Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1091. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.950
Cevap
97
Favori
1.076.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10891090109110921093
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • içinden çıkan kılıf yıpranmıştı. değiştirdim. çakmasını taktırmıştım.

orijanalini bulabileceğim yeri, servis heralde, fiyatıyla beraber mesaj yollarasanız müteşekkir kalırım...
  • Kulübe beni de ekler misiniz.
    Bide şu an 4.1 güncel kit kat gelicekmidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: Roy CharLes

Gizli menüden kalibrasyon yapmama rağmen telefon görüşme esnasında uyanmıyor başka nasıl çözüm bulabilirim

Fabrika ayarlarına dönmek ve kalibrasyon yapmak (tabiki yaptığınıza emin olarak) yetmiyorsa, donanımsal bir problem oluşmuş olabilir.

Hocam kendiliğinden düzeliyor sonra yine aynı sorun oluyor sonra yine düzeliyor anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitalp_R

içinden çıkan kılıf yıpranmıştı. değiştirdim. çakmasını taktırmıştım.

orijanalini bulabileceğim yeri, servis heralde, fiyatıyla beraber mesaj yollarasanız müteşekkir kalırım...

Afedersiniz pek anlayamadım. Burayı LG'nin bir servisi, yada satış mağazası olarak mı görüyorsunuz? Eğer öyleyse yanlış düşünüyorsunuz. Burası bir forum. LG ile de hiçbir alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necrotic

Kulübe beni de ekler misiniz.

4.1 zaten geldi. 4.4 olan KitKat'in geleceğini sanmıyoruz. Bakalım hele bir diğer telefonlarına versin de buna da gelirse bonus olur.
  • quote:

quote:

quote:

Gizli menüden kalibrasyon yapmama rağmen telefon görüşme esnasında uyanmıyor başka nasıl çözüm bulabilirim

Fabrika ayarlarına dönmek ve kalibrasyon yapmak (tabiki yaptığınıza emin olarak) yetmiyorsa, donanımsal bir problem oluşmuş olabilir.

Hocam kendiliğinden düzeliyor sonra yine aynı sorun oluyor sonra yine düzeliyor anlamadım.

Yüklediğiiz bir uygulama da buna neden oluyor olabilir. Fabrika ayarlarına döndükten sonra hiçbir uygulama yüklemden bir müddet deneyin. Devam ediyorsa servise gönderin.

• 4x hd de tam olarak kaç mb kullanılabilir ram var ve açılmayan en son çıkan oyunlar hangileri ? yada açılıp aşırı kasmadan dolayı oynanmayan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: IWaTCHMaNI

4x hd de tam olarak kaç mb kullanılabilir ram var ve açılmayan en son çıkan oyunlar hangileri ? yada açılıp aşırı kasmadan dolayı oynanmayan...

bildiğim kadarıyla ashaplt 8 sıkıntılıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigabit78

quote:

Orijinalden alıntı: IWaTCHMaNI

4x hd de tam olarak kaç mb kullanılabilir ram var ve açılmayan en son çıkan oyunlar hangileri ? yada açılıp aşırı kasmadan dolayı oynanmayan...

bildiğim kadarıyla ashaplt 8 sıkıntılıydı

Bende neden arada kasma falan yasiyorum diyodum bilgilendirme icin tesekkurler.

• telefonun gpu su iyi mi sizce powerVR işlemcilere göre ? eğer öyleyse ram dan dolayı mı kasmalar oluyor uygulamalarda ?
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Peki hocam teşekkürler tekrar gönderirsem 4.kez gitmiş olacak garantiye.

• quote:

aramıza hoşgeldin
    hertürlü yorum, eleştri, görüş ve bilgilerini bizimle paylaşmandan mutluluk duyarız
  • quote:

quote:

aramıza hoşgeldin
    hertürlü yorum, eleştri, görüş ve bilgilerini bizimle paylaşmandan mutluluk duyarız

Teşekkür ederim elime fırsat geçtikçe sorularımı sorarmcevaplarımı atarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

aramıza hoşgeldin

Teşekkür ederim elime fırsat geçtikçe sorularımı sorarmcevaplarımı atarım

her zaman bekleriz biz buradayız

• quote:

Ne güzel işte. Bakarsınız sizin şansınıza ellerinde parça-telefon olmaz da size de Nexus5 verirler.
  • quote:

ya para iadesi isteyin yada telefon değişim isteyin yoksa tamir ayagına bir ay daha beklersiniz hiçbişey olmamiş gibi gelir telefon aynı arıza 2 farklı arızalardan 3 kez olursa tel değişim hakkı ve para iadesi hakkı dogar inşallah nexus 5 alirsiniz fiyati 1350 1400 tl gibi onun sanırım
  • 18.02.2014 16:21:58 Cihaz Statusu Değişti: TAMİR EDİLDİ KAPANDI Tamir Kodu: S4-Yazılım yüklendi
    KapanisSonucu: TAMİR EDİLDİ KAPANDI
    Not:yazılım yüklendi kalibrasyon yapıldı test ok ekran da piksel görünmedi
    içersinde bulunan toz taneleri kullanıcı kaynaklı oldugundan ve kozmatik parçalarda bulundugundan garanti kapsamında değişmemekdedir cihazınızı tozlu ortamlardan sakınmaya çalısınız istenilirse ön kapak ve dokunmatik panel 100 tl ücret karsılıgı değiştirilmek üzere tarafımıza tekrar gönderilsin
    18.02.2014 17:49:10 Kalite kontrol tamamlandı.

arkadaşlar kullanıcı hatası diyor tozdan ben nasil içine toz kaçırabilirim tozlu ortamdan kaçının diyor la evdeyiz atolyede tozlu yerlerde mi yaşıyoruz sanki çalişiyoruz sanki bu ne saçmalıktır ya :@

toz sorunu yaşayan arkadaşlar telefonun içerisinde nasil toz vardi da tamir ettiler bnimkine sırf bahane ürettiler gibi geliyor bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hehe133 -- 18 Şubat 2014; 18:46:59 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yigitalp_R

içinden çıkan kılıf yıpranmıştı. değiştirdim. çakmasını taktırmıştım.

Afedersiniz pek anlayamadım. Burayı LG'nin bir servisi, yada satış mağazası olarak mı görüyorsunuz? Eğer öyleyse yanlış düşünüyorsunuz. Burası bir forum. LG ile de hiçbir alakası yok.

Evime yollayin da deseymis tam olacakmis..

• quote:

Eger bir LG kullanicisiysaniz guncellemeyi dert etmeyin keza psikolojiniz bozulur...

• quote:

Orijinalden alıntı: by_colakoglu

quote:

Eger bir LG kullanicisiysaniz guncellemeyi dert etmeyin keza psikolojiniz bozulur...

Aslında tüm firmalar güncelleme konusunda yetersiz, lg de bunların arasında.Bize xiaomi gibi firma lazım.Her hafta düzenli güncelleme vericek

• 
Sayfa: önceki 10891090109110921093
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.