Şimdi Ara

LG Optimus G Pro | ANA KONU | KİTKAT GÜNCELLEMESİ GELDİ! | KİTKAT ROOT EKLENDİ! (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.042
Cevap
53
Favori
451.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladığım kadarıyla anlatayım (ingilizcem çok iyi değil) .gerekirse ingilizcesi iyi birine tercüme ettirin.

önce cihazı ioroot ile root yapacaksın. burada (http://www.petabayt.com/akilli-telefonlar/lg-g3-root-yapin-telefon-uzerinde-yetkiniz-0-olsun/ ) g3 için olanı anlatılıyor aynı işlemleri gpro için uygula.

buradan (http://www.mediafire.com/download/b57c9d8z3d72csp/Jurassic+UniAndroid_Setup_5.0.2_2+GSM-INDIA.COM.rar ) Jurassic UniAndroid indir ve kur.

- Jurassic_UniAndroid_TooL programını aç,

- BUILD.PROP tıkla,

- DUMP ı tıkla,

- (http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2925569&d=1409926473 ) adresindeki text dosyasının içeriğini komple kopyala,

- kopyaladığın içeriği BUILD.PROP VALUES daki içerikle değiştir,

- SAVE CHANGES yaparak değişikliği kaydet,

- en son FLASH ı tıklayarak telefonun yeniden açılmasını bekle.

kolay gelsin.

not:ben böyle bir şeye hiç ihtiyaç duymadım ve denemedim.yapıp yapmamakta karar senin.

edit:resim eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejer -- 23 Kasım 2015; 12:37:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nejer

anladığım kadarıyla anlatayım (ingilizcem çok iyi değil) .gerekirse ingilizcesi iyi birine tercüme ettirin.

önce cihazı ioroot ile root yapacaksın. burada (http://www.petabayt.com/akilli-telefonlar/lg-g3-root-yapin-telefon-uzerinde-yetkiniz-0-olsun/ ) g3 için olanı anlatılıyor aynı işlemleri gpro için uygula.

buradan (http://www.mediafire.com/download/b57c9d8z3d72csp/Jurassic+UniAndroid_Setup_5.0.2_2+GSM-INDIA.COM.rar ) Jurassic UniAndroid indir ve kur.

- Jurassic_UniAndroid_TooL programını aç,

- BUILD.PROP tıkla,

- DUMP ı tıkla,

- (http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2925569&d=1409926473 ) adresindeki text dosyasının içeriğini komple kopyala,

- kopyaladığın içeriği BUILD.PROP VALUES daki içerikle değiştir,

- SAVE CHANGES yaparak değişikliği kaydet,

- en son FLASH ı tıklayarak telefonun yeniden açılmasını bekle.

kolay gelsin.

not:ben böyle bir şeye hiç ihtiyaç duymadım ve denemedim.yapıp yapmamakta karar senin.

edit:resim eklendi

Allah razi olsun dostum ugrasmissin telefon habire sebeke ariyor nasil is anlamadim deli olucam. Bunu yapsam ne olir telefonun durumu acaba merak ettim . Ne gibi artisi olucak acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sayfada anlatılana göre senin f240l e988 e dönüşecek.sonra da istediğin bir romu yükleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nejer -- 23 Kasım 2015; 16:00:09 >
  • quote:

sayfada anlatılana göre senin f240l e988 e dönüşecek.sonra da istediğin bir romu yükleyebilirsin.

Peki telefonun hafizasi 32 gb 16 yami dusecek ? Cunku biri yapmis sistem teli 16 goruyormus. Ayrica sebeke gidip gelirmi tabi hep yapmiyor ama arada gidiyor geliyor sebeke. Ayrica seside az geldi bana e986 daha iyi ses veriyordu.

• "not:ben böyle bir şeye hiç ihtiyaç duymadım ve denemedim.yapıp yapmamakta karar senin. "

demiştim yukarıda.
  • quote:

"not:ben böyle bir şeye hiç ihtiyaç duymadım ve denemedim.yapıp yapmamakta karar senin. "

demiştim yukarıda.

