Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.950
Cevap
97
Favori
1.076.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende P880 aldım yeni. Ama batarya su gibi gidiyor. Ayrıca telefonla çektiğim fotoğraflar ve hafıza kartına attığım herşey siliniyor. Neden acaba?
  • merhaba. forumdaki arkadaşlardan birisi bana optimus 4x hd nin türkiye ye ithal edilen partilerde sorun olduğundan söz etmişti. kendisi de söylediğine bakılırsa 4x hd kullanıcısı imiş. satın aldığı ilk cihazını servise göndermek durumunda kalmış ve telefonunu yenisi ile değiştirmişler. anakart arızası olmuş anlattığına bakılırsa. ve kendisi lg yi arayarak bilgi almış, türkiye ye gönderilen cihazların sorunlu olduğunu bizzat lg dile getirmiş. dolayısıyla bu konu hakkında bir bilgisi olan var mıdır, nedir acaba durum? almayı düşündüğüm bir cihaz(dı).
  • S3 ayarinda telefon lg guzsl telefonlar uretmeye basladi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cihatonal

Arkadaşlar bende P880 aldım yeni. Ama batarya su gibi gidiyor. Ayrıca telefonla çektiğim fotoğraflar ve hafıza kartına attığım herşey siliniyor. Neden acaba?

batarya süresi kullanıma ve kurduğun programlara bağlı olarak değişiklik gösterir bazı proğramlar kapalı durumda bile arka planda müthiş bir performans sömürücüsüdür uygulama yöneticisinden kontrol et öyle bir program varsa onları ya kaldır yada kapatmaya zorla hafıza kaydı ise muhtemelen kartı tekrar takıp çıkarmanla düzelecek bir durumdur yada kart arızalıdır
    en güzeli kartı başka telefona takarak test etmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: pwcca

merhaba. forumdaki arkadaşlardan birisi bana optimus 4x hd nin türkiye ye ithal edilen partilerde sorun olduğundan söz etmişti. kendisi de söylediğine bakılırsa 4x hd kullanıcısı imiş. satın aldığı ilk cihazını servise göndermek durumunda kalmış ve telefonunu yenisi ile değiştirmişler. anakart arızası olmuş anlattığına bakılırsa. ve kendisi lg yi arayarak bilgi almış, türkiye ye gönderilen cihazların sorunlu olduğunu bizzat lg dile getirmiş. dolayısıyla bu konu hakkında bir bilgisi olan var mıdır, nedir acaba durum? almayı düşündüğüm bir cihaz(dı).

konuyu bende bir forumda okumuştum almadan önce hem yetkili servislerden birini hemde müşteri temsilcisini aradım resmen yüzüme gülmedikleri kaldı
    tamam tek tük arızalı telefon çıkar zaten o yüzden disbüritör ürünü alıyoruz canımız yanmasın diye
    Allah aşkına hangi firma tamamı bozuk ürünü getirip satar
    bunların hepsi telefonu karalamak için delinin attığı taşlar
    mantıklı düşünen herkes ortadaki saçmalığı görür

• quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

quote:

Orijinalden alıntı: gigabit78

quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

quote:

Orijinalden alıntı: sanalove

Evet.kapalıyken şarj süresi çok kısa.

benim icin en onemlisi batarya o yuzden motorola droid razr maxx hd yi bekliyorum

işin aslı bende optimus g yi bekliyordum ama bekle bekle nereye kadar önce giriş yapacak 1-2 ay içinde fiyatı oturacak
    ama 880 i aldığıma çok memnunum sarjı anlatıldığı gibi hemen gitmiyor dün gece doldurdum yaklaşık 20 kısa konuşma yaptım biraz kurcaladım tüm gece açıktı şarjı hala 98 de

