Şimdi Ara

LG G5 Ön sipariş (Bang&olufsen kulaklık hediye) Sadece İstanbul

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık LG Model #Diğerleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Lg mobile da satış elemanı olarak çalışmaktayım 25 Martta cihazlar teslim edilmek üzere ön sipariş toplayabiliyoruz ön siparişin ne yararı olacak diye soranlar için Bang&olufsen H3 kulaklık verilecek. Şuan D&R da 669 Tl den satılıyor. Ön sipariş için

05326500816 detayları öğrenebilirsiniz şehir dışından ön sipariş alınmayacaktır.

8 Marta kadar ön sipariş alınacaktır. Ön sipariş LG premium mağazadan yapılacak olup ödeme karşılığı fatura & makbuz alacaksınız.

Renk seçenekleri - Titan - Gold - Silver
    Ödeme seçenekleri - Kredi kartı tek çekim veya nakit.

Arama yoluyla sms yoluyla veya pm yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımla herkese iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hocam fiyat ne olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Gregory House

hocam fiyat ne olacak ?

+1
  • Fiyatı belirtmeyi unutmuşum 2799 TL Olacak hocam

• fiyatı s7 den düşük olacak deniyordu ama aynı fiyattan satılacak anlaşılan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dimsum

fiyatı s7 den düşük olacak deniyordu ama aynı fiyattan satılacak anlaşılan..

S7 o parayı hak etmiyor... ama G5 fazlasıyla hak ediyor. İkisinide incelemiş biri olarak söylüyorum internette okuduklarımla yorum yapmıyorum bazı arkadaşlar gibi

• @exhilaratingmetal nickli arkadaşımıza ön sipariş ile 1 adet G5 vermiş bulunmaktayız kendisi de konuya yazacaktır zaten hayırlı uğurlu olsun undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LGSalesB -- 6 Mart 2016; 12:05:34 >

• 6 ay sonra 1600 tl olur G3 G4 kullanmis biri olarak soyluyorum alacak arkadaslara hayirli olsun bence cok pahali

• quote:

Orijinalden alıntı: turkbey006

6 ay sonra 1600 tl olur G3 G4 kullanmis biri olarak soyluyorum alacak arkadaslara hayirli olsun bence cok pahali

Eveg evet 2100 den çıkıp resmi satış kanallarında 1 sene sonra bile 1750-1800 den satılan cihaz çok düşmüş 2500 den çıkan s6 1700 den satılıyor acaba hangi markanın ürünü çok değer kaybediyor? Konu baltalamayalım hocam

• Evet sabah kahvaltıdan sonra sırf LG G5 için erenköyden forum istanbul'a gittim ve ön siparişimi verdim. Ön sipariş vermemdeki en büyük etken B&O H3 ANC kulaklığı idi.
    Umarım sıkıntısız bir şekilde ürünüm teslim alırım. Merak edenler için söyleyeyim silver rengini sipariş ettim.
    Hazır gitmişken Pixexelans ile de tanışma fırsatım oldu. Şimdiki ve sonraki yardımlarından dolayı teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exhilaratingmetal

Evet sabah kahvaltıdan sonra sırf LG G5 için erenköyden forum istanbul'a gittim ve ön siparişimi verdim. Ön sipariş vermemdeki en büyük etken B&O H3 ANC kulaklığı idi.
    Umarım sıkıntısız bir şekilde ürünüm teslim alırım. Merak edenler için söyleyeyim silver rengini sipariş ettim.
    Hazır gitmişken Pixexelans ile de tanışma fırsatım oldu. Şimdiki ve sonraki yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Ben teşekkür ederim hocam tanıştığıma çok memnun oldum geldiniz mağazayı gördünüz zaten herhangi bir sorun olmadan ürünü teslim alacaksınız zaten LG PREMİUM Mağazamızdan ön sipariş verebilirsiniz. Mağaza çalışanı değilim direk merkeze bağlıyım mağaza destek elemanı olarak orada bulunuyorum ve bulunmaya devam edeceğim siz değerli LG müşterilerine hizmet vermek bizler için onurdur şereftir bana ****olü diyen şahıslar ilede tanışmak isterim.

• hocam sadece kulaklık mı veriyorsunuz yoksa , alt tarafa takılan parçada dahil mi fiyata ? yani 2700 e g5 kulaklık ve alt tarafa takılan müzik apartı ile veriyorsanız bende alabilirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Gregory House

hocam sadece kulaklık mı veriyorsunuz yoksa , alt tarafa takılan parçada dahil mi fiyata ? yani 2700 e g5 kulaklık ve alt tarafa takılan müzik apartı ile veriyorsanız bende alabilirim .

Pm

• http://www.lg.com/us/mobile-phones/g5/promo

Amerika'da ön siparişe (V10'da olduğu gibi) yanında ikinci batarya ve şarj ünitesi veriliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.