Şimdi Ara

Lg Optimus 4x HD Kullananlar Klubü (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
11
Favori
24.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: abdullah4

Pil tuketimi Oldukca fazla ne Yapmali?

Power Bank kullanabilirsiniz. Ana konuda resimlerle anlatım yapmıştım.

Bana mesaj atarmisiniz size zahmet olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Pil tuketimi Oldukca fazla ne Yapmali?

Power Bank kullanabilirsiniz. Ana konuda resimlerle anlatım yapmıştım.

Bana mesaj atarmisiniz size zahmet olacak

Neyin mesajını atayım anlamadım?

Ana konunun linkini istiyorsanız :http://forum.donanimhaber.com/m_66724328/mpage_1/f_/key__//tm.htm

Özel mesaj ile tüm bu paylaşımlarımı yeniden derleyip size atmamı istiyorsanız üzgünüm. Sadece, sizin yerinize arama yapıp hangi sayfalarda kaldığını bulabilir ve size söyleyebilirim. 20. ve 74. sayfalardaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: gidico16

LÜTFEN YARDIMM.
    Telefonla arama yaparken aramaya bastığınızda ekran gidiyor ve müdehale edemiyorum.ne yapsam yok ekran kapalı kalıyor.karşısıyla konusup kapatıcak ekran gelecek.
    Hatta karşıya ulaşılmazsa telesekretere düşüyor hat ve bataryayı çıkartmak zorunda kalıyorum.

Bendede var gibi bu sorun ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEANDARTEL

quote:

Orijinalden alıntı: gidico16

LÜTFEN YARDIMM.
    Telefonla arama yaparken aramaya bastığınızda ekran gidiyor ve müdehale edemiyorum.ne yapsam yok ekran kapalı kalıyor.karşısıyla konusup kapatıcak ekran gelecek.
    Hatta karşıya ulaşılmazsa telesekretere düşüyor hat ve bataryayı çıkartmak zorunda kalıyorum.

Bendede var gibi bu sorun ya

Daha önce defalarca yazıldı konuşuldu. Ekran koruyucunuzun yakınlık sensörü üstüne gelen (Sol üst köşe) kısmını kesmeniz gerekiyor. Birçok arkadaşın sorunu böyle halloldu. Hallolmayan 1 yada 2 kişi de servise yolladı.

• Arkadaslar uygun fiyata 4x special buldum aldim.opt 3d den sonra s2 e gecmistim 4.1 jb e alistim.suan bunda 4.0.3 var baya ısınıyo nette dolasirken fln.stock jb surum geldi mi bu tel icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmtbrk58

Arkadaslar uygun fiyata 4x special buldum aldim.opt 3d den sonra s2 e gecmistim 4.1 jb e alistim.suan bunda 4.0.3 var baya ısınıyo nette dolasirken fln.stock jb surum geldi mi bu tel icin.

Gelmedi. Ana konudan takip etmeniz daha iyi olacaktır.
  • arakadaşlar telefonu 2 hafta felan kullandım rom beklemeye tahammul edemedim ve custom rom yuklemek için root yaptım recovery yukledim busybox ve yetkilendirmeden sonra res attım ama tel açılış animasyonunda kaldı.nette her yolu denedim.nette birick olmuş tele bile çağre buldum buna bulamadım :) servise verdim onlarda yapamadı son durumu bilmiyorum sanırım anakart değişecek ...

telefon hakkında izleminlerim:

quote:

işlemci hızı ve çekirdek sayısı menülerde geçiş ve yüklemer dışında kendini belli etmiyor
    oyunlarda kasılmalar ve ısınma oluyor
    navigasyon yazılımları kullananlar için gerçekten can sıkıcı igoda ve ndrivede harita kasılıyor(manuel elle gezinmede) ayrıca sygic desteklemiyor)
    eski telefonum sony wt19i 1 ghz armv7 2 çekirdek bu ise 1.4 ghz 4+1 çekirden tegra 3 inanın çoğu zaman sony ile aynı performans var .tabi telefonu öldürmeyeli bütün sorun yazılıdma eğer jb de bu hatalar düzltilmez ise bu telefon lg nin tarihinde kara bir leke olarak anılacak uzun vadede

bütün kullanan arkadaşlar parantez içindeki bölümü lg ye yollarsa belki bizi takarlar

