Şimdi Ara

LG Hi-fi plus 32bit hi-fi dac işe yarar mı? (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
20
Favori
42.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S.T.A.L.K.E.R.

düzelttim usta yanlış yazmışım :) kulaklık ara kablosu

Alıntıları Göster
    olsun sorun değil hocam rica ederim
  • PC'de dac ile ilgili bir konu var, bazen dac nedensiz yere aralıklı olarak bazen 1 saat bazen 15 dakika hiç belli olmuyor ses kesiliyo tekrar aygıtı Digital çıkış HM devre dışı edip aktif ediyorum ses geliyo...type-c kablodanmıdır yoksa yazılımı'mı sıkıntılı pek anlamadım ama genelde bir kaç arkadaş başka başlıkta belirtmiş bu durumu onlardada aynı mesela youtube girince ses kesilince tekrar ses seçeneklerinden devre dışı akabinde aktif edince video oynamıyor tekrar sayfayı yenilemek zorunda kalıyorum
  • Merhabalar ürünü kullananlar için 2 sorum olacaktı;
    1. Ürün kabloyla telefona bağlandığında telefon şarj edilebiliyor mu?
    2. Bilgisayara bağlandığında mikrofonlu kulaklığın mikrofonunu kullanabiliyor muyuz?
    Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BobRoss61

Merhabalar ürünü kullananlar için 2 sorum olacaktı;
    1. Ürün kabloyla telefona bağlandığında telefon şarj edilebiliyor mu?
    2. Bilgisayara bağlandığında mikrofonlu kulaklığın mikrofonunu kullanabiliyor muyuz?
    Şimdiden teşekkürler.
    1- Üründe batarya yok. şarj etmez ama alt ve üst kısmında usb bağlantı var. Telefonla denemedim ama üstdeki usb ile telefona bağlayıp, alt daki usb yide şarja takarsanız belki olabilir, emin değilim ama sanmıyorum.

2-Bilgisayara bağladığında mikrofonu kullanamazsınız.
  • Merhaba. Malum monster kablo yok. Onun yerine temin edebileceğimiz empedans yükseltici bir kablo var mı önerebileceğiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeniusSherlockHolmes -- 11 Aralık 2019; 12:12:31 >
  • GeniusSherlockHolmes G kullanıcısına yanıt
    Merhaba bir önceki sayfada bir arkadaşımız yaptırmış özel olarak kabloyu bu işlerden anlayan ustaya hatta yanılmıyorsam ücreti mukabilinde alan bir kaç işi mevcut ben de almak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

sayın hocam kulaklık ara kablosu aldınız oda yaptırdım size tanıyıştan estafurullah hocam, burda bizler aileyiz hep yardımcı olucaz birbirimize..asıl sizin philips bomba gelsinde hi*fi ye doyurun kulaklarınızı

3 tane saygı değer kişi var ercan abi siz ve onr9 kadeşimiz 3'nüzde ara kabloyu temin yaptırdım bende dahil

monster kablo düşünsün şimdi başına gelecekleri ..zaten stokta olmaması bizi bu işe itikledi daha iyi oldu hiç değilse ömürlük taş gibi kablomuz oldu çok şükür

Alıntıları Göster
    Merhaba,

Son mesajda yazan arkadaş ile beraber ben de edinmek isterim ara kablodan sizden konu ile ilgili yardım rica edeceğim zahmet olmaz ise :)

• quote:

Orijinalden alıntı: maxi909

Merhaba,

Son mesajda yazan arkadaş ile beraber ben de edinmek isterim ara kablodan sizden konu ile ilgili yardım rica edeceğim zahmet olmaz ise :)

Alıntıları Göster
    olmaz hocam bu hafta yaptırım yollim size..kablo başı 20 tl yanlız habriniz olsun ben satıcı değilim ..bir kaç arkdaşa yaptırdım yolladım konuda zaten mesajlarımız var düşünürseniz neden olmasın..ben tanık elektronikçiye yaptırıyorumda o bakımdan

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yardımınız için diğer detayları isterseniz PM üzerinden size danışanibilirim.

