Şimdi Ara

★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü ★★ (246. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
109
Favori
320.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • android l de geliyor istediğin özellik. ses açma/kapama tuşuna basınca gelen ekranda None diye seçenek var. hatta kaç dk boyunca o modda kalacağını vs seçebiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emregulay

pil tasarruf modunda bayaa iyi,ama bu moda alınca barların turuncu olması ve bildirim çubuğunda "pil tasarruf modu açık" yazması hoşuma gitmiyor.
    turuncu olayını kaldırıp,bildirim yerine de pil ikonunu yanına bir ikon eklense daha iyi olur.
    ben şimdiye kadar hiç 4-5 saat ekran süresi alamadım bu arada,benim pilde mi problem var bilmiyorum.

Forumda bir arkadaş vardı 5 saat ekran süresi almıştı ama nasıl aldığı hakkında bilgiyi ya kaçırdım ya cevap vermedi tasarruf aktifken bildirim çubuğunda yazı yazması bence çok problem değil fakat turuncu olayı belki sıkıcı olabilir.

Bakalım ben daha yüklemedim, zaten telefonu yeni aldım o yüzden uğraşmak istemedim, bu ay içinde gelir illaki güncelleme.

Android L'de kameraya seri çekim modu eklendi mi acaba ? (basılı tutunca seri bir şekilde fotoğraf çekmesi)

• cocainer kullanıcısına yanıt
    Android kitkat ile 5 saat rkran suresi almis bende sormustum nasil yaptigini fakat cevap vermedi hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gördüğüm kadarıyla hiç bir Nexus modeline gelmedi şuan L. Sanırım 3 kasım haberleri balondu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: StackOverflow

Hızlı bir şekilde telefonu sessize veya titreşime nasıl alabilirim arkadaslar? G2 de yukardan paneli çekince tek tuşla alabiliyordum.

Kilit tuşuna uzun bastıktan sonra uçak modunun altında çıkıyor sesi açma kapama ve titreşime almak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grkwnxs -- 4 Kasım 2014; 13:24:27 >
  • 6 saat civarı ekran süresi alabiliyorum ben stock halde sadece Battery Guru vardı gece 6 saat aralıksız Video izleyebiliyordum

• Android 4.4.4 öncesinde olduğu gibi temiz kurulum olsun diye telefonumu sıfırladım. Sonra sayfaya girdim belki birileri bir şeyler paylaşmıştır diye. Olay diğer sayfalarındaki hamam muhabbetine dönmüş.

Bu tür şeyleri birbirinize özelden iletirseniz daha iyi olur.

Bu arada biz yeni sistemi böyle bekliyorsak diğer telefon markalarının kullanıcıları aylar sonra alacakları (her model almayacak) android lollipop için neler yaparlar neler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjAnda -- 4 Kasım 2014; 18:03:04 >
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    Dikkatimi çekmemiş. Teşekkürler.

• Katiliyorum ya ne zaman gelecek bu coming weeks OTA demis google nexus sayfasinda

• DjAnda D kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulum çok önemli mi ? 100% şundan dolayı daha iyi olur diyebilir misiniz?
  • Cihaza Samsung Note3 veya s5 romu yükleyen var mı aranızda? Ben yüklemeyi denedim ancak download mode tan sonra takıldı kaldı reset tuşları da işe yaramadı pil de çıkmadığından takıldı kaldı öyle
  • cocainer kullanıcısına yanıt
    4.4.2'den 4.4.4'e geçerken telefonu sıfırlamadan yapmıştım. Geçiş sonrası bir kaç uygulamada sorun oldu. (geç açılma, çabuk pil tüketimi vs. Sanırım daha önce yükleyip kaldırdığıım uygulama ve oyunların geride kalanları sıkıntı yaratmış olabilir) Burda ismini unuttuğum bir arkadaş cihazınızı sıfırlayın diye bir tavsiyede bulunmuştu. Cihazı sıfırlayınca sonrasında hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Dün kurlu olan uygulama, oyun, foto vs hepsinin yedeğini alıp, telefonumu sıfırladım. Lazım oluyor diye bir tek twiter, whatsap kurdum. Yeni sistem sonrası kalanları yeniden kurarım nasılsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjAnda -- 4 Kasım 2014; 18:17:42 >
  • Google play telefonum girmiyor sizinde oylemi sadece benden kaynaklimi?

• Giriyor sorun yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://m.ebay.com/itm/371177711925?nav=SEARCH

Bu tarz kilif satanlardan alabilirim pmutfen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shiftdelete haberine göre 5.0 otadan yayınlanmaya başlamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkwnxs

Shiftdelete haberine göre 5.0 otadan yayınlanmaya başlamış

Haberi gördüm ama factory image i bile yayınlanmadan nasıl otadan yayınlanıyor anlamsız. Ya haber sallamasyon ya da google ilginç şeyler yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nepasvior

Cihaza Samsung Note3 veya s5 romu yükleyen var mı aranızda? Ben yüklemeyi denedim ancak download mode tan sonra takıldı kaldı reset tuşları da işe yaramadı pil de çıkmadığından takıldı kaldı öyle

aferin sana. buna cesaret deniyor herhalde..

Nexus Root Toolkit'i (NRT) kur, usb'den bağla, ses aşağı düğmesi ve power düğmesine basılı tut. NRT'de anlatılanları adım adım yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nepasvior

Cihaza Samsung Note3 veya s5 romu yükleyen var mı aranızda? Ben yüklemeyi denedim ancak download mode tan sonra takıldı kaldı reset tuşları da işe yaramadı pil de çıkmadığından takıldı kaldı öyle

Böyle şeyler denemeyin. Bazen cihazların kendi romlarıyla uğraşırken bile imei silinmesi ve hard brick gibi olaylar yaşanıyor, bu tip şeyleri denemek anakartı yakabilir
  • Beklemekten kök saldık...

Kardeş sende takma şu şahsı V For Vendetta komiklikmiş ya filmi izlememiş ya filmin konusunu anlamamış ya da gerçekten... Neyse inmiyeceğim o kadar.

Gelsin artık L

• 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.