Şimdi Ara

LG LW 4500 YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG LW 4500 YARDIM LÜTFEN arkadaşlar istanbul bilişimden 1.5 sene öncealdığım lg sl 8000 lcd tv im arızadan dolayı değişim çıktı.477 tl fark verip lg lw 4500 led tvaldım. gelin görünki 3d performansı çok güzel olmasına karşın sd ve hd yayınlarda LG SL 8000 lsd tvmin görüntü kalitesine bi türlü ulaşamadımsaatlerce görüntü ayarlarıyla uğraşmama rağmen olmadı.insanların suratların da çamurumsubi sarılık renklerde bi acaiplik var.acaba lcd led tvfarkımı buyoksa SL8000 TV İM ÇOK MU İYİYDİ YOKSA LW 4500 kötü bi tv mi yada ayarlarımı yapamadım lütfen bi bilen anlayanvarsa yardım etsin kafayı yemek üzereyim

• Eski tip LCD ler genelde SD yayınları daha iyi veriyorlar, teknoloji ilerledikçe bunu düzeltemiyorlar genel olarak panel tip TV ler.
    En optimum görüntü ayarları için şu konunun ilk mesjaını inicele, ayarlar orada var:
    LG Cinema 3D TV / LG FPR Gözlük Teknolojisi - 2011 LW Serisi
    Ayrıca kutun HD değil ise mutlaka HD uydu alıcısı alıp HDMI bağlantı yap, scart bağlantı kullanma. Görüntü kalitesini çok etekiler bu.
  • kutum aynı hd bağlantımda aynı konunun ilk mesajını da inceledim ayarları da ordaki gibi yaptım ama sorun insanların yüzü aynı sahnedeki farklı insanların yüzleri bazıları sarılık gibi bazıları normal farklı sahnede aynı sarılık gibi olan insan normal sebebini, çözemedim acaba otomatik bi sensör felanmı var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.