Şimdi Ara

lg mi samsungmu??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir telefon alacağım ama bir türlü karalaştıramıyorum, yardımlarınızı bekliyorum. aşağıda sılama yapmaya çalıştım nexus için kanpanyalı belki bulursam diye yazdım.

fiyat aralığım en fazla 1200 ikinciel pek düşünmüyorum. elimdeki hurdayı takaslayacağımdan.

Samsung galaxy nexus
    LG P880 Optimus 4X HD
    Huawei Ascend P1
    samsung S3 Mini

• 4X HD iyidir
  • Lg ve hawai yazılım sıkıntısı yaşarmıyım diye düşündüm çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz77

Lg ve hawai yazılım sıkıntısı yaşarmıyım diye düşündüm çok

Yasayabilirsin malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Lg ve hawai yazılım sıkıntısı yaşarmıyım diye düşündüm çok

O listeden S3miniyi çıkar s2'yi ekle
  • quote:

bir telefon alacağım ama bir türlü karalaştıramıyorum, yardımlarınızı bekliyorum. aşağıda sılama yapmaya çalıştım nexus için kanpanyalı belki bulursam diye yazdım.

fiyat aralığım en fazla 1200 ikinciel pek düşünmüyorum. elimdeki hurdayı takaslayacağımdan.

Samsung galaxy nexus
    LG P880 Optimus 4X HD
    Huawei Ascend P1
    samsung S3 Mini

hazır media markta indirim var galaxy nexus derim yazlım konusunda sıkıntıda olmaz onda google telefonu sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: player07

quote:

bir telefon alacağım ama bir türlü karalaştıramıyorum, yardımlarınızı bekliyorum. aşağıda sılama yapmaya çalıştım nexus için kanpanyalı belki bulursam diye yazdım.

Samsung galaxy nexus
    LG P880 Optimus 4X HD
    Huawei Ascend P1
    samsung S3 Mini

hazır media markta indirim var galaxy nexus derim yazlım konusunda sıkıntıda olmaz onda google telefonu sonuçta

hangi medimarkta ve garantisi acaba nedir bilgin varmıdır?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: player07

quote:

Samsung galaxy nexus
    LG P880 Optimus 4X HD
    Huawei Ascend P1
    samsung S3 Mini

hangi medimarkta ve garantisi acaba nedir bilgin varmıdır?

ben antayadayım burda indirimde 1099tl garantisi aynı indirimsiz fiyatıyla kvk falan neyse artık senin yaşadığın yerde de sor heryerde aynıdır sadece antalya özel değildir

• kocaelide medimark olsa soracağım netten istanbuldakilere bakıyorum ordada gözükmüyor, istanbula giden birisine rica edeceğim yada beklemye devam edeceğim. nexus4 beklemeye devam.
  • interneten antalyada da indirim gözükmüyo
  • bugun bana izmir medimarktan mesaj geldi hafta sonu orada (bu arada ben Kocaelideyim) galaxy nexus 1049 tl imiş.

nette gezerkende hb motorola razr xt910 gördüm 1016tl ye yetkili garantili imiş bu telefon alınırmı?
  • yetkili servis garantili degilse alma derim
  • bende merak ediyorum.lg optimus 4x ile samsung galaxy s2 arasinda kaldim

• s2 al
  • s2 sıfır cok para istiyorlar. bulabilsem nexus bin teleden aşağı galaxy nexusda düşünüyorum.
  • nexus yazılım konusunda sıkıntı yaratmaz
  • marka karşılaştırması yerine telefon karşılştırması yapmak daha mantıklı , bence şuan piyasadaki f/p anlamında en iyi telefon 4X HD , fiyat konusunda s3 le aralarında dağlar var ama s3den aşağı kalır yanı yok ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 8 Aralık 2012; 15:50:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necroph

bende merak ediyorum.lg optimus 4x ile samsung galaxy s2 arasinda kaldim

hocam dalgamı geçiyosun allasen 4x hd ye hakaret ediyorsun resmen

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/LG-Optimus-4X-HD-P880-vs-Samsung-I9100-Galaxy-S-II

şka gibi ama 4X HD S2 den daha ucuz

• Şimdiye kadar hep Samsung kullandım hiç bir sorun olmadı ben olsam ki oldum da LG4xhd ile nexus arasında kaldım gittim nexus aldım lg hiç güven vermiyor nexusta güncelleme sorunu da olmaz.4çekirdekli tel almak istiyorum dersen s3 veya nexus 4 al beklemem dersen nexus veya s2 den birini seç 2si arasında ben yine nexus derim.

• nexus bulabilsem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.