Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1088. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.950
Cevap
97
Favori
1.076.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Roy CharLes

Bende tozdan nasiplenip garantiye yolladım 3.kez diğer sebepler farklıydı. Ekranı değiştirmişler bide köşede ki beyaz ve gri çerçeveleri değiştirmişler bayağı çizikler vardı sevindim açıkcası.

beyaz gri çerçeve dediğin yer krom olan kısımlar mı? değiştiriyorlar mı orasını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toz sorunundan vintek elektroniğe vermiştim ayriyetten aşırı ısınma ve kamerada tam ortada beyaz tonlarını çekince pembeleşme oldugunu belirtmiştim touchpad batarya falan değişmiş ama kamerayla ilgili sadece piksel hatası var yazıyo bu ne demek acaba?https://store.donanimhaber.com/2b/9a/97/2b9a976c04fe4e46da94e7f56f731eff.pnghttps://store.donanimhaber.com/2b/9a/97/2b9a976c04fe4e46da94e7f56f731eff.pnghttps://store.donanimhaber.com/2b/9a/97/2b9a976c04fe4e46da94e7f56f731eff.pnghttps://store.donanimhaber.com/2b/9a/97/2b9a976c04fe4e46da94e7f56f731eff.pnghttps://store.donanimhaber.com/2b/9a/97/2b9a976c04fe4e46da94e7f56f731eff.pnghttps://store.donanimhaber.com/2b/9a/97/2b9a976c04fe4e46da94e7f56f731eff.png

• mito_45 M kullanıcısına yanıt
    Evet krom kısımlar bide iki krom arasında kalan beyaz kısımlar. Daha önce yolladığımda da vardı o çizikler yapmamışlardı bunda yapmışlar hiç değiştirin diye birşey talep etmemiştim.

• Arkadaşlar bu telefonun son sürümü nedir?
  • ozansahin kullanıcısına yanıt
    Başlıkta kocaman 4.1.2 yazıyor
  • 1 yildir problem cikarmayan ekranim bu sabah actigimda sag altinda yesillik vardi ve suan siyah renkte bariz ortaya cikiyor bize de garanti yolu gozuktu gibi..
    Edit: yesillik gitti suan biraz kullaninca ama isik sizmasi gibi bir sey var alt tarafta hâlâ
    Edit2 oda yavas yavas geciyor :O anlayamadim bu ekrani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 15 Şubat 2014; 9:57:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigabit78

quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

arkadaşlar benim telefonada toz kaçtı 1 tane dokunmatiğin altında gözüküyor. ne yapayım yollayayımmı servise

toz varsa muhakkak yolla niye tonla para verip aldığın ürünü ayıplı bir şekilde kullanasın ki

hocam yollamak sorun değilde telefonsuz kalacağız telefon veriyorlarmıki
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazywinner3

1 yildir problem cikarmayan ekranim bu sabah actigimda sag altinda yesillik vardi ve suan siyah renkte bariz ortaya cikiyor bize de garanti yolu gozuktu gibi..
    Edit: yesillik gitti suan biraz kullaninca ama isik sizmasi gibi bir sey var alt tarafta hâlâ

bendede 1 yıl 4 ay sonraortaya çıkmıştı yeşil değil pembe ile kırmızı arası bir ton bende geçtiğini sanmıştım ama geçmemiş
    parlak siyah arka zeminde belli oluyor birde ekran parlaklığını sonuna kadar aç eğer ekran test programın varsa ondanda kontrol edebilirsin ama gameflot firmasının oyunlarında siyah zeminde gameflot yazısında bariz belli oluyordu benimki bir dene istersen
  • quote:

quote:

1 yildir problem cikarmayan ekranim bu sabah actigimda sag altinda yesillik vardi ve suan siyah renkte bariz ortaya cikiyor bize de garanti yolu gozuktu gibi..