Sarji gidiyorsa gerisi onemli degil kardesim ust duzey telefonlarin birbirinden cok farki yok

yaklaşık 2 saattir wi-fi ile birşeyler indiriyorum yaklaşık 1 küsur gb şarjı hala % 85 te

hocam cihazın hayırlı olsun mükemmel bir makina iyi bir tercih yapmışsınız Bu donanım ve uzun batarya süresi benim bazen 3 günü hatta 4 günü gördüğüm oluyor
    ancak bana ahize sesi biraz az gibi geldi bide konuşma sesini hoparlöre verip sesi açınca parazitlenme var sizde de var mı acaba

hopörleri açınca bende parazitlenme olmadı ama ahize sesi biraz kısık gibi ama sınıf gürültüsünde dahi karşı tarafı duymakta bir problem yok ayrıca ses çok berrak herhangi bir cızırtı parazit yok

• quote:

quote:

merhaba. forumdaki arkadaşlardan birisi bana optimus 4x hd nin türkiye ye ithal edilen partilerde sorun olduğundan söz etmişti. kendisi de söylediğine bakılırsa 4x hd kullanıcısı imiş. satın aldığı ilk cihazını servise göndermek durumunda kalmış ve telefonunu yenisi ile değiştirmişler. anakart arızası olmuş anlattığına bakılırsa. ve kendisi lg yi arayarak bilgi almış, türkiye ye gönderilen cihazların sorunlu olduğunu bizzat lg dile getirmiş. dolayısıyla bu konu hakkında bir bilgisi olan var mıdır, nedir acaba durum? almayı düşündüğüm bir cihaz(dı).

konuyu bende bir forumda okumuştum almadan önce hem yetkili servislerden birini hemde müşteri temsilcisini aradım resmen yüzüme gülmedikleri kaldı
    tamam tek tük arızalı telefon çıkar zaten o yüzden disbüritör ürünü alıyoruz canımız yanmasın diye

doğrudur evet. aslında ben daha bu mesajı yazarken beynimde patladı, nitekim böyle bir durum söz konusu olsa bile koskoca bir markanın çalışanları, yetkilileri neden böyle bir bilgi versinki zaten. nitekim kendi malını yada temsil ettiği markayı iyi niyet dahilinde bile olsa kötülemek, en azından böylesine bir bilgi vermek ne kadar akla mantığa sığar orası tartışılır.

• quote:

quote:

quote:

doğrudur evet. aslında ben daha bu mesajı yazarken beynimde patladı, nitekim böyle bir durum söz konusu olsa bile koskoca bir markanın çalışanları, yetkilileri neden böyle bir bilgi versinki zaten. nitekim kendi malını yada temsil ettiği markayı iyi niyet dahilinde bile olsa kötülemek, en azından böylesine bir bilgi vermek ne kadar akla mantığa sığar orası tartışılır.

doğru söze ne denir aklın yolu 1

• Cihaza sahip arkadaşlara bir kaç sorum olacak cvblayanlara kullananlara hayırlı olsun şimdiden tşk 'ler...

Cihazın ahize ses kalitesi nasıl?..ayrıca konuşurken kulaklık kısmında kulağa yada yanakta herhangi bir ısınma oluyormu dikkatini çeken oldumu?..

Cihazın içinde ekranın arasına düşmüş her hangi bir toz zerresi tesbitiniz oldumu?..

Cihazın video çekimlerinde bariz bir otomatik odaklama sorunu var(You Tube) da buna dair bir çok örnek var,bunun güncellemeyle gittiğini beliritiyorlar bende bir güncellemeyle gideceğini düşünüyorum gözleminiz nedir?..

normal kullanımda oyunlarda vs. ısınmasının normal olduğunu düşünüyorum onun dışında konuşurken ısınma şahsen beni bir önceki LG telefondan tecrübem gerçi o telefonun işletim sistemi dahi yoktu(km900) çok rahatsız edici bir durumdu kulaktayken konuşurken ısınması bunu özellikle sordum daha önce yaşamış birisi olarak...

onun dışında şuan cihaz gerçekten pahalı... her nekadar muazzam bir kutu içeriğiyle gelsede içine bir yedek 4x koymamışlar,onun dışında böyle kutu içeriği ben görmedim...kullanan arkadaşların gözlemlerini beklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

Cihaza sahip arkadaşlara bir kaç sorum olacak cvblayanlara kullananlara hayırlı olsun şimdiden tşk 'ler...

