Şimdi Ara

Lg NANO816NA / un81006lb / un71006lb fark (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ya hangi lg modelini kullandın her girdiği konuda lg ye saldıran gelmiş burda savunuyorsun bırak işi gücü. Kaset gibi saran sensin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sx1_emre S kullanıcısına yanıt

Aynen hocam bilmiyordum daha önce yoksa almaz ona göre beklerdim neyse oldu artık yapacak bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: chromeleaf

Oled e bütçem yetmez Bu 3 tv içinde Va panelli olan 8100 var galiba sadece ya da Nano 796 mı va panelliydi. Arkadaşların tartışmasından kafam iyice karıştı.

Alıntıları Göster

dostum sen bu atışmalara bakma boşver :)

senin arasında kaldığın modeller içinden 50un8100 kullanıcısıyım. beni karanlıkla siyah sahneler tatmin ediyor. bu fiyata daha iyisini bulamazsın zaten. un8100 ya da nano796 alabilirsin LG düşünüyorsan.

• quote:

Orijinalden alıntı: sx1_emre

dostum sen bu atışmalara bakma boşver :)

senin arasında kaldığın modeller içinden 50un8100 kullanıcısıyım. beni karanlıkla siyah sahneler tatmin ediyor. bu fiyata daha iyisini bulamazsın zaten. un8100 ya da nano796 alabilirsin LG düşünüyorsan.

Alıntıları Göster

Lg tvlerden memnunum ya. ben hiç karıştırmadan sorduğum 3 modelden de vAZGEÇİP 796 alıp çıkayım bu işin içinden :D

• sx1_emre S kullanıcısına yanıt

Hocam siyahlar tatmin ediyorsa sevindim ama iş lg alma verme işi değil bi yerde övüp bi yerde yerden yere vurmak nedir. Onun için bu mücadelem yoksa ne yapan yapsın ben lg düşmanı değilim sadece yüksek beklentiye girmişim sanırım

• chromeleaf C kullanıcısına yanıt

Hocam attığım videoyu izledin mi ona göre karar verin siz bilirsiniz

• İftira ve hakaret konusunda gelinen son noktasın ben sana hiç hakaret ettim mi ama sen her yerde olduğu gibi hakaretlere devam ediyorsun.
    Biz senle TV yi aldıktan 2 3 ay sonra tartıştık sanki gelmiş TV tavsiye verirken tartışmış gibi gösteriyorsun. İşin özü senin q70t ne laf ettim diye tartıştık hadi her şeyin üzerine yemin etsene edemezsin.
    Ya seni gale alıpta cevap vermeye bile değmezsin. İşin gücün hakaret burda şirin görünmeye çalışma boşuna

• Bakın arkadaşlar ben bu şahısa TV yi aldıktan teşekkür ettim taki bu resimleri başkasına atana kadar ondan sonra ne hakaretler neler neler bakın q70t alan arkadaşın TV sine iş bundan geldi. Yoksa nankörlükle alakası bile yok

Lg NANO816NA / un81006lb / un71006lb fark

• Terbiyesizlikte ve hakarette sınır tanımayan bir insan bu nedense hep bi mağdur. İşine gelirse oo ne diller konuşur gelmezse kaçacak yer arayın ne hakaretler eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 16 Nisan 2021; 21:36:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Rnnn efendi laf kalabalığını bırak 3 tane şey söyledin bunları kanıtla yoksa iftira atmış olursun. Artık bu işi yapma veya nick değiştir yeterince ifşa oldun.

KANITLA 3 MADDEYİ hadi
    Hatırlatayım istersen
    1. Lg fan boyu olduğumu
    2. Her forumda seni kötülediğimi
    3. Q70t için ışık sızması var deyince etmedim dediğin hakaretler

Sen bunlara cevap ver her yerde laf yetiştireceğine

3 tane iddia attı hala daha kanıtlamadı ama lafa geldimi mangal da kül kömür bırakmaz

• chromeleaf C kullanıcısına yanıt

Hocam ne yaptın aldın mı bişey

• LG 75UN85006LA 75 120HZ bu televizyon aldım arkadaşlar ama pek fazla inceleme yok sizce nasıldır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dagger147

LG 75UN85006LA 75 120HZ bu televizyon aldım arkadaşlar ama pek fazla inceleme yok sizce nasıldır.

Hocam orta düzey başarılı ürün hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.