Şimdi Ara

LG GT540 Tavsiye edilir mi ? telefon alacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben telefon almak istiyorum şu anda kullandığım telefon w810i
    benim için öncelikli olan konu müzik
    telefonum bozulmaya başladı arkadaşımda da benim telefondan vardı onun yaşadığı sorunları bende yaşamaya başladım
    muhtemelen telefon 1-2 aya gidici
    arkadaş bana sat diyor ama telefonu sevdiğim için hiç satmak istemiyorum bozulana kadar kullanacam neyse
    aslında babam haftaya n8 alıyor benimde telefonum bozulduğu zaman bende n8 alabilirim ancak yazın elektro gitar ve aparatlarına 600-700 gidecek
    bende bu yüzden 500 tllik bir telefon arıyorum
    önceliğim müzik olduğundan nokia 5730 baktım baya hoşuma gitti ancak üretimi durmuş alamayacağım sonra 5800 a baktım o telefonunda
    bir sürü sorunu olduğu öğrendim heleki kulaklığında sorun varmış direk soğudum sonra samsung corby e baktim wifi felan var diye
    sonra yaw dedim şu LG ye bir bakayım hiç LG kullanan arkadaşım olmadı tanıdığım kimsede olmadı
    LG GT540 ı gördüm yorumlar iyi telefon güzele benziyor neyse sorularıma geçeyim en iyisi

öncelikle telefonun dışarıya çıkardığı ses çokta önemli değil önemli olan kulaklık
    bu telefonu sennheiser hd 205 gibi bir kulaklıkla kullanılabilir mi
    aranızda w810i kullanan varsa bilir fotoğraf güzel çeker bu telefonda beni tatmin edebilir mi

şimdiden teşekkürler

• Ana basliğa baksanız daha ayrıntılı cevaplar bulabiirsiniz.
    Benimde önceki telefonum w810i.
    Lgden dış ses kalitesi beklerseniz gerçekten hayal kırıklığına uğrarsınız.Hele önceden w810iniz varsa :)
    Ama kulaklık kalitesi güzel dış ses dediğiniz gibi problem değilse kaliteli bir kulaklıkla idare eder sizi.
    Kamerası da 3 mp ama kalitesi w810i ile aynı sayılır ama flash yok lgde.
    Bir de Lg P503 buna bakın derim almışken p503 alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jerilyas -- 14 Şubat 2011; 7:28:34 >
  • dediğin telefona baktım kararım optimus one p503 yönünde büyük ihtimalle bunu alacağım
    teşekkürler
  • Optimus one en iyi android başlangıç telefonu şuan. gt540 artık alınmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.