Cihazın ahize ses kalitesi nasıl?..ayrıca konuşurken kulaklık kısmında kulağa yada yanakta herhangi bir ısınma oluyormu dikkatini çeken oldumu?..

Cihazın içinde ekranın arasına düşmüş her hangi bir toz zerresi tesbitiniz oldumu?..

Cihazın video çekimlerinde bariz bir otomatik odaklama sorunu var(You Tube) da buna dair bir çok örnek var,bunun güncellemeyle gittiğini beliritiyorlar bende bir güncellemeyle gideceğini düşünüyorum gözleminiz nedir?..

normal kullanımda oyunlarda vs. ısınmasının normal olduğunu düşünüyorum onun dışında konuşurken ısınma şahsen beni bir önceki LG telefondan tecrübem gerçi o telefonun işletim sistemi dahi yoktu(km900) çok rahatsız edici bir durumdu kulaktayken konuşurken ısınması bunu özellikle sordum daha önce yaşamış birisi olarak...

onun dışında şuan cihaz gerçekten pahalı... her nekadar muazzam bir kutu içeriğiyle gelsede içine bir yedek 4x koymamışlar,onun dışında böyle kutu içeriği ben görmedim...kullanan arkadaşların gözlemlerini beklerim.

tespitlerin için teşekkürler sırayla sorularını cevaplamaya çalışayım
    konuşma esnasında ahize sesi çok net cızırtı falan yok ısınma kesinlikle yok
    ekranda toz zerresi yok
    çekimlerde şu ana kadar sıkıntı verecek şekilde bir odaklanma olmadı hatta you tube ye bir örnek video atarım sizde kendiniz değerlendirirsiniz
    daha Türkiye piyasasına yeni girdiği için fiyatı elbette pahalı optimus g geldiğinde fiyatı biraz daha makul olur
    şahsen 12 taksi 3 ay ertelemeli 1600 e aldım bu fiyata muadillerinin (s3 -htc one x) disbirütör garantilisini bulmak neredeyse imkansız üstelik piyasaya gireli aylar olduğu halde
    sonuç olarak bir one x gibi harika kamerası yok ama kamera performansı kötü değil gayet tatmin edici onun dışında galaksy 3 ile one x in iyi tarafları birleştirilip harika bir telefon çıkmış ortaya
    aldım hiç pişma değilim herkese kesinlikle öneririm

• Tarayıcı performansı nasıl? Çok bekletiyor mu? Yani rahat rahat internette gezilebiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandrake

Tarayıcı performansı nasıl? Çok bekletiyor mu? Yani rahat rahat internette gezilebiliyor mu?

video incelemede de tarayıcı performansından bahsediliyor
    s3 ten hiç aşağı kalır yanı yok her ne kadar testlerde düşük çıksa da günlük hayatta s3 ile yaptığımız denemede 1 saniye bile gecikme yada donma olmadı
    tarayıcı olarak kesinlikle birincilik için kapışır
  • Bu iyi haber. Ses kalitesi de vasatın üstünde olsa kafi benim için.
  • Arkadaşlar listeye benide eklerseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonyhawk

Arkadaşlar listeye benide eklerseniz sevinirim.

Aramıza hoş geldin
    olumlu yada olumsuz görüşlerini bizimle paylaşmandan mutluluk duyarız
  • Benim de ilk android telefonum LG GT540 idi. LG'yi marka olarak çok severim. Telefonları tip olarak gerçekten çok güzel. Bu arada 2000 li yılların başında yaptığı gibi yedek batarya olayına geri dönmesi çok hoşuma gitti. Optimus G gelince fiyatına göre elimdeki 4S'i satıp ikisinden birini tercih edeceğim.
  • Sağolun telefonu alalı bir hafta oldu daha önceden optimus 2x kullanıcısıydım zaten şimdi 4x e geçiş yaptım.