Kablo parasını size mi göndereceğiz ?
    Kargoyu sanırım siz bize yönlendireceksiniz ?
  • BobRoss61 kullanıcısına yanıt
    1- Denemediğim için bilmiyorum, ben direkt G5 üzerinde kullanıyorum.
    2- bilgisyara bağladığınızda kulaklığın mikrofonunu da kullanabiliyorsunuz. ben kendim uzun bir süre bu şekilde kullandım CS GO oynamak için.
  • Cevaplar için teşekkürler. Soruyu sorduktan sonra ürünü edindim. Mikrofon çalışıyor ama ürün takılıyken şarj edilemiyor malesef. Bir de mi4 telefonumda bahsedilen uygulamayı kurmama rağmen ürünü kullanamadım ancak eski telefonuma bağladığım gibi kullanabildim.
    Hyperx amp'e göre ses bariz bir şekilde yüksek ama çözünürlük bakımından bir fikrim yok. Sanırım kulaklarım pek hassas değil.
    Öncelikle çok çok çok teşekkür ederim emekleriniz için. Rahatlıkla güvenip her işinizi gözü kapalı yapacağınız birisidir.
    Fazlasıyla özverilidir de. Sizin gibi kıymetli insanlar bulmak çok zor. Teşekkür ediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeniusSherlockHolmes

Öncelikle çok çok çok teşekkür ederim emekleriniz için. Rahatlıkla güvenip her işinizi gözü kapalı yapacağınız birisidir.
    Fazlasıyla özverilidir de. Sizin gibi kıymetli insanlar bulmak çok zor. Teşekkür ediyorum :)
    hocam rica ederim naptıkki yeterki işiniz görülsün burda bizler aileyiz yardımcı olucaz birbirimize
  • quote:

ustanın kulladigi kablo A kalite kablonun icinde 3 adet ince kablo daha var .monstera da bakti netten degisen bisey yok..icini acma şansım olsa acardim ama monsterdan daha kaliteli budedi.. kablo yuksek işlemlerde kullanilan cinsten
    Hocam bu kablodan bende alabilir miyim rica etsem ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canceylan0707

Hocam bu kablodan bende alabilir miyim rica etsem ?

Alıntıları Göster
    Hocam pazartesi yaptırıp kargo cikarim size..bakin ben satici değilim sadece yaptırıyorum oda hifi plus olup bende zamanında monster kablo cok aradim ama sonunda aradığınızı A kalitede yaptırdık ihtiyacı olan arkadaşlara yardimci oluyoruz. 50 ohm veya üstü kulaklik yoksa mecburuz bu empedans kabloya direk high empedans moduna sokuyor DAC'ı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam pazartesi yaptırıp kargo cikarim size..bakin ben satici değilim sadece yaptırıyorum oda hifi plus olup bende zamanında monster kablo cok aradim ama sonunda aradığınızı A kalitede yaptırdık ihtiyacı olan arkadaşlara yardimci oluyoruz. 50 ohm veya üstü kulaklik yoksa mecburuz bu empedans kabloya direk high empedans moduna sokuyor DAC'ı

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim . bende hi -fi plus ı yeni aldım. hatta lg g5 vardı konuyu gördüm pc de de kullanılabilceğini ve özellikle kablo ile daha iyi ses verdiğini görünce almak istedim. Amazon'dan aldığım phılıpsshp 9500 hifi kulaklığımda geliyor. umarım tatmin edici olur. dm attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canceylan0707 -- 15 Aralık 2019; 12:1:4 >

• Kablo isteği olan arkadaşlara kabolarını ilettim..güle güle kullansınlar..gerçekten empedans kablo bir nevi tuzu biberi
    Kamlodan bir taneden ben almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

Kamlodan bir taneden ben almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim
    oluruz tabi neden olmayalım.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.