bendede 1 yıl 4 ay sonraortaya çıkmıştı yeşil değil pembe ile kırmızı arası bir ton bende geçtiğini sanmıştım ama geçmemiş
    parlak siyah arka zeminde belli oluyor birde ekran parlaklığını sonuna kadar aç eğer ekran test programın varsa ondanda kontrol edebilirsin ama gameflot firmasının oyunlarında siyah zeminde gameflot yazısında bariz belli oluyordu benimki bir dene istersen

Aynen biraz var gibi. Ama rahatsız etmiyor şimdilik açıkcası orjinal rom'a dön bl kapat falan uğraşmak istemiyorum. Eğer çok göze batarsa vereceğim garantiye

• quote:

quote:

quote:

arkadaşlar benim telefonada toz kaçtı 1 tane dokunmatiğin altında gözüküyor. ne yapayım yollayayımmı servise

toz varsa muhakkak yolla niye tonla para verip aldığın ürünü ayıplı bir şekilde kullanasın ki

hocam yollamak sorun değilde telefonsuz kalacağız telefon veriyorlarmıki

garanti şartnamesinde yazıyor
    eğer tamir süresi 10 işgününü geçerse sana kullanman için geçici bir telefon göndermek zorundalar tabi talep edersen etmezsen göndereceklerini sanmam

• aynı sorundan 3.kez değişmiş oldu touch pad, ücret iadesi talep edebilecekmiyim acaba
  • quote:

quote:

quote:

Aynen biraz var gibi. Ama rahatsız etmiyor şimdilik açıkcası orjinal rom'a dön bl kapat falan uğraşmak istemiyorum. Eğer çok göze batarsa vereceğim garantiye

bende ilk başlarda senin gibi düşündüm
    ama birde ilkinde yapılmayıp tekrar tekrar uğraşılacağını düşün garanti süresinin kısalmış olması o durumda sana ayriyetten sıkıntı verecek günün birinde telefonu değitirmek isteyip satacağın zaman (hediye edecek bile olsan) hep sıkıntı olacak
    bu arada ilk gönderdiğimde tamir oldu diye verdiler şimdi yine garantide bu durumun 3.yada 4. defa tekrarlanmayacağı diye bir durum yok

• quote:

Orijinalden alıntı: olimpiyas

aynı sorundan 3.kez değişmiş oldu touch pad, ücret iadesi talep edebilecekmiyim acaba

yanlış bilmiyorsam aynı sorundan 3. kez garantiye gönderdiğin an değişim yada para iadesini belirteceksin tamir edilip gönderildiği an değil
    zaten tamir edip göndermişler niye para iadesi yapsınlarki

• gigabit78 kullanıcısına yanıt
    ben 2.kez yolladım servise aynı işlem adı altında 2 kez değişmiş öncedende bir değişim vardı yeni yasaya göre 4 kez aynı sorundan gitmesi gerekiyormuş galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: olimpiyas

ben 2.kez yolladım servise aynı işlem adı altında 2 kez değişmiş öncedende bir değişim vardı yeni yasaya göre 4 kez aynı sorundan gitmesi gerekiyormuş galiba

evet o kısımlar cidden kafa karıştırıcı 3 mü 4 mü
    bir çok kişi 3. de değişim isteyorlar
  • garanti koşullarında 2 defa aynı arıza veya 3 4 den fazla farklı arızalar sebebiyle değişim ve para iadesi var 2 kere aynı sebebten arıza çıktığında 3 seferinde götürürseniz para iadesi değişim hakkı istersiniz vermezler muhtemelen o sebeble şikayetvar sitesi ve tüketici haklarına başvurulur

bu arada google kitkata geçmeyen telefonlara sınır getiriyor "Google, yakında üreticileri en yeni Android sürümünü kullanması için zorlamaya başlayabilir" KİTKAT

• quote:

