Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.950
Cevap
97
Favori
1.076.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siyah8080
    sabah kızım dünyaya gelecek sanırım bu aralar nete pek giremeyeceğim elim değer değmez yüklemeye çalışırım hocam ama için rahat olsun kırmızı kılıf beyaz telefona çok yakışıyor...

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN
  • quote:

Orijinalden alıntı: postacik

Optimus L7 için EU OPEN v20A bugün çıktı...

BİDE 4X İÇİN EN AZINDAN SIZDIRILSA ŞU TIPAYI BİRAZDAHA GEVŞETSELER YANİ
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer
    bugün aldım ben de 4x hd. angry birds dahil oyun oynamayan biri olarak bu konudaki şikayetleri baz almıyorum. sadece konuşmak, internet ve dahili, harici video izleyen biri olarak sıkıntı çeker miyim onu merak ediyorum az biraz.

bu cihazı almamın sadece iki nedeni var:
    1- lg ekran konusunda çok iyi.

2- 4.7" lik estetik bir telefon. htc ve galaxy lerin yuvarlatılmış çizgisini beğenmiyorum, iphone boyutu bana hitap etmiyor.

Hayırlı olsun. Bahsettiğiniz konularda sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Nereden, kaça aldınız?

ben çok fazla sıfır cihaz almam. alırken sıfır ayarında 2.elleri tercih ederim. bu kadar yüksek vergileri ve aracı ücretlerini ödemek istemiyorum. zaten yeteri kadar vergi veriyoruz. ticaret ile uğraştığımızdan bazen biz kazanmasak da veriyoruz devlete. yani 2.el tercihim. bunu da 2.el olarak sanal pazardan 920 tl ye aldım.
    ama 1030 tl ye de sıfırı varmış bugün farkına vardım. hem de grey ve paralel değil. bilseydim oradan alırdım. ama teknosaya vs. yere 1300 tl falan vermem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahuluer -- 29 Mart 2013; 11:17:15 >

• quote:

Hocam icimizi karartıyorsunuz inşallah 4x içinde müjdeyi veren siz olursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckin1781

quote:

paşam bence l9 ve l7 kobay kullanılıyor. Ağa babası 4x hd ye çıkacak şu an nabız yoklanıyor. Umuyorum sanıyorum,galiba,acaba yani

• quote:

Orijinalden alıntı: enigma100

quote:

Orijinalden alıntı: dafkanat

quote:

Orijinalden alıntı: enigma100

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: dafkanat

Arkadaşlar aşağıdaki kılıflardan kullanan var mı? Kullanışlı oluyor mu. Arama yaparken arkasına katlamada sorun yaşanıyor mu?
    Fiyatları nasıl peki?Daha ucuz alabileceğim bir yer var mı internetten?
    Deri Kılıf 1
    Deri Kılıf 2

Bende Nillkin kılıf var. Çok ince ve çok kaliteli olması haricinde, görüşme sırasında kapağın açık olmasına gerek yok. Kılıfın kulağa gelen yerinde bir aralık var (arka taraftaki kamera ve hoparlör delikleri gibi) ve kapalıyken de sesi duymanızı sağlıyor.
    Konu içi aramadan ararsanız resimlerle birlikte paylaştığımız mesajları bulabilirsiniz.

Paylaştığınız kılıflar ile, kılıf kapalıyken görüşme yapılması zor görünüyor. Açmaya kalktığınızda (bu kılıfların en önemli ve kılıfın çok kalın olmasına neden olan özelliği) cüzdan niyetine koyduğunuz kart, kimlik v.b. şeylerin düşme riski çok yüksek.

Çetin bey ben de verdiğiniz linkten sizin aldığınız kılıfı aldım. Gerçi henüz gelmedi. 4 mart da siparişi vermiştim bekliyoruz hala..

Ebay dan mı aldın?

Evet ebay den aldim ve bugun geldi gercekten cok kaliteli duruyor,

Kardeş hangisini aldın. link verebilir misin.

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle7

quote:

Orijinalden alıntı: zazana

c: yi boşalt. takriben 10 gb boş yerin olsun

paşam bilgisayarla ne alakası var programı ben telefona yükleyeceğim

Bilgisayarla bir alakası yok ise niçin Bilgisayar kullanıyoruz diye sorgulayabiliriz.

Tüm işlemler bilgisayarda yapılarak telefona gönderilmektedir. Tabi bu arada önce 600mb civarındaki Rom dosyası download edilmekte (daha doğrusu kendisi böyle sanıyor, aslında kopyalanıyor), daha sonra bu kdz dosyası açılarak içindeki dosyalar çıkartılmakta ve ondan sonra telefona gönderilmektedir. Böylece en azından basit mantık yürüterek Rom dosyasının yaklaşık 3-4 katı bir alana ihtiyacımız olduğunu görebiliriz.

