Şimdi Ara

LG ilk OLED stop lambasını piyasaya sürdüğünü açıkladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
2.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• ulan işiniz gücünüz bizim memlekette yok felan fistan. neyin peşindesiniz laa. az biraz vatansever olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: HEKTOR-NG

ulan işiniz gücünüz bizim memlekette yok felan fistan. neyin peşindesiniz laa. az biraz vatansever olun.

vatanseverlik nedir? bi açıklasana.. senin dediğin koyunseverlik!! daha iyisi daha adili olabilecekken neden sorgulamayalım neden talep etmeyelim neden!!!!!!!
  • Ghost screen çıkmasın bunda da.

• Her konuda fakir edebiyatı yapanlar ve ülkesine bok atanlar sanki ötv olmasa alabilecekler

Lan dünyada herşey herkes alabilsin diye üretilmiyor.. Bunu alacaklar ötv mötv takmaz..Kendi çevremden biliyorum adam gecede 3000 5000 tl yemek parası veriyor..

Yurtdışında her insan da sandığınız gibi son model araçlarla gezmiyor..Adamlar ihtiyacı kadar alıyor..

Bizdekiler götünü silmeye mendil alamazken oled farlı Mercedes hayali kuruyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emRRRe

quote:

Orijinalden alıntı: HEKTOR-NG

ulan işiniz gücünüz bizim memlekette yok felan fistan. neyin peşindesiniz laa. az biraz vatansever olun.

vatanseverlik nedir? bi açıklasana.. senin dediğin koyunseverlik!! daha iyisi daha adili olabilecekken neden sorgulamayalım neden talep etmeyelim neden!!!!!!!

Sen önce tarihini öğren sonra nedenini ufkun yetiyorsa anlarsın.

• O led plus da yolda😺

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Her konuda fakir edebiyatı yapanlar ve ülkesine bok atanlar sanki ötv olmasa alabilecekler

Lan dünyada herşey herkes alabilsin diye üretilmiyor.. Bunu alacaklar ötv mötv takmaz..Kendi çevremden biliyorum adam gecede 3000 5000 tl yemek parası veriyor..

Yurtdışında her insan da sandığınız gibi son model araçlarla gezmiyor..Adamlar ihtiyacı kadar alıyor..

Bizdekiler götünü silmeye mendil alamazken oled farlı Mercedes hayali kuruyor..

Aynen öyle👍 Avrupalı iett,metro kullanıyor Ülkemde her evde bir iki otomobil var. Şimdi de oled lacaklar😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Xloud

Parça parça koyunca ne anlamı oluyor ki? Bende Audi gibi yaptılar sandım...

Bunu paylaşman büyük hata. Bu bir konsept. Audi'nin daha birçok konsepti var ama piyasaya çıkarmıyor elbeltte sadece gelecek için çalışmalar yapıyor. Ama bu teknolojşi kullanılamaz. Karda kışta kar tutsa arkası şekiller belli olmaz. Neyse onun yerine yeni TT RS'i veya yeni A8-S8'i paylaşsaydın iyi olurdu. Onlarda OLED teknolojisi var, hemde satışa çıktılar çoktan.

• Acil durumlar icin kullanilabilir. surucu yanliz basina iken kalp, seker, sara krizi geciriyordur. Diger suruculer yardima kosabilir. Baska ne ise yarar bulamadim. led lambadan cok da farkli bi durum goremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadan bir dokundursalar hasar kaydı 20bin.

Aman kalsın

• yusuf24. Y kullanıcısına yanıt
    Mercedes s class in serviste boyasi ve tamponu sadece 20bini gecer bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.