Şimdi Ara

LG Optimus Black Ana Başlık & FanClub|1Ghz|5MP 720P|4.0''700 Nit IPS LCD|9.2mm (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.240
Cevap
47
Favori
756.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: by_kuss

quote:

Orijinalden alıntı: sergen_on

Arkadaşlar cümleten merhaba :)
    telefonu yeni aldım ilk androidim ve telefonu acaip beğendim....
    bir kaç sorum olacak bu konular içinde basit ama ben beceremedim...
    1) takvim uygulamasına doğum günü falan ekliyorum ama o gün o saatte alarm vermiyo çözmedim bir türlü???
    2) facebook açtığımda çıkış yapamıyorum illaki şebeke internetten interneti kapatmam gerekiyo.
    açık kalırsa fatura kudurur.
    3) açık kalan uygulama oluyormu bunu nasıl kontrol edip uygulamayı kapatabilirim. task menegr diye birşey
    var ama beceremedim
    4) gereksiz uygulamalar var zaman,hurriyet,... gibi bunları nasıl sileriö
    5) en son olarak telefonumda navigasyon diye uygulama var ama açılma bekliyor diyo sürekli
    bende iGo diye bir program yükledim ve çalışıyor. eski navigasyon uygulamasını silsem birşey olurmu...?

çok sorum oldu sanırım teşekkürler şimdiden :)))

1-takvimi daha hiç kullanmadım bişey diyemem.
    2-facebook u açtığında telefonun altındaki en sol düğmeye basacaksın ordan çıkış diyebilirsin.
    3-ayarlar/uygulamalar/uygulamarın yönetimi dediğinde yukarıda çalışan sekmesine tıkla çalışan uygulamaları orada görürsün. istediğini de durdurabilirsin.
    4-root olmadan o gereksizleri silemiyorsun diye biliyorum.
    5-sistem uygulaması olduğunda tavsiye etmiyor bazı arkadaşlar silinmesini bırak kalsın.

hocam bir sorum daha var 4. soruda uygulama silme..
    root olması gerekiyor demişin... bu root yeni bir güncellememi telefon tamamen değişiyormu
    ve root olunca istediğin programı silip, istediğin program kalabiliyomu..yani seçebiliyomusun...
    ve en enemliside root nasıl yaparım :)

• quote:

Arkadaşlar takvim uygulaması için yardım bekliyorum..
    çözemedim bir türlü...
    doğum günü giriyorum.. o gün hatırlatmıyor alarm çalmıyo ??

hocam hiç kullanmadım bugüne kadar ama siz söyleyince test yaptımda çalışıyor ama mesaj sesiniz ne ise o iekilde uyarıyor. sanki mesaj gelmiş gibi ses çıkarıyor ekranı açınca üst tarafta bildirim alanında notunuz görünüyor 'doğum günü' diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

Şafak 13

Neyin şafagi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAS207

quote:

Şafak 13

Neyin şafagi ?

Telefon serviste, 20 iş günü dolsun diye bekliyorum
  • quote:

quote:

quote:

Şafak 13

Neyin şafagi ?

Lg iyidir serviste yeni cihaz bile verebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

quote:

quote:

Şafak 13

Neyin şafagi ?

Para iadesi isticem 20 iş günü içinde yapılmazsa
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: invisible

quote:

quote:

quote:

Şafak 13

Neyin şafagi ?

Para iadesi isticem 20 iş günü içinde yapılmazsa

ben seni anladım zaten şafak saymadan ötürü.

• Titanium back up kurup bazı programları dondurdum. Sonra izlesene programını silip acaba geri yüklüyormu diye denedim ama yüklemiyor. sonra başka birini silip onu denedim o da yüklenmiyor.
    Yanlış bir şey mi yapıyorum acaba? Bir de telefon fabrika ayarlarına döndüğünde root yetkisi de eskiye döner mi? Ya da silinen dosyalar geri gelir mi? Ona göre temizlik yapacağım da.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: by_kuss

quote:

Arkadaşlar cümleten merhaba :)
    telefonu yeni aldım ilk androidim ve telefonu acaip beğendim....
    bir kaç sorum olacak bu konular içinde basit ama ben beceremedim...
    1) takvim uygulamasına doğum günü falan ekliyorum ama o gün o saatte alarm vermiyo çözmedim bir türlü???
    2) facebook açtığımda çıkış yapamıyorum illaki şebeke internetten interneti kapatmam gerekiyo.
    açık kalırsa fatura kudurur.
    3) açık kalan uygulama oluyormu bunu nasıl kontrol edip uygulamayı kapatabilirim. task menegr diye birşey
    var ama beceremedim
    4) gereksiz uygulamalar var zaman,hurriyet,... gibi bunları nasıl sileriö
    5) en son olarak telefonumda navigasyon diye uygulama var ama açılma bekliyor diyo sürekli
    bende iGo diye bir program yükledim ve çalışıyor. eski navigasyon uygulamasını silsem birşey olurmu...?