• Tekniks ervise Ekranının toz alması sebebiyle verdiğim Optimus 4X Hd telefonum, yedek parça ve stok sıkıntısı nedeniyle teknik servis tarafından yapılamayacağı anlaşlılıp yerine E960 Nexus 4 gönderdiler.

Artık aranızdan mutlu mesut ayrılıyorum. Ekranı toz alan ve sorunu olan herkesin garantiye telefonunu vermesini tavsiye ederim çünkü ellerinde stok yok p880. Bunun için nexus yolluyorlar bilginize.

Kalın sağlıcakla
  • quote:

quote:

quote:

paşam bence l9 ve l7 kobay kullanılıyor. Ağa babası 4x hd ye çıkacak şu an nabız yoklanıyor. Umuyorum sanıyorum,galiba,acaba yani

Olabilir,ihtimal ama LG bu %51 kötü ihtimal gecerli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zazana

c: yi boşalt. takriben 10 gb boş yerin olsun

paşam bilgisayarla ne alakası var programı ben telefona yükleyeceğim

Bilgisayarla bir alakası yok ise niçin Bilgisayar kullanıyoruz diye sorgulayabiliriz.

Tüm işlemler bilgisayarda yapılarak telefona gönderilmektedir. Tabi bu arada önce 600mb civarındaki Rom dosyası download edilmekte (daha doğrusu kendisi böyle sanıyor, aslında kopyalanıyor), daha sonra bu kdz dosyası açılarak içindeki dosyalar çıkartılmakta ve ondan sonra telefona gönderilmektedir. Böylece en azından basit mantık yürüterek Rom dosyasının yaklaşık 3-4 katı bir alana ihtiyacımız olduğunu görebiliriz.

Anladım abi ama bana biraz değişik geldi nihayetinde oldu ama

• quote:

quote:

quote:

quote:

Olabilir,ihtimal ama LG bu %51 kötü ihtimal gecerli

oda doğru

• quote:

Orijinalden alıntı: emcayi

Tekniks ervise Ekranının toz alması sebebiyle verdiğim Optimus 4X Hd telefonum, yedek parça ve stok sıkıntısı nedeniyle teknik servis tarafından yapılamayacağı anlaşlılıp yerine E960 Nexus 4 gönderdiler.

Artık aranızdan mutlu mesut ayrılıyorum. Ekranı toz alan ve sorunu olan herkesin garantiye telefonunu vermesini tavsiye ederim çünkü ellerinde stok yok p880. Bunun için nexus yolluyorlar bilginize.

Kalın sağlıcakla

Hocam bende de aynı sıkıntı var ama nexus 4 almak istiyormuyum ki acaba o konuda emin değilim

birde kim bakıyor bizim telefona servis olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: mertcan1634

ARKADAS GÜZEL İZAH ETMİS MİGROSTAN ALDIGIN TABLET ELİNDE PATLARSA İTHALATCI FİRMAYIDA SERVİSİDE ÖGRENİRSİN BEN ÖĞRENDİM MİGROS ÇALISANLARI EĞİTİMLİDİR KIVIRIR CEVAP VERİRLAR DERLERKİ KUTU ACILMADI HANGİ FİRMANIN ÜRÜNÜ BİLEMEM HERKES BİLİRKİ MİGROSUN ÜRÜNLERİ PEGASUS İTHALATÇI FİRMA TEMİN EDER VE BU FİRMADA GOLD İŞTİRAKİDİR GOLD UN SATTIGI ÇOGU ÜRÜNDE PEGASUSDUR YANİ PARALEL İTHALAT UMARIM ESS SERVİSİNE YOLUNUZ DÜŞMEZ ESS VE PEGASUS İTHALATI GOOGLE ARASTIRIRSANIZ NE OLDUKLARINI GÖRÜRSÜNÜZ KİMSENİN YOLUNUN HİÇ BİR SERVİSE DÜSMEMESİ DİLEGİYLE

İyi güzel hoş ta buradaki bunca kişiye bağırmanıza gerek yok. Diğer mesajlarınızda da böyle büyük yazmıştınız ama hoşgörü ile karşılamış, kimse tarafından uyarılmamıştınız. Ancak sürdürmeniz hoş değil. Lütfen bundan sonra küçük harflerle yazın. Tamam anlıyorum canınız biraz yanmış. Bu yüzden de fazla üstünüze gelmiyorum. Uyardığınız için herkes size teşekkürlerini etti ve ediyordur. Ama artık abartmanın bir anlamı yok.

Bu arada kutu açılmadı derler diyorsunuz da, evet kutu açılmamıştı. Üstündeki jelatini ben yırttım. Haa tekrar jelatinlemişlerdir derseniz de o zaman da artık size cevap vermem.