Tesekkur ederim dostum

• Merhaba Arkadaşlar ;
    Bugün Turkcell bayisine gidip telefonum için 4g uyumlu kart alayım dedim. Telefonumuzun 4g yi desteklemediğini söylediler. Çok şaşırdım. Telefonu alırken alırken 4g uyumu olduğunu da okumuştum. Hatta 3g üzerinden görüntülü konuşma yapılamadığını, sadece 4g üzerinden görüntülü görüşme yapılabildiğini okumuştum. Çok net hatırlıyorum.
    Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Telefonumuz 4g yi destekliyor mu desteklemiyor mu?
  • tcivelek T kullanıcısına yanıt
    LTE Hakkında

http://www.webtekno.com/internet/lte-nedir-h3200.html

http://www.mobilgim.com/lte-nedir-ne-anlama-gelir/

google da daha birçok bilgi var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcivelek

Merhaba Arkadaşlar ;
    Bugün Turkcell bayisine gidip telefonum için 4g uyumlu kart alayım dedim. Telefonumuzun 4g yi desteklemediğini söylediler. Çok şaşırdım. Telefonu alırken alırken 4g uyumu olduğunu da okumuştum. Hatta 3g üzerinden görüntülü konuşma yapılamadığını, sadece 4g üzerinden görüntülü görüşme yapılabildiğini okumuştum. Çok net hatırlıyorum.
    Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Telefonumuz 4g yi destekliyor mu desteklemiyor mu?

Telefonun arama bölümÜne gelip 3845#*986# Yazıyorsunuz. Arka planı siyah yazıları beyaz bir menü açılıyor.

Orada wcdma only ve LTE only diye yazıyor. Destek olmasa niye yazılsın.

Hala inanmaz isehttp://www.phonearena.com/phones/LG-Optimus-G-Pro_id7709 Burdan baksın Fdd lte diyor 4g diyor.

Olmadı mı müşteri hizmetlerini arayın sorun. Yazılım da 4g uyumlu slm kart takınca 4g aktif oluyor mu yoksa güncelleme nü gerek Diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Lg f240lye bugun 5.1 lolipop yukledim fakat arama yapamiyorum. Ama araniyorum ve mesaj atabiliyorum internetede girebiliyprum. Fakat arama yapamaiyorum maalesef. Bi yardim eder misiniz lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Orijinalden alıntı: tcivelek

Merhaba Arkadaşlar ;

Telefonun arama bölümÜne gelip 3845#*986# Yazıyorsunuz. Arka planı siyah yazıları beyaz bir menü açılıyor.

Orada wcdma only ve LTE only diye yazıyor. Destek olmasa niye yazılsın.

Hala inanmaz isehttp://www.phonearena.com/phones/LG-Optimus-G-Pro_id7709 Burdan baksın Fdd lte diyor 4g diyor.

Olmadı mı müşteri hizmetlerini arayın sorun. Yazılım da 4g uyumlu slm kart takınca 4g aktif oluyor mu yoksa güncelleme nü gerek Diye

Merhaba hocam.
    Arkadaşın hattını turkcelle tasıdık. 4.5g sim kart verdiler.
    Turkcell hattını tasıyana ilk 1 aylık 1gb hediye veriyor, telefonu 4.5g destekleyenlere.
    Bu hat turkcellde açılınca benim telefona taktık simkartı. Tl yukledik, haklar geldi ama 1gb için basvurdugumuzda telefonunuz 4.5g desteklememektedir diye sms geldi.
    böylede bi durum var.

edit: simkart 4.5g olsada şebeke 2g veya 3g..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUTAF -- 26 Kasım 2015; 9:33:13 >

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    burda önemli olan 4g nin yazılım olarak mı kaatıldığı. Lg telefona güncelleme yollayacak ise sormak gerek müşteri hizmetlerini arayıp. Avrupa amerika sürümlerinde 4g var bizde destek yok diye umts yazılmış ama iç ayarlarda lte var.