çok sorum oldu sanırım teşekkürler şimdiden :)))

1-takvimi daha hiç kullanmadım bişey diyemem.
    2-facebook u açtığında telefonun altındaki en sol düğmeye basacaksın ordan çıkış diyebilirsin.
    3-ayarlar/uygulamalar/uygulamarın yönetimi dediğinde yukarıda çalışan sekmesine tıkla çalışan uygulamaları orada görürsün. istediğini de durdurabilirsin.
    4-root olmadan o gereksizleri silemiyorsun diye biliyorum.
    5-sistem uygulaması olduğunda tavsiye etmiyor bazı arkadaşlar silinmesini bırak kalsın.

hocam bir sorum daha var 4. soruda uygulama silme..
    root olması gerekiyor demişin... bu root yeni bir güncellememi telefon tamamen değişiyormu
    ve root olunca istediğin programı silip, istediğin program kalabiliyomu..yani seçebiliyomusun...
    ve en enemliside root nasıl yaparım :)

root daha farklı.
    telefona tam hakim olabiliyorsun. istersen sistem dosyalarını bile siliyosun ama bunun sonucunun da ağır olacağını bilmen gerek.
    arama yaptır ayrı bi başlıkta ayrıntılı olarak root yapma işlemi anlatılıyordu.

• Arkadaşlar yaklaşık 2 saattitir telefonu bilgisayara bağlayıp müzik atmaya çalışıyorum olmuyor delirmek üzereyim telefonu tanımıyor 2 bilgisayarda ekranda USB deoplamayı aç bölümü çıkıyor açıyorum fakat bilgisayar tanımıyor 15 tane müzik atmak için 2 saattir uğraşıyorum çözümü nedir arkadaşlar ??

Bu arada telefonu ilk aldığım zaman çok mutluydum hevesliydim , artk telefondan bıktım diyebilirim Sabah olur alarm çalmaz telefon 10dk kilitlenir kapanacak rapor yolla vs yazıları çıkıyor , sabah şarjdan çıkarırım arkadaşı arıyıcam şebeke çekmez pili çıkarır takarım şarj %20 ye düşer telefon felaket kasıyor bazen kapatım açmak gerekiyor belkide Iphone 4 ten p970e geçtiğim için böyle oldu f/p bakımından bir numara telefon ama beni tatmin etemdi malesef 2.3 GB neleri değiştirecek bilmiyorum ama telefondan soğudum iyibir alıcı çıkarsa satabilirim 920 liraya 1.5 ay önce aldım şuan telefon ne kadar eder acaba ?

***** Bu arada şarj problemim var sabah 7de çekiyorum şarjdan 15-20 Dk internete girince ( 3g ) saat 14-15 civarlarında %60 lara düşüyor akşam eve gelince %5 lerde oluyor anlamadım gitti vallahi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacksilicon -- 21 Aralık 2011; 14:01:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

quote:

Orijinalden alıntı: _Uzumaki_

Arkadaşlar bu telefonu alcaktım ama alma artık güncellemesi falan çıkmıyomuş işe yaramaz dediler siz ne düşünüyosunuz bu telin üstadları olarak?

Guncelleme cikarsa al cikmazsa alma

NASIL YANİ BURDA ARKADAŞLAR 2.3.7 FALAN YÜKLÜYOLAR O GÜNCELLEME SAYILMAZ MI BEN ANLAMIYOM ANDROİDDEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

Beyler bu 2.3 geldikten sonra direk Yükle tarzinda mi güncelleme yapacagiz Yoksa Rom root isine mi girecegiz ?
    Yeniyim bu konuda kusuruma bakmayin..

?
  • quote:

Arkadaşlar takvim uygulaması için yardım bekliyorum..
    çözemedim bir türlü...
    doğum günü giriyorum.. o gün hatırlatmıyor alarm çalmıyo ??

Etkinliğin üzerine bas. "Etkinliği görüntüle" ekranı açılacak. Hatırlatıcılar'ın altında "hatırlatıcı ekle" var. Yanındaki "+" ya bas. Ve bir zaman ekle.

Örn. Doğum günü 22 Aralık, ve sen 30 dakika hatırlatıcı eklediysen; Bugün saat 23:30'da seni sesli ve görüntülü bildirimle uyarır.

Eğer yine de hiç bir uyarı yapmıyor ise: Takvim>menü>ayarlar ekranındaki "hatırlatıcı ayarları" kısmındaki ayarları kontrol et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiboldon -- 21 Aralık 2011; 14:12:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRV35

Arkadaşlar yaklaşık 2 saattitir telefonu bilgisayara bağlayıp müzik atmaya çalışıyorum olmuyor delirmek üzereyim telefonu tanımıyor 2 bilgisayarda ekranda USB deoplamayı aç bölümü çıkıyor açıyorum fakat bilgisayar tanımıyor 15 tane müzik atmak için 2 saattir uğraşıyorum çözümü nedir arkadaşlar ??