Herkesin bildiğini söylediğiniz Pegasus'u, ben bilmiyorum. Bildiğim tek Pegasus, Pegasus Havayolları. Ne yapayım şimdi? İntihar mı edeyim yoksa gidip adamlardan "ya kusura bakmayın ben sizi hiç duymamıştım ve tanımıyordum, mertcan arkadaş sayesinde sizden haberdar oldum, özür dilerim" diye özür mü dileyeyim? Ayrıca Pegasus'tan banane? Benim Yasal muhatabım ne Pegasus, ne Migros, ne Gold, ne de Donanımhaber. Beni yasal olarak ESS bağlar. Garanti belgesinde ESS'nin kaşesi var. Garanti hizmetini alırmıyım, alamazmıyım, müşteri memnuniyeti nasıldır, inşaallah öğrenmek kısmet olmaz. Öğrenirsek te ne gerekirse yaparız.

Tekrar uyarınız için teşekkür edeyim ve konuyu artık kapatalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 29 Mart 2013; 12:05:56 >

• quote:

Tekniks ervise Ekranının toz alması sebebiyle verdiğim Optimus 4X Hd telefonum, yedek parça ve stok sıkıntısı nedeniyle teknik servis tarafından yapılamayacağı anlaşlılıp yerine E960 Nexus 4 gönderdiler.

Kalın sağlıcakla

Demek ki bu problemde sadece telefonu söküp tozları temizlemiyorlar, bazı parçaları da değiştiriyorlar.

Hayırlı olsun, artık 4.2, 5.0 vs. şeklinde Android sürümleriyle mutlu, mesut yaşarsınız.

Bu arada LG servisi de tebrik ediyorum. Sizi uzun süre (yasal süre sonuna kadar) bekletebilirdi.

Bir de bu bilgi bizim için kötü mü, yoksa iyi haber mi karar veremedim. Garanti bitip de telefona birşey olursa ve yedek parça olmazsa ne olur acaba?

Bu forumun en faydalı tarafı bu tür bilgilerin paylaşılması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postacik -- 29 Mart 2013; 11:56:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: siyah8080

sabah kızım dünyaya gelecek sanırım bu aralar nete pek giremeyeceğim elim değer değmez yüklemeye çalışırım hocam ama için rahat olsun kırmızı kılıf beyaz telefona çok yakışıyor...

JB müjdesi beklerken bebek müjdesi aldık

Allah analı-babalı, ailesi ve ülkesine hayırlı bir evlat olarak büyütmek nasip etsin.
  • Merhaba,

20b ile Most wanted denedim, hıckırık diye tabir edilen takılmalar yok, Fps olarak bisi diyemiyorum , kisisel gorusum oynanabilirlik var. Real Racing 3 icinde aynı seyi soyleyebilirim. Genel olarak 20B benim icin olmus, olumsuz birsey soylemiyorum.Menuler hızlı, yavaslama yok,web hızı cok tatmin edici. Gece sarjı 100 % yaptım ve datayı kapattım sabaha kadar bekleme durumunda %6 gitmis ...Sanki pil durumuda tamam gibi...
  • quote:

quote:

Kalın sağlıcakla

Demek ki bu problemde sadece telefonu söküp tozları temizlemiyorlar, bazı parçaları da değiştiriyorlar.

Hayırlı olsun, artık 4.2, 5.0 vs. şeklinde Android sürümleriyle mutlu, mesut yaşarsınız.

Bu arada LG servisi de tebrik ediyorum. Sizi uzun süre (yasal süre sonuna kadar) bekletebilirdi.

Bir de bu bilgi bizim için kötü mü, yoksa iyi haber mi karar veremedim. Garanti bitip de telefona birşey olursa ve yedek parça olmazsa ne olur acaba?

valla bekliyeli 1 aydu tam dün kargoya vermişler nexus u. Yani yasal süreyi kullandılar hemde 25 iş günü falan :D

• quote:

Orijinalden alıntı: CROSSHAIR

quote:

Kalın sağlıcakla

Hocam bende de aynı sıkıntı var ama nexus 4 almak istiyormuyum ki acaba o konuda emin değilim

birde kim bakıyor bizim telefona servis olarak

Lg türkiye bakıyor. Yani bizzat LG nin kendisi bakıyor bence yolla yetkili servise ve değişim iste zaten ellerinde p880 yok :D

• quote:

quote:

Kalın sağlıcakla

Eğer yerine Nexus 4 veriyorlarsa ben kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum. Nexus4'un sevmediğim tek yanı ekranı. Burada da güncelleme ve destek mi(kullanıcı ve developer anlamında), yoksa ekran mı sorusu ön plana çıkıyor.

• quote:

quote:

Kalın sağlıcakla

abi sen yapma bari adamlar tozlu olanları alıp nexus veriyor ama tozluları yedek parça olarak kullanacaklar işte anlasana

• 
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.