Şimdi Ara

LG OLED C9 Satın Almak İsteyenler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
5.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • c9 almak isteyenler belki adet sayısı fazla olunca Burak bey bize yardımcı olur?
    Vatanda en son geçen 9000'e verildi.

• Hocam şuan için stoklarımızda kalmadı mayıs ayının ilk haftası veya 2 haftası gelecek
  • Ben de C9 düşünüyorum. Acaba yeni 2020 lg oled'ler hangi fiyatlardan gelecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip...

• Kurda artmışken c9 suan vatanda 9999 tl. ıyı fıyatmı ne dersiniz? Sony ler muthıs zam yedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: tpnskym

Ben de C9 düşünüyorum. Acaba yeni 2020 lg oled'ler hangi fiyatlardan gelecek?
    Çooook yüksek fiyattan gelecekler.

• +1

• quote:

Orijinalden alıntı: semih_avcı

Kurda artmışken c9 suan vatanda 9999 tl. ıyı fıyatmı ne dersiniz? Sony ler muthıs zam yedi
    Hocam gecen hafta 8999 dan satıldı ay sonu bu fiyatlara düşer tekrardan diye tahmin edıyorum
  • +1
  • Merhabalar,
    Bende almayı düşünüyorum listeye ekleyebilirsiniz.9000tl kere gelirse direk alacağım.her ihtimale karşı da +3 yıl garanti uzatmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan915

Merhabalar,
    Bende almayı düşünüyorum listeye ekleyebilirsiniz.9000tl kere gelirse direk alacağım.her ihtimale karşı da +3 yıl garanti uzatmayı düşünüyorum.
    Hocam kampanya geldiği an bilgisini verıyorum.
  • quote:

Merhabalar,
    Garanti uzatma için ne kadar istiyorlar? Oled burn garanti kapsamına giriyor mu?

• quote:

Garanti uzatma için ne kadar istiyorlar? Oled burn garanti kapsamına giriyor mu?

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    Televizyona Vatan bilgisayardan baktım TV'ye sepete ekleyip ilerlediğimde +3 yıl uzatma seçeneği çıkıyor detayları aşağıya burakıyorum.lg garantisinin tümünü kapsadığını yazıyor.dolayısıyla burn olayını kapsar diye tahmin ediyorum.birde LG'nin de garanti süresi uzatma var diye biliyorum fakat fiyat konusunda bilgim yok.bşlen varsa aydınlatırsa sevinirim.iyi forumlar.

"Garantiye Devam paketi üretici garantisi bittikten sonra aynı şartlarla garantinin devam etmesini sağlayan bir hizmettir. Bu paket ayrıca aşağıdaki hizmetleri de içerir.
    21’’ ve üzeri televizyonlarda evde servis hizmeti

Arıza olma durumunda, bir defaya mahsus uzaktan kumanda değişim imkanı

Kapsam dahilinde meydana gelen üçten fazla arıza veya cihazın onarılamaması durumunda cihaz bedeline kadar Vatan alışveriş çeki imkanı.

+3 Yıl Garantiye Devam
    930,01 TL"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Alıntıları Göster
    Hocam +3 yıl garanti standart 2 yıl kapsayan herşeyi kapsıyor 5 yıl boyunca oluşan herhangi bir sorun sıkıntıda panel değişimi ürün değişimi oluyor bilginiz.
    Yapmak isterseniz özelde iletişime geçin yardımcı olurum.
    ANKARA KENTPARK AVM LG SHOP MAĞAZASI
  • quote:

Merhaba,
    Televizyona Vatan bilgisayardan baktım TV'ye sepete ekleyip ilerlediğimde +3 yıl uzatma seçeneği çıkıyor detayları aşağıya burakıyorum.lg garantisinin tümünü kapsadığını yazıyor.dolayısıyla burn olayını kapsar diye tahmin ediyorum.birde LG'nin de garanti süresi uzatma var diye biliyorum fakat fiyat konusunda bilgim yok.bşlen varsa aydınlatırsa sevinirim.iyi forumlar.

"Garantiye Devam paketi üretici garantisi bittikten sonra aynı şartlarla garantinin devam etmesini sağlayan bir hizmettir. Bu paket ayrıca aşağıdaki hizmetleri de içerir.
    21’’ ve üzeri televizyonlarda evde servis hizmeti

Arıza olma durumunda, bir defaya mahsus uzaktan kumanda değişim imkanı

Kapsam dahilinde meydana gelen üçten fazla arıza veya cihazın onarılamaması durumunda cihaz bedeline kadar Vatan alışveriş çeki imkanı.

+3 Yıl Garantiye Devam
    930,01 TL"

Alıntıları Göster
    Hocam
    Vatan bilgisayardan alınan garanti TÜRKİYE nin heryerinde geçerli olmaya bilıyor bilginiz olsun.

• Bilgilendirmeler için teşekkürler

• LG +3 yıl garantinin bedeli ne kadar acaba?

• quote:

LG +3 yıl garantinin bedeli ne kadar acaba?
    Hocam özelden iletişime geçerseniz yardımcı oluyum size.
  • ozan915 O kullanıcısına yanıt
    Gardaş ben +3 yıl uzatmıştım Vatan’dan aldığın TV için...Sana şunu belirteyim..Vatan,MediaMarkt,Teknosa vs. uzatmış oldukları garanti kendi yapmış oldukları bir durum.Ben direkt LG servisi yetkilisiyle konuştum.Onların yapmış oldukları garanti kendilerini bağlar..LG 2 yıl garanti veriyor dedi..Orijinal parçayı nereden bulacaklar dedi..Burak Bey sizin vermiş olduğunuz garanti LG lisanslı garantimi..LG ve diğer tüm markalar 2 yıl veriyorlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Örneğin TV arızalandı ve tv oara iadesi yapılacak.Tvyi 7000 almış ol..Üzerine 1000 lira ekstra garantiyle 8000 oldun.Mağaza sana sadece tv parasını veriyor.Çünkü LG sadece tvnin ücretini müşteriye öde diyor.Senin 1000 liranı mağaza hüpletiyor..Çünkü o garanti durumu LG veya diğer markalara bağımısz satıcımar üstleniyor fakat müşteriye türkiye garantili diyorlar yok öyle bir durum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.