Bu arada telefonu ilk aldığım zaman çok mutluydum hevesliydim , artk telefondan bıktım diyebilirim Sabah olur alarm çalmaz telefon 10dk kilitlenir kapanacak rapor yolla vs yazıları çıkıyor , sabah şarjdan çıkarırım arkadaşı arıyıcam şebeke çekmez pili çıkarır takarım şarj %20 ye düşer telefon felaket kasıyor bazen kapatım açmak gerekiyor belkide Iphone 4 ten p970e geçtiğim için böyle oldu f/p bakımından bir numara telefon ama beni tatmin etemdi malesef 2.3 GB neleri değiştirecek bilmiyorum ama telefondan soğudum iyibir alıcı çıkarsa satabilirim 920 liraya 1.5 ay önce aldım şuan telefon ne kadar eder acaba ?

***** Bu arada şarj problemim var sabah 7de çekiyorum şarjdan 15-20 Dk internete girince ( 3g ) saat 14-15 civarlarında %60 lara düşüyor akşam eve gelince %5 lerde oluyor anlamadım gitti vallahi..

6-7 aydır bu telefonu kullanıyorum; yukarıda yazdıklarının hiç birini yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiboldon -- 21 Aralık 2011; 14:20:38 >

• quote:

quote:

Beyler bu 2.3 geldikten sonra direk Yükle tarzinda mi güncelleme yapacagiz Yoksa Rom root isine mi girecegiz ?
    Yeniyim bu konuda kusuruma bakmayin..

?

Eğer stock kullanıyorsan (root'lu root'suz fark etmez); Direkt güncelleyebilirsin. Ha şu var: 2.3'ü yükleyince telefon root'suz hale gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiboldon -- 21 Aralık 2011; 14:23:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Arkadaşlar yaklaşık 2 saattitir telefonu bilgisayara bağlayıp müzik atmaya çalışıyorum olmuyor delirmek üzereyim telefonu tanımıyor 2 bilgisayarda ekranda USB deoplamayı aç bölümü çıkıyor açıyorum fakat bilgisayar tanımıyor 15 tane müzik atmak için 2 saattir uğraşıyorum çözümü nedir arkadaşlar ??

6-7 aydır bu telefonu kullanıyorum; yukarıda yazdıklarının hiç birini yaşamadım.

Hocam vallahi benim şansımdan herhalde , şebeke hala gidip geliyor.. belki 158 uygulama var yüklü onların birinin bile olumsuz çalılşması telefonu etkiliyor olabilir..

Birde benim farkettiğim launcher programları ara sıra kasma yapıyor ve bazen telefon kitleniyor bu yüzden launcher kullanmıyorum sanki launcher kullanmadığımdan beri telefon daha stabil gibi ..

Bu arada hala telefonu bağlamaya çalışıyorum tık yok..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

quote:

Arkadaşlar bu telefonu alcaktım ama alma artık güncellemesi falan çıkmıyomuş işe yaramaz dediler siz ne düşünüyosunuz bu telin üstadları olarak?

Guncelleme cikarsa al cikmazsa alma

NASIL YANİ BURDA ARKADAŞLAR 2.3.7 FALAN YÜKLÜYOLAR O GÜNCELLEME SAYILMAZ MI BEN ANLAMIYOM ANDROİDDEN

Onlar Custom Rom. Genelde stabil olmayan romlardır.

Arkadaş resmi romdan bahsetmiş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asiboldon

quote:

Hocam vallahi benim şansımdan herhalde , şebeke hala gidip geliyor.. belki 158 uygulama var yüklü onların birinin bile olumsuz çalılşması telefonu etkiliyor olabilir..

Birde benim farkettiğim launcher programları ara sıra kasma yapıyor ve bazen telefon kitleniyor bu yüzden launcher kullanmıyorum sanki launcher kullanmadığımdan beri telefon daha stabil gibi ..

Bu arada hala telefonu bağlamaya çalışıyorum tık yok..

Usb için bir de şuradaki "LG USB Driver 3.5.exe" dosyasını kur. Bu son sürümdür.http://www.mega----upload.com/?d=I9EH0JS0
    Kurduktan sonra, her zaman kullandığın usb porttan farklı bir porta bağla. Eğer yine olmazsa fabrika ayarlarına dönmek, hatta yeniden rom yüklemek sorununu çözecektir.
    Eğer yine de olmazsa "servisliktir". (2 pc'de de denedikten sonra sonuç alınmazsa)

- 158 uygulamanın zararı olacağını zannetmiyorum. Ayrıca uyumsuz uygulama kendi içinde hata verir. Ama belki sistem dosyaları zarar görmüş olabilir. Eğer öyle ise yeniden rom yüklemelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asiboldon -- 21 Aralık 2011; 14:38:42 >

• acil tam surum antivirus programina ihtiyacim var. acil. link verebilecek varmi ACİL. ltfn
  • şimdi lg den mail geldi, 2.3 güncellemesi için 2012 ocak ayı diyorlar, sözünde duracaksa bile 31 ocakta yayınlarlar.
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.