Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (648. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.042
Cevap
53
Favori
451.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni telefon aldığım için eski telefonumu kenara koymuştum şimdi telefonu annem kullanmak istiyor onun için yeni bir dokunmatik ekran arıyorum kalitesi önemli değil servise 400 TL vermek istemiyorum önerebileceğiniz ekran var mı ?

Dokunmatiğin orta kısmı çalışmıyor ve içinde 2 adet toz tanesi var.
  • Arkadaslar telin usb yeri bozuldu ne sarj alio nede pcye baglanio icink actim anakart uzerinde yer alan soket kopmus bu soketede usb girisinin kendi soketi giriyor calisma sistemi boyle yani lakin anakart uzerindeki soket kopuk oldugu icin usbde calismiyor tamiri yapilabilinirmi ? yoksa tel copmu oldu ? Suan pili disardan sarj eden su 10 tllik cihazlar varya onunla sarj edip tele oyle takiyorum lakin sarj cabuk bitiyor

• Ucuza internette satılan dokunmatik ekranlardan hangisini önerirsiniz ?
  • arkadaslar benım telefonum bazen faceye gırınce kapanıp acılıyor sorun facedemı acaba baska bır uygulamada olmadı hıc
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayar28

arkadaslar benım telefonum bazen faceye gırınce kapanıp acılıyor sorun facedemı acaba baska bır uygulamada olmadı hıc

Arkadaşımın telefonundada aynı sorun oluyor

Sapasağlam telefon, facebook tıklayınca kapatıp açıyor

4.1.2 kullanıyordu sanırım, 4.4.2 de yapmıyordu, veya tam tersi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

quote:

arkadaslar benım telefonum bazen faceye gırınce kapanıp acılıyor sorun facedemı acaba baska bır uygulamada olmadı hıc

Arkadaşımın telefonundada aynı sorun oluyor

Sapasağlam telefon, facebook tıklayınca kapatıp açıyor

4.1.2 kullanıyordu sanırım, 4.4.2 de yapmıyordu, veya tam tersi..

arkadasım benım telefonum 4.1.2 ben hıc guncelleme yapmadım yanlız telefonum rootlu coktandır bu 10 gundur bazen yapıyor yanlız faceye gırınce
  • Telefon qualcomm quick charge 2.0 destekliyor mu? Bir de farkettim ki aslında cihaza yazılımsal frekans sınırı koyulmuş aşırı ısınmaması için. Cm12.1 rom yüklediğimde sınır kalkınca şarjdayken 90°C işlemci sıcaklığı görmüştüm kernel adiutor programında. Telefonu tutamıyordum elimle zaten. Galiba yazılımsal sınır 1.1 ghz. Ama işlemci 1.7 ghz'e kadar çıkabiliyor.
  • bayar28 kullanıcısına yanıt
    Uğraşacaksanız rom yükleyebilirsiniz riske girip. Bana bir şey olmadı. Zaten garantiniz bitmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyuncudroid -- 15 Ocak 2017; 16:32:17 >
  • quote:

Aynı sorun bende de var son günlerde, orijinal rom yüklü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncudroid

Telefon qualcomm quick charge 2.0 destekliyor mu? Bir de farkettim ki aslında cihaza yazılımsal frekans sınırı koyulmuş aşırı ısınmaması için. Cm12.1 rom yüklediğimde sınır kalkınca şarjdayken 90°C işlemci sıcaklığı görmüştüm kernel adiutor programında. Telefonu tutamıyordum elimle zaten. Galiba yazılımsal sınır 1.1 ghz. Ama işlemci 1.7 ghz'e kadar çıkabiliyor.

thermal throttling diye birşey var o açık ise ısındığında cihaz akıcılığını kaybedip stabilite ye önem veriyor. İlk alanlar oyunlarda Şikayet etmişti kasılma oluyor diye thermal throttling kapatılınca işlemci ve batarya çok ısınmaya başlıyor ama cihaz da donma takılma olmuyor.

quick charge 2.0 Kaç yılında çıktı Gpro çıktığında çıkmamış ise yoktur.

Daha doğrusu quick charge desteği var mı hiç test etmedim şahsen ona uygun şarj aleti lazım.
    Snapdragon 800 lü işlemci ile başlamış quick charge 2.0 bizde ki 800 değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 15 Ocak 2017; 23:14:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafay

quote:

Aynı sorun bende de var son günlerde, orijinal rom yüklü

benım telefonumda orjınal cıkan guncellemeyı bıle yuklemedım caresını bulursanız benıde haberdar edın..
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Test ettim bugün quick charge 2.0ı ama fark göremedim de sorayım dedim. Xiaomi mi 5 aldım bunu da babam kullanıyor, stok rom kurup verdim baya kasıyor ama babam için fark etmiyor tabi. Adaptör de mi5ten çıktı. İnternette aradım bulamadım destekleyip destekkemediğini. Sonra dedim qualcomm teknolojisi sonuç olarak ama tutmadı
  • quote:

Teşekkürler hocam. Test ettim bugün quick charge 2.0ı ama fark göremedim de sorayım dedim. Xiaomi mi 5 aldım bunu da babam kullanıyor, stok rom kurup verdim baya kasıyor ama babam için fark etmiyor tabi. Adaptör de mi5ten çıktı. İnternette aradım bulamadım destekleyip destekkemediğini. Sonra dedim qualcomm teknolojisi sonuç olarak ama tutmadı

2013 ten beri normal kullanımda donma takılma yaşamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    İlginç. Bendekinde google playde gezerken tık tık tık tık ilerliyor.

• quote:

İlginç. Bendekinde google playde gezerken tık tık tık tık ilerliyor.

4.1.2 yüklü videosunu da atayım.

https://yadi.sk/i/Y37DqjIv39KZPT

Video dan kaynaklı arıcılık düşük gibi duruyor boyut büyük olmasın diye bazı kısıtlamalar yaptım.

Hocam gife dönüştürseydiniz daha hızlıydı ha

Bende 4.4.2 yüklü. Sistem yoruyor demek ki. WhatsApp yüklü, bir de haberler mi ne öyle birkaç program.

• oyuncudroid O kullanıcısına yanıt
    Direk telefondan video çektim içinden ondan böyle dış bir kameradan değil. DAha akıcı olur 1080p 30 fps ama 150-450 mb arası yer kaplıyor.
    Yok ekran görüntüsü videosu alan programlar var onla çekip sonra 360p'ye ya da 240p'ye falan düşünebilirdiniz bence. Onu kastettim.

• quote:

Yok ekran görüntüsü videosu alan programlar var onla çekip sonra 360p'ye ya da 240p'ye falan düşünebilirdiniz bence. Onu kastettim.

zaten ekran videosu alan program ile çektim de kalite artınca boyut artıyor. 1080p 30fps ile çok akıcı ama boyut upload etmeye elverişsiz derecede büyük.
  • 
Sayfa: önceki 646647648649650
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.