarda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

bende şuan 280....

arkadaşım waLLa deli oluyorum bu telefona yaa bende boş alan 60 veya 90 arası değişiyoR nedendiR anlamadım yardımcı olursanız sevinirim...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bende şuan 280....

arkadaşım waLLa deli oluyorum bu telefona yaa bende boş alan 60 veya 90 arası değişiyoR nedendiR anlamadım yardımcı olursanız sevinirim...

valla ben de hiç anlamam ki :)
    arada bi uygulamalar kısmına girer kapatırım bazılarını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Peki bu 4.1 'i nasıl yükleyebilirim ?
    Bir de gameboy oyunlarını nasıl yükleyebiliyorum?

Çok soru sordum kusura bakmayın.

4.1 nasıl yükleniyor bilmiyorum, lg'nin sitesine bir göz atmakta fayda var, ama emin değilim

oyunların çoğu markette var.. emulator kurmak ayrı bir olay, o konuyla alakalı daha önce bir kaç arkadaşa yardımcı olmuştum. mesajları bulabilirsem pm ile gönderebilirim. emulator programları markette var. sistem aynı, ordan isteğinize göre seçersiniz.
  • Tekrar bir soru ile karşınızdayım. Facebook applicationda,facebook üzerinden nasıl resim indirebiliyoruz?
  • quote:

Tekrar bir soru ile karşınızdayım. Facebook applicationda,facebook üzerinden nasıl resim indirebiliyoruz?

resme tıkla, sonra alttan tam boyut göstere tıkla, "indirme işlemi başlatıldı" yazısı çıkacaktır
  • Amerikadan getirttiğim mavi-siyah rhino kickstand hard case'im dün akşam geldi.. çok şık ve güzel duruyor, ben HTC windows'u çok beğenirdim şu an gözümde en iyi telefon bu oldu ayrıca darbelere karşı çok sağlam

• merhaba arkadaslar iki gün önce teknosadan ındırımle l7 aldım eve gıdıp telefonu kullanmaya baladıgımda farkettım kı telefonun dısına ses vermıyor aramalarda sess gelıyor ses gıdıyor kulaklıgı takınca ses gelıyor ama normal halde telefonun sesı gelmıyor zıl sesı falan calmıyordu sagolsun teknosa bı gun sonra gıttıgımde degıstırdı telefonu .bır sorum olacak arkadaslar telefonun yanında 8gb lık bı hafıza kartı aldım ama hafıza kartına hıc bı uygulama yukleyemıyorum dun sankı menu gecıslerınde falan anlık takılmalar oldu bu da canımı sıkmaya basladı bu neden olabılır ne yapmalıyım onerısı olan varmı aranızda yardımcı olursanız sevınırım arkkadaslar. acaba takılmalar uygulamalardanmı kaynaklanıyordur ılk aldıgımda bı sıkıntı yoktu hatta takılmaya basladıgı gunun oncesınde de hıc bır sıkıntı yoktu ama sımdı home tusuna bastıgımda masa ustune gelıyor ıkı sanıye sonra falan uygulamalar gelıyor nedendır acaba arkadasşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefa68

merhaba arkadaslar iki gün önce teknosadan ındırımle l7 aldım eve gıdıp telefonu kullanmaya baladıgımda farkettım kı telefonun dısına ses vermıyor aramalarda sess gelıyor ses gıdıyor kulaklıgı takınca ses gelıyor ama normal halde telefonun sesı gelmıyor zıl sesı falan calmıyordu sagolsun teknosa bı gun sonra gıttıgımde degıstırdı telefonu .bır sorum olacak arkadaslar telefonun yanında 8gb lık bı hafıza kartı aldım ama hafıza kartına hıc bı uygulama yukleyemıyorum dun sankı menu gecıslerınde falan anlık takılmalar oldu bu da canımı sıkmaya basladı bu neden olabılır ne yapmalıyım onerısı olan varmı aranızda yardımcı olursanız sevınırım arkkadaslar. acaba takılmalar uygulamalardanmı kaynaklanıyordur ılk aldıgımda bı sıkıntı yoktu hatta takılmaya basladıgı gunun oncesınde de hıc bır sıkıntı yoktu ama sımdı home tusuna bastıgımda masa ustune gelıyor ıkı sanıye sonra falan uygulamalar gelıyor nedendır acaba arkadasşlar.

sorularınızla alakalı daha önce bu başlık altında konuşuldu, sayfaları incelemenizi öneririm. cevabınızı hatta fazlasını bulacaksınız. kolay gelsin.

• beyler ablamda 1 ay once almis fakat biraz once kirmizi cerceve cikmaya baslamis ne sorunudur bu arattim diger sayfalarda cikmai yada gozden kacirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

beyler ablamda 1 ay once almis fakat biraz once kirmizi cerceve cikmaya baslamis ne sorunudur bu arattim diger sayfalarda cikmai yada gozden kacirdim

kırmızı çerçeve derken ? ilk defa duyuyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

beyler ablamda 1 ay once almis fakat biraz once kirmizi cerceve cikmaya baslamis ne sorunudur bu arattim diger sayfalarda cikmai yada gozden kacirdim

kırmızı çerçeve derken ? ilk defa duyuyorum

ekran kenarlarinda kirmizi bir cerceve yanip sonuyor fotograf galeri kend uygulamalraina girerken cikiyormus
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.