LG arayüz olayını çok iyi şekilde geliştirmiş telefon stabil ve takılma donma yapmadan menuler arasında dolanabiliyoruz.
    oyun performansı olarak video incelemede de belirtilen hıckırma dedigimiz anlık donmalar var ne yazıkki ama lg bir guncelleme cıkarırsa bu sorun ortadan kalkıcak dusuncesindeyim (one x te ortadan kalktı).
    telefonun ekranı galaxy s3 üle karşılaştırdığımda bariz ben burdayım diyor parlaklık olarak güneş ışığı altında dahi rahatlıkla kullanılabiliyor. renkler çok doğal ve gerçekçi bir ekran deneyimi sunuyor.
    kamera performansı bana gayet başarılı geldi karanlık ortam çekimlerinde bile tatmin edici resimler cekebildim.
    hoparlör ses düzeyide yeterli düzeyde bence
    bataryası gayet başarılı iş geregi cok telefon gorusmesi yapıyorum ve butun gun ofiste wifi acık durumda olmasına ragmen bir bucuk gun dayana biliyor. bir gunu tamamlaması bile bana yeterliydi telefonu alırken .

Eksi olarak bootloder kilidinin olması ( custom rom yukleme onunde engel ama bootloder kilidini acıcaklardır.)
    telefon görüşmesinde sesin çok berrak oldugu söylenemez karşı tarafı rahatça anlayabiliyorsunuz fakat bu derece yuksek model bir telefonden daha kaliteli ses iletimi beklerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tonyhawk

Sağolun telefonu alalı bir hafta oldu daha önceden optimus 2x kullanıcısıydım zaten şimdi 4x e geçiş yaptım.

LG arayüz olayını çok iyi şekilde geliştirmiş telefon stabil ve takılma donma yapmadan menuler arasında dolanabiliyoruz.
    oyun performansı olarak video incelemede de belirtilen hıckırma dedigimiz anlık donmalar var ne yazıkki ama lg bir guncelleme cıkarırsa bu sorun ortadan kalkıcak dusuncesindeyim (one x te ortadan kalktı).
    telefonun ekranı galaxy s3 üle karşılaştırdığımda bariz ben burdayım diyor parlaklık olarak güneş ışığı altında dahi rahatlıkla kullanılabiliyor. renkler çok doğal ve gerçekçi bir ekran deneyimi sunuyor.
    kamera performansı bana gayet başarılı geldi karanlık ortam çekimlerinde bile tatmin edici resimler cekebildim.
    hoparlör ses düzeyide yeterli düzeyde bence
    bataryası gayet başarılı iş geregi cok telefon gorusmesi yapıyorum ve butun gun ofiste wifi acık durumda olmasına ragmen bir bucuk gun dayana biliyor. bir gunu tamamlaması bile bana yeterliydi telefonu alırken .

Eksi olarak bootloder kilidinin olması ( custom rom yukleme onunde engel ama bootloder kilidini acıcaklardır.)
    telefon görüşmesinde sesin çok berrak oldugu söylenemez karşı tarafı rahatça anlayabiliyorsunuz fakat bu derece yuksek model bir telefonden daha kaliteli ses iletimi beklerdim.

deneyimlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkürler
    dediğiniz gibi ekranda rakiplerinden önde
    şu anki en iyi arayüzü kullanan telefon
    oyunlardaki olay için 22 ekimi bekliyoruz
    gerçi ben oyunlarda rahatsızlık verecek düzeyde bir durum yaşamadım
    tabi buda kurulan oyunlar neticesine göre değişiklilik gösterebilir

• Ben cihazı yurt dışından getirttim ama içinden aksesuar çıkmadı kalem ek batarya vs yok ayrıca çok ısınıyor lütfen
    yardımcı olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nathanegedrake

Ben cihazı yurt dışından getirttim ama içinden aksesuar çıkmadı kalem ek batarya vs yok ayrıca çok ısınıyor lütfen
    yardımcı olun

hediyeler bildiğim kadarıyla her yerde geçerli değil
    zaten ek aksesuarlar yanına yapıştırılmış bir kutuda geliyor orjinal kutunun içinden çıkmıyor
    ayrıca ısınma sorunu sadece oyunlarda oluyor oda rahatsız edici değil ayrıca oyundan çıkınca 5 saniye gibi bir sürede ısı yok oluyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.