Şimdi Ara

LG Kanal Düzenleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi günler LG Smart Tv kullanıyorum dün itibari ile tüm kanallar kapandı yeniden tarattım beın ler falan eklendi ama kanal numarası değişimine izin vermiyordu. Bende okuduklarım doğrultusunda fabrika ayarlarına döndürüp yeniden tarattım ancak hala kanal numarası değiştirmeme izin vermiyor. Kanal değişim ekranında ilk kanalı seçtiğimde altta kanal numarasını değiştir ışığı sönüyor ve tuşlara bastığımda bir tepki vermiyor hiç kanal seçmeden basınca kanal seç diyor. Deli etti beni var mıdır bunu düzeltmenin bir yolu?

• Bir bilgisi olan yok mu acaba?
  • Beni de delirten, arkadaşımın ricası üzerine deneyip BECEREMEDİĞİM kanal taşıma işlemi

program düzenleme bölümünde hiç bir kanal seçmemiş halde iken AKTİF olan sağ alttaki 2 adet buton (birisi kanal düzenleme butonu, diğeri quick menü) ben kanalı seçer seçmez PASİF oluveriyor birden

Çok kurcaladım vallahi ben beceremedim bıraktım, halen öyle kullanıyor arkadaş. Kendisine dedim ki ''Bir dahaki kahveye gelişimizde öğrenmiş olurum o zaman kadar böyle izle''

Bu konuyu takip ederim belki bilen arkadaşlar el atarlar.

• bizdeki tvde DVB yayın var. kanalları önce usbye alıp bilgisayarda sıralayıp tekrar televizyona atma imkanı var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hocam fabrika ayarlarını sıfırlayıp baştan kurarken uydu değilde yok olarak seçerseniz tarama bittikten sonra izin veriyor değişime ama televizyonu kapatıp açtığınız anda liste sıfırlanıyor. Mecebur böyle devam edeceğiz artık.
  • LA LA LAKERS kullanıcısına yanıt

Bu da enteresanmış, vardır hocam püf noktası da biz becerememişizdir, hayırlısı bakalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.