DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi)
23.949
Cevap
109
Favori
1.041.081
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi)
Giriş
      467 Mesaj
      23 Kasım 2013 21:55:46
      quote:

Orijinalden alıntı: HillHold

Alıntıları Göster

İodak 3g de sarj yiyor size uygun olacagini sanmiyorum baska bilmiyorum ama bundan onceki sayfalari gezerseniz ilgilenen kisileri gorebilirsiniz rastlarsiniz mutlaka bide onlara sorun

İlginiz için teşekkür ederim :)
      |
      |

LG G2 (16 GB) TR
    • Çavuş
      87 Mesaj
      23 Kasım 2013 23:27:06
      Arkadaşlar telefondan hiç memnun değilim nexus 4 ile 4x arasında çelişkiye gidip google artık destek veriyor önce nexusa ardından buna çıkar yazılımı eksik etmez deyip bunu aldığıma pişmanım şimdi g2 ve nexus 5 arasında gidiyorum servise telefonumu saydırıp üstüne para verip almayı düşünüyorum.G2 de de 4x sorunu yaşar mıyım ki diyorum yardımcı olur musunuz ? Ya da artık lg yi bırakma vakti geldi mi sizce ?

• Yarbay
      10737 Mesaj
      24 Kasım 2013 14:16:39
      quote:

Orijinalden alıntı: 1-12-123-1234

Arkadaşlar telefonumun galerisinde autobackup diye bir bölüm olmuştu silmeye çalışmama rağmen silinmedi oysaki 2 kere format attım... ne yapabilirim görüntü ekledim

Google+ 'ın otomatik backup özelliğini aktif etmişsiniz. Ayarlardan iptal edebilirsiniz.
      Bilgisayardan Google+ sayfanıza girerek resimler bölümünden de bu resimleri silebilirsiniz. Çok fazla yola başvurmanıza gerek yok.
      Ayrıca bu çok kullanışlı bir özelliktir. Kullanmanızı tavsiye ederim. Tüm resimlerinizin yedeği olmuş olur.
      Bu resimleri siz paylaşmadığınız sürece de kimse göremez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

MiNote2 4/64GB Black MIUI v8.2 by xiaomi.eu Beta Mi5 Prime 3/64GB Black MIUI v8.1.2.0 GlobalStable MiPad2 64GB MIUI v8.1 MultiRom LG G Watch R Wear 6.0.1 MEC23G MiBox3 International AndroidTV v6.0.1 Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB
      Mi4LTE 3GB/16GB / RedmiNote3Pro 3GB/32GB / LG Optimus G2(D802) 16GB / Moto G 16GB / LG Optimus 4XHD 16GB / GT-I9000 Galaxy S 8GB (Out of service) / Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5Nexus7 2013 32GB (Out of service) / Nexus7 32GB Wifi / Ainol Aurora II 16GB / Apple iPad 32GB Wifi 3G
    • Yarbay
      10737 Mesaj
      24 Kasım 2013 14:20:46
      quote:

Orijinalden alıntı: AngelOfLord

Arkadaşlar telefondan hiç memnun değilim nexus 4 ile 4x arasında çelişkiye gidip google artık destek veriyor önce nexusa ardından buna çıkar yazılımı eksik etmez deyip bunu aldığıma pişmanım şimdi g2 ve nexus 5 arasında gidiyorum servise telefonumu saydırıp üstüne para verip almayı düşünüyorum.G2 de de 4x sorunu yaşar mıyım ki diyorum yardımcı olur musunuz ? Ya da artık lg yi bırakma vakti geldi mi sizce ?

G2'den çok memnunum. İsterse hiç güncelleme gelmesin.
      Tek sorun videodaki odak sorunu ve frame düşmesi. Onun da XDA'da yaması var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

MiNote2 4/64GB Black MIUI v8.2 by xiaomi.eu Beta Mi5 Prime 3/64GB Black MIUI v8.1.2.0 GlobalStable MiPad2 64GB MIUI v8.1 MultiRom LG G Watch R Wear 6.0.1 MEC23G MiBox3 International AndroidTV v6.0.1 Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB
      Mi4LTE 3GB/16GB / RedmiNote3Pro 3GB/32GB / LG Optimus G2(D802) 16GB / Moto G 16GB / LG Optimus 4XHD 16GB / GT-I9000 Galaxy S 8GB (Out of service) / Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5Nexus7 2013 32GB (Out of service) / Nexus7 32GB Wifi / Ainol Aurora II 16GB / Apple iPad 32GB Wifi 3G
    • Teğmen
      241 Mesaj
      24 Kasım 2013 21:10:40

Öyle mi çok sevindim,,bir sürü şey ile uğraşacağım diye yakınıyordum,,peki deneyeceğim, keşke bunu telefona format atmadan öncede yapsaydım,..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      chatin_62 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      241 Mesaj
      24 Kasım 2013 22:26:22
      Arkadaşlar telefondaki yeni sorunum:telefonun kapağının her tarafı oynuyor gıcırtıyor neresine dokunsam çak cuk sesler çıkartıyor sizdede böyle mi??

• Binbaşı
      1728 Mesaj
      25 Kasım 2013 11:08:13
      quote:

Orijinalden alıntı: 1-12-123-1234

Arkadaşlar telefondaki yeni sorunum:telefonun kapağının her tarafı oynuyor gıcırtıyor neresine dokunsam çak cuk sesler çıkartıyor sizdede böyle mi??

1 senedir bu forumu takip ediyorum. Böyle bir problemi ilk defa okuyorum.

LG G4
    • Binbaşı
      1265 Mesaj
      25 Kasım 2013 11:10:58 Konu Sahibi

kasa yapısı olarak şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım cidden enteresan kapak dişlerini kontrol ettin mi takarken kırılanlar mı oldu acaba
      |
      |
      1-12-123-1234 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

TÜRK düşmanının celladıyım.
    • 25 Kasım 2013 15:49:00
      quote:

Orijinalden alıntı: postacik

Alıntıları Göster

1 senedir bu forumu takip ediyorum. Böyle bir problemi ilk defa okuyorum.

bende ilk defa duyuyorum zaten nilkin kılıf kullanıyorum ve kapağı bir kez açtım sim kart takmak için bunun dışında hiç açmadım

• Teğmen
      241 Mesaj
      25 Kasım 2013 16:51:25

Vallahi çok çıkarıp ta takmışligim yok 4 aydır kullanıyorum 20 kere anca açıp çıkarttım ilk haftalardada böylemiydi onu hatırlayamıyorum ama kılıf siz kullanırsam inaninki çak cuk hatta bir bolge var oraya resmen düğme gibi basabiliyorum o kadar ne yapabilirim??

|
      |
      postacik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      241 Mesaj
      25 Kasım 2013 16:58:28

Vallahi çok çıkarıp ta takmışligim yok 4 aydır kullanıyorum 20 kere anca açıp çıkarttım ilk haftalardada böylemiydi onu hatırlayamıyorum ama kılıf siz kullanırsam inaninki çak cuk hatta bir bolge var oraya resmen düğme gibi basabiliyorum o kadar ne yapabilirim??

|
      |
      engin_er_26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      241 Mesaj
      25 Kasım 2013 17:08:58

Kontrol ettim hiçbir yerde bir kırık çıkık yok fakat düğme gibi basabildigim bir yer vardı orayada dikkatlice baktım hicbirşey yok acaba benim telefonun kapağında bir büyüklük veya genişleme mı var??