Bu iş radyo olayına dönecek gibi.

Lte destekli ülkelerde teknik detaylara yazmışlar lte tri band diye demek içinde var ama kapalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 26 Kasım 2015; 12:05:32 >
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim. Anlattıklarınızdan anladığım kadarıyla bu özelliği kullanamayacağız. Tipik kapitalist mantık. Kullan at yenisini satalım. :)

Biraz önce Turkcell Online İşlemlerden sorulattım. Çıkan sonuç ortada . SİM kart uyumlu. Telefon değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcivelek -- 26 Kasım 2015; 19:09:10 >
  • Oysaki google arayınca 4.5g destekleyecek telefonlar listesinde hep var g pro.😬

• Sevgili dostlar kafamızı karıştıran bu 4.5g muhabbetini müşteri hizmetlerine sordum.

Telefondaki kişi biraz dona kalsa da üstlerine sordu cihazımız. 4g yi destekliyor. Sistem nasıl ki 3g de E 3g 3.5g H gibi oluyor da 4.5g içinde LTE 4g ve 4.5g olarak sunulacak.

Yani 4.5g li sim kartınız 4g kadar işlem yapacak onun üzerine çıkmayacak .
    Yalnız daha yeni olduğu için operatörlerde yeterli bilgi yok. Direk 4.5g konuşuluyor ilerleyen günlerde hem lg tarafından hem operatörlerden gerekli açıklama gelecektir.
    Bizler 4g talep Edeceğiz. Aradığınızda sorun 4.5g içerisinde 4g yi LTE yi barındırmıyor my ona göre ayar verilsin manuel ayar yaptırın

• Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak ben telefonumu iki kez tozlanma sebebiyle garanti servisine yolladım ilkinde yaptılar ekran değişti fakat ikinci yollayisimda benden kullanıcı hatası diyerek 475tl istediler bende bunu kabul etmeyerek 1 ay kadar önce tüketici mahkemesine başvurdum bilirkisiye gittim hakli olduğum yönünde görüş belirtti mahkemenin sonuçlanmasını bekliyorum ama dün telefonu düşürdüm ve ön panelin üst köşesinde kırık meydana geldi. Şimdi ben mahkemeye basvurdugumda bu kırık olmadığı için mahkemeyi kazanirsam telefonumu değiştirmek zorundalar mi yoksa bu olay olduğu için mahkemeyi kazansam bile degistirmeyebilirler mi?

• FeArybjks kullanıcısına yanıt
    Düşmüş olması kötü olmuş. Bu kırık bahane edilir yapılmaz.

Zaten ellerine gecen en ufak faydayı kullanıyorlar bunu kesin kullanırlar.

• quote:

Düşmüş olması kötü olmuş. Bu kırık bahane edilir yapılmaz.

Zaten ellerine gecen en ufak faydayı kullanıyorlar bunu kesin kullanırlar.

Tüketici mahkemesine karşı dava açmaları gerekmez mi yapmamak için?

• FeArybjks kullanıcısına yanıt
    Siz dava sonucunu alıp gidersiniz adam bakar buna kullanıcı hatası var düşmeye bağlı darbe der yapmaz. Siz mahkeme kararı var dersiniz oda mahkeme sağlam ekrana karar vermiş şimdiki kırık der. Siz yine mahkemeye gitseniz ilk kararda iptal Olur. Bence tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 2 Aralık 2015; 22:15:57 >
  • quote:

Siz dava sonucunu alıp gidersiniz adam bakar buna kullanıcı hatası var düşmeye bağlı darbe der yapmaz. Siz mahkeme kararı var dersiniz oda mahkeme sağlam ekrana karar vermiş şimdiki kırık der. Siz yine mahkemeye gitseniz ilk kararda iptal Olur. Bence tabi

Anladım hocam neyse yinede şansımızı deneyelim bakalım

• 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.