Şimdi Ara

★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ (414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.947
Cevap
93
Favori
532.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden güncelleme merkezinden güncellemediniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    Fiyat 1200 istiyor serisini bilmiyorum gittigimde bakabilirim hangisi sorunsuz siz soyleyin ben bakayim.1 yil daha garantisi var

• efe80 E kullanıcısına yanıt
    Serisini öğrenip yazarsanız daha iyi olur. Öğrenmeden almayın serisini.

• osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    LG BRİDGE,DE yazılım güncelleme kısmı var ordan yaptım hocam ilk önce aradı yazılım varmı diye sonra 1 adet yeni yazılım yazdı 1,9 gb,lik onu yükledi telefona bende android 7,yi yükleyecek sanıyom telefonda da oldu güncellemeler baya bide açıldı ne göreyim aynı.
  • Arkadaşlar always on özelliği şarjı çok tüketiyor mu? Saatte % kaç tüketiyor ? Siz bu özelliği kullanıyor musunuz? Lg g4 kullanıyorum sırf bu özellik için g5 kullanasım geliyor.göze hoş geliyor.telefona hava katıyor.

• Merhaba arkadaslar.

Herkese iyi forumlar.

3 yil g2 ve g3 kullandim 2 telefonumda sorunsuzdu... sonra biraz degisiklik olsun diye note4 e gectim. Guzel stabil cihaz ama sikildim. Lg nin kullanim keyfini alamadim. Degistirmeyi ve g5 almayi dusunuyordum. Lakin foruma soyle bir goz attigimda g5 te baya sorunlar oldugunu gordum. g2 ve g3 un efsane oldugu donemlerde sorun yasayanlarda coktu ben cihazlarimda en ufak sorun dahi yasamadim. Sattigimdada performaslari ve kozmetik olