Şimdi Ara

LG Optimus 4X hd P880 ANA KONU (226kişi) (1030. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.950
Cevap
97
Favori
1.076.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HillHold

quote:

Orijinalden alıntı: 4X HD

quote:

Orijinalden alıntı: HillHold

Forumda lg optimus 4x hd custom rom yukleme kilavuzu diye aratin orda rootdan custom roma hepsi var.

Kernel konusunda iodak sarj konusunda pek farketmiyo ama islemci hizi 1.7 ghz oldu performans konusunda iyi yonde farketti, isinma genelde ilik ,oyun oynarken isiniyor ama performansa etki etmiyor ben memnunum

Umarım klavuzu bulup yapabilirim. Ben oyun oynayan birisi değilim daha çok 3G ile internet kullanıyorum ve bu yüzden şarj önemli benim için. Hangi kernel iyi gelir acaba?

İodak 3g de sarj yiyor size uygun olacagini sanmiyorum baska bilmiyorum ama bundan onceki sayfalari gezerseniz ilgilenen kisileri gorebilirsiniz rastlarsiniz mutlaka bide onlara sorun

İlginiz için teşekkür ederim :)

• Arkadaşlar telefondan hiç memnun değilim nexus 4 ile 4x arasında çelişkiye gidip google artık destek veriyor önce nexusa ardından buna çıkar yazılımı eksik etmez deyip bunu aldığıma pişmanım şimdi g2 ve nexus 5 arasında gidiyorum servise telefonumu saydırıp üstüne para verip almayı düşünüyorum.G2 de de 4x sorunu yaşar mıyım ki diyorum yardımcı olur musunuz ? Ya da artık lg yi bırakma vakti geldi mi sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1-12-123-1234

Arkadaşlar telefonumun galerisinde autobackup diye bir bölüm olmuştu silmeye çalışmama rağmen silinmedi oysaki 2 kere format attım... ne yapabilirim görüntü ekledim

Google+ 'ın otomatik backup özelliğini aktif etmişsiniz. Ayarlardan iptal edebilirsiniz.
    Bilgisayardan Google+ sayfanıza girerek resimler bölümünden de bu resimleri silebilirsiniz. Çok fazla yola başvurmanıza gerek yok.
    Ayrıca bu çok kullanışlı bir özelliktir. Kullanmanızı tavsiye ederim. Tüm resimlerinizin yedeği olmuş olur.
    Bu resimleri siz paylaşmadığınız sürece de kimse göremez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AngelOfLord

Arkadaşlar telefondan hiç memnun değilim nexus 4 ile 4x arasında çelişkiye gidip google artık destek veriyor önce nexusa ardından buna çıkar yazılımı eksik etmez deyip bunu aldığıma pişmanım şimdi g2 ve nexus 5 arasında gidiyorum servise telefonumu saydırıp üstüne para verip almayı düşünüyorum.G2 de de 4x sorunu yaşar mıyım ki diyorum yardımcı olur musunuz ? Ya da artık lg yi bırakma vakti geldi mi sizce ?

G2'den çok memnunum. İsterse hiç güncelleme gelmesin.
    Tek sorun videodaki odak sorunu ve frame düşmesi. Onun da XDA'da yaması var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Öyle mi çok sevindim,,bir sürü şey ile uğraşacağım diye yakınıyordum,,peki deneyeceğim, keşke bunu telefona format atmadan öncede yapsaydım,..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefondaki yeni sorunum:telefonun kapağının her tarafı oynuyor gıcırtıyor neresine dokunsam çak cuk sesler çıkartıyor sizdede böyle mi??

• quote:

Arkadaşlar telefondaki yeni sorunum:telefonun kapağının her tarafı oynuyor gıcırtıyor neresine dokunsam çak cuk sesler çıkartıyor sizdede böyle mi??

1 senedir bu forumu takip ediyorum. Böyle bir problemi ilk defa okuyorum.
  • 1-12-123-1234 1 kullanıcısına yanıt
    kasa yapısı olarak şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım cidden enteresan kapak dişlerini kontrol ettin mi takarken kırılanlar mı oldu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: postacik

quote:

Arkadaşlar telefondaki yeni sorunum:telefonun kapağının her tarafı oynuyor gıcırtıyor neresine dokunsam çak cuk sesler çıkartıyor sizdede böyle mi??

1 senedir bu forumu takip ediyorum. Böyle bir problemi ilk defa okuyorum.

bende ilk defa duyuyorum zaten nilkin kılıf kullanıyorum ve kapağı bir kez açtım sim kart takmak için bunun dışında hiç açmadım
  • postacik kullanıcısına yanıt
    Vallahi çok çıkarıp ta takmışligim yok 4 aydır kullanıyorum 20 kere anca açıp çıkarttım ilk haftalardada böylemiydi onu hatırlayamıyorum ama kılıf siz kullanırsam inaninki çak cuk hatta bir bolge var oraya resmen düğme gibi basabiliyorum o kadar ne yapabilirim??

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    Vallahi çok çıkarıp ta takmışligim yok 4 aydır kullanıyorum 20 kere anca açıp çıkarttım ilk haftalardada böylemiydi onu hatırlayamıyorum ama kılıf siz kullanırsam inaninki çak cuk hatta bir bolge var oraya resmen düğme gibi basabiliyorum o kadar ne yapabilirim??

• gigabit78 kullanıcısına yanıt
    Kontrol ettim hiçbir yerde bir kırık çıkık yok fakat düğme gibi basabildigim bir yer vardı orayada dikkatlice baktım hicbirşey yok acaba benim telefonun kapağında bir büyüklük veya genişleme mı var??

• Arkadaşlar merak ettiğim birsey var ayarlar=>kişisel=>dil ve giriş=>imleç hızı.. imleç hızını amacı nedir••yüksek olması neyi ifade eder düşük olması neyi ifade eder hangisi daha yararlıdır cevaplarsaniz sevinirim

• 6aylık bir sürecin ardından artık telefon değiştirmeyi aklıma koydum bu forum sayesinde çok şey öğrendim çok teşekkürler
  • asd20101 kullanıcısına yanıt
    ne ile değiştirmeyi planlıyorsunuz acaba ?
  • Telefonumda twitter uygulaması yüklü değil. Twitter'a girmek için internet tarayıcıyı kullanıyorum.

Bu süreçte şunu farkettim. Twitter'da bir süre dolaştıktan sonra tarayıcının kullandığı RAM 190 MB a kadar çıkıyor. Bu yüzden tarayıcıyı kapattıktan sonra telefonun kendini toparlaması 5-10 saniye sürüyor.

Telefonunda yavaşlama problemi olanlara duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi postacik -- 27 Kasım 2013; 12:43:28 >
  • telefonu 4 aydır kullanıyorum daha büyük ekranlı telefon almak için satmayı planlıyorum

fiyatı 650 tl ilgilenenlere duyurulur, detay için pm isteyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: postacik

Daha önce tavsiye ettiğim TouchPal X Keyboard'u aşağıdaki harika temasıyla kullanmaya devam ediyorum:

Merhaba arkadaşlar, Custom rom ve kernel ile ilgili forumda çok fazla bilgi bulamayınca kendim denedim sonuç şu şekilde:

Rom olarak ZAiben RC6 yükledim, lg arayüzü baz alınarak geliştirilmiş ama daha hızlı çalışıyor. Herhangi bir hataya rastlamadım. Bu romla birlikte önerilen Zaiben kernel ile birlikte kullandım. Cihazın normal kullanımdaki ısınması hissedilmiyor, biraz yüklendiğinizde de orjinal rom kadar çok ısınmıyor. Ancak Ram kullanımında pek bişey değişmedi. Telefonda hiçbir uygulama yokken bile yaklaşık 600MB ram doluydu. Uygulamaları kurunca yine 700lere ulaşıyor.

Daha sonra iodak kernel yükleyip CWM ile aldığım orjinal ROM yedeğine geri döndüm. Geri dönme sebebim ise herhangi bir sorun değildi. SAdece LG smart share uygulaması sonradan kurulamadığı için DLNA ile telefon içeriğini LG TVde paylaşmak mümkün olmadığı için geri döndüm.

Şu an iodak kernel ve orjinal rom kulanıyorum. Bana göre en ideal seçenek bu. iodak kernelde ısınma çok oyun oynamadıkça hissedilmiyor, pil performansı iyi.

Umarım faydalı olur.

• tamerbilisim kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, bilgilendirme için çok teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngelOfLord

Arkadaşlar telefondan hiç memnun değilim nexus 4 ile 4x arasında çelişkiye gidip google artık destek veriyor önce nexusa ardından buna çıkar yazılımı eksik etmez deyip bunu aldığıma pişmanım şimdi g2 ve nexus 5 arasında gidiyorum servise telefonumu saydırıp üstüne para verip almayı düşünüyorum.G2 de de 4x sorunu yaşar mıyım ki diyorum yardımcı olur musunuz ? Ya da artık lg yi bırakma vakti geldi mi sizce ?

Servis kabul ediyormu cihazi gonderip ustune g2'nin farkini versek.Ben boyle durumla ilk karsilasmam detayli bilgi verirmisiniz.
    LG L5'e kitkat güncellemesi verecek bu nedenden dolayi kıcık aldim birdaha almam LG

• 
Sayfa: önceki 10281029103010311032
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.