|
      |
      gigabit78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      241 Mesaj
      25 Kasım 2013 20:46:07
      Arkadaşlar merak ettiğim birsey var ayarlar=>kişisel=>dil ve giriş=>imleç hızı.. imleç hızını amacı nedir••yüksek olması neyi ifade eder düşük olması neyi ifade eder hangisi daha yararlıdır cevaplarsaniz sevinirim

|
      |

• Teğmen
      108 Mesaj
      25 Kasım 2013 21:38:43
      6aylık bir sürecin ardından artık telefon değiştirmeyi aklıma koydum bu forum sayesinde çok şey öğrendim çok teşekkürler

• Teğmen
      241 Mesaj
      26 Kasım 2013 16:52:17

ne ile değiştirmeyi planlıyorsunuz acaba ?
      |
      |
      asd20101 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1728 Mesaj
      27 Kasım 2013 12:42:12
      Telefonumda twitter uygulaması yüklü değil. Twitter'a girmek için internet tarayıcıyı kullanıyorum.

Bu süreçte şunu farkettim. Twitter'da bir süre dolaştıktan sonra tarayıcının kullandığı RAM 190 MB a kadar çıkıyor. Bu yüzden tarayıcıyı kapattıktan sonra telefonun kendini toparlaması 5-10 saniye sürüyor.

Telefonunda yavaşlama problemi olanlara duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postacik -- 27 Kasım 2013; 12:43:28 >
      |
      |

LG G4
    • Binbaşı
      1063 Mesaj
      27 Kasım 2013 12:51:17
      telefonu 4 aydır kullanıyorum daha büyük ekranlı telefon almak için satmayı planlıyorum

fiyatı 650 tl ilgilenenlere duyurulur, detay için pm isteyebilirsiniz
      |
      |

• Teğmen
      206 Mesaj
      27 Kasım 2013 13:16:15
      quote:

Orijinalden alıntı: postacik

Daha önce tavsiye ettiğim TouchPal X Keyboard'u aşağıdaki harika temasıyla kullanmaya devam ediyorum:

Merhaba arkadaşlar, Custom rom ve kernel ile ilgili forumda çok fazla bilgi bulamayınca kendim denedim sonuç şu şekilde:

Rom olarak ZAiben RC6 yükledim, lg arayüzü baz alınarak geliştirilmiş ama daha hızlı çalışıyor. Herhangi bir hataya rastlamadım. Bu romla birlikte önerilen Zaiben kernel ile birlikte kullandım. Cihazın normal kullanımdaki ısınması hissedilmiyor, biraz yüklendiğinizde de orjinal rom kadar çok ısınmıyor. Ancak Ram kullanımında pek bişey değişmedi. Telefonda hiçbir uygulama yokken bile yaklaşık 600MB ram doluydu. Uygulamaları kurunca yine 700lere ulaşıyor.

Daha sonra iodak kernel yükleyip CWM ile aldığım orjinal ROM yedeğine geri döndüm. Geri dönme sebebim ise herhangi bir sorun değildi. SAdece LG smart share uygulaması sonradan kurulamadığı için DLNA ile telefon içeriğini LG TVde paylaşmak mümkün olmadığı için geri döndüm.

Şu an iodak kernel ve orjinal rom kulanıyorum. Bana göre en ideal seçenek bu. iodak kernelde ısınma çok oyun oynamadıkça hissedilmiyor, pil performansı iyi.

Umarım faydalı olur.

• Binbaşı
      1728 Mesaj
      27 Kasım 2013 13:41:19

Eyvallah, bilgilendirme için çok teşekkürler...
      |
      |
      tamerbilisim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

LG G4
    • Yüzbaşı
      436 Mesaj
      27 Kasım 2013 15:48:07
      quote:

Orijinalden alıntı: AngelOfLord

Servis kabul ediyormu cihazi gonderip ustune g2'nin farkini versek.Ben boyle durumla ilk karsilasmam detayli bilgi verirmisiniz.
      LG L5'e kitkat güncellemesi verecek bu nedenden dolayi kıcık aldim birdaha almam LG

Bizde Bilirdik Sevgiliye Karanfil Almasını, Lakin Aç İdik Yedik Karanfil Parasını. Yılmaz GÜNEY

Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.