• herkes verdiği paranın karşılığını almak ister inanın telefonu aldıgıma pişman oldum kamerasıda gerçekten iğrenç ötesi gündüz idare eder ama karanlıkta vga kameralar gibi kötü

telefonun sesi çok az bu yazılım değil çünkü ses yükseltme yazılımı ile (noroot) ses yükselttim ancak ses cızırtılı sorun hoparlör 1.300 e satılan telefon bu kadar kötü bir hoparlörü hak etmiyor umarım şikayetim ciddiye alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: urbank

herkes verdiği paranın karşılığını almak ister inanın telefonu aldıgıma pişman oldum kamerasıda gerçekten iğrenç ötesi gündüz idare eder ama karanlıkta vga kameralar gibi kötü

telefonun sesi çok az bu yazılım değil çünkü ses yükseltme yazılımı ile (noroot) ses yükselttim ancak ses cızırtılı sorun hoparlör 1.300 e satılan telefon bu kadar kötü bir hoparlörü hak etmiyor umarım şikayetim ciddiye alınır.

Senin telefonda sorun var sanirim bende bahsettiklerinin tam tersi bir telefon kullandigimi dusunuyorum.kamera karanlik cekimlerdeki basarisizligina katiliyorum sadece

• beyler şuan telefon hangi anroid sürümünü kullanıyor ve sonrakiler çıkcakmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfcan

beyler şuan telefon hangi anroid sürümünü kullanıyor ve sonrakiler çıkcakmı

Bu kadar basit ve çok kolay bir şekilde kendi kendinize öğrenebileceğiniz bir soru sormanız size karşı bir antipati oluşturacaktır. Bundan sonraki sorularınıza da cevap almanızı etkileyebilecek böyle bir durumlar için lütfen daha dikkatli olun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysfcan

beyler şuan telefon hangi anroid sürümünü kullanıyor ve sonrakiler çıkcakmı

Bu kadar basit ve çok kolay bir şekilde kendi kendinize öğrenebileceğiniz bir soru sormanız size karşı bir antipati oluşturacaktır. Bundan sonraki sorularınıza da cevap almanızı etkileyebilecek böyle bir durumlar için lütfen daha dikkatli olun.

2. KEZ meydana gelen klitlenme sorunu , tlfnumda oyun oynama gibi bir huyum yok ebuddy chat programı,face.ve google choreme açıktı ve bu sırada telefon dondu ışıklar acık kaldı ve pili çıkarmak zorunda kaldım.. sebebi nedir sizce?

diğer bir konuda bu pil üzerine bir güncelleme vardı süresini kısmen uzatan onu nereden inidirip kurabilirm ?

• Gozunuz aydin. jb guncellemeniz v20a gelmis. LGden beklenmeyecek hareketler bunlar.

• Telefon servise gitti düzeldi gibi şu an için fena değil jb yi yükledim iyi sayılır ama ram kullanımı 600 mb ve üstü boşta ram 300mb geçmiyor.arkaplanda çalışan uygulamanız çoksa ve büyük boyutlu oyunlar oynuyorsanız donma kasılma olabilr
  • merhaba
    800-1000 tl arasında bir bütçem var.
    bu telefonun tipi çok hoşuma gitti. lakin yorumları okudukçada kafam karıştı.
    bu telefonu alayımmı yoksa aman bulaşma aynı paraya şu telefonu alırsan daha iyi diyebileceğiniz bir tavsiye telefon varmı?
  • SLİNDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 15 Nisan 2013; 14:47:19 >
  • Arkadaşlar bu telefondan almayı düşünen varsa ulaşabilir. Hepsiburada'dan çek karşılığında aldım ve kargodan geldiği gibi duruyor. Daha 1 hafta oldu. Piyasa fiyatından ucuza vereceğim ;)
  • beyler Allah rızası için biri şu telefonla fotoğraf çekip yüklesin ne kadar kötü görelim mesela küçük yazılar okunuyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: EfeKIRCA

beyler Allah rızası için biri şu telefonla fotoğraf çekip yüklesin ne kadar kötü görelim mesela küçük yazılar okunuyormu

Ana konuda bir sürü resim var. Oradan bakabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_66724328/tm.htm
  • Beyler ben cihazı almayı düşünüyorum teknosadan fakat kutu içeriği değişmiş diyorlar. Sadece kulaklık ürün batarya varmış.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.