Orijinalden alıntı: hehe133

garanti koşullarında 2 defa aynı arıza veya 3 4 den fazla farklı arızalar sebebiyle değişim ve para iadesi var 2 kere aynı sebebten arıza çıktığında 3 seferinde götürürseniz para iadesi değişim hakkı istersiniz vermezler muhtemelen o sebeble şikayetvar sitesi ve tüketici haklarına başvurulur

bu arada google kitkata geçmeyen telefonlara sınır getiriyor "Google, yakında üreticileri en yeni Android sürümünü kullanması için zorlamaya başlayabilir" KİTKAT

zorlama yapacakmış ama yeni çıkacak telofonlar için eski kullanıcılar için değil

• quote:

quote:

garanti koşullarında 2 defa aynı arıza veya 3 4 den fazla farklı arızalar sebebiyle değişim ve para iadesi var 2 kere aynı sebebten arıza çıktığında 3 seferinde götürürseniz para iadesi değişim hakkı istersiniz vermezler muhtemelen o sebeble şikayetvar sitesi ve tüketici haklarına başvurulur

zorlama yapacakmış ama yeni çıkacak telofonlar için eski kullanıcılar için değil

tek ümit telefonun arıza çıkarıp para iadesini alıp üstüne bişeyler ekleyip g2 almak yada yeni amiralleri beklemek dediğim gibi bu telefon artik bir hiç sürekli sorun çıkartan tekno şans işi ama bu model en kötü modeli lgnin g2 süper bişey ama sdkart olmamasi pil değiştirilmemesi gerçi gerek yok ama buna ragmen çok iyi malesef en kötüsüne denk geldim ilk aldığımda keşke samsung gs3 alaydim ama aldik bir kere toz sorunu devam ederse illaki parasını alırız ozaman içerisinde yeni nesil telefon alıp mutlu mesut ayrılırız 4xden :)

• quote:

quote:

quote:

tek ümit telefonun arıza çıkarıp para iadesini alıp üstüne bişeyler ekleyip g2 almak yada yeni amiralleri beklemek dediğim gibi bu telefon artik bir hiç sürekli sorun çıkartan tekno şans işi ama bu model en kötü modeli lgnin g2 süper bişey ama sdkart olmamasi pil değiştirilmemesi gerçi gerek yok ama buna ragmen çok iyi malesef en kötüsüne denk geldim ilk aldığımda keşke samsung gs3 alaydim ama aldik bir kere toz sorunu devam ederse illaki parasını alırız ozaman içerisinde yeni nesil telefon alıp mutlu mesut ayrılırız 4xden :)

şahsen telefonumdan nefret etmiyorum hiç toz sorunum olmadı
    arkadaşların bahsettiği şekilde durduk yerebataryam hiç hızla azalmadı
    4.4 gelmesede benim için yeterli eminim lg v20 serisinde bir güncelleme ile telefonu biraz daha iyi hale getirecek
    (daha doğrusu öyle ümit ediyorum)

• quote:

quote:

quote:

quote:

şahsen telefonumdan nefret etmiyorum hiç toz sorunum olmadı
    arkadaşların bahsettiği şekilde durduk yerebataryam hiç hızla azalmadı
    4.4 gelmesede benim için yeterli eminim lg v20 serisinde bir güncelleme ile telefonu biraz daha iyi hale getirecek
    (daha doğrusu öyle ümit ediyorum)

ne yazikki ben öyle umutlu değilim bu 4x serisinden 3 4 güncelleme geldi en son güncelleme içine etti nvdia işlemcisi çöp oldu sanırım kitkatın gelmemesi nvdia ile alakalı kitkat neysede telefon hızlı çalişsa pil sorunu olmassa nefret edilecek bir telefon olmazdi aldığıma pişmanın birçok kişi pişman ilerde sizide tatmin etmiyecektir sanırım, şans işi telefon belki ama bir iki telefonda arıza olur sen gel beyaz sürümlerinde yüzde 60 80 diyelim kusurlu çıkıyor toz kaçıyor dogal olarak bu durumu yaşayanlar sevmez iyiki sizin telde problem yok inşallah hiç olmaz neyse en iyisi alana kadar elimizdeki eniyisidir :))

• 
Sayfa: önceki 10861087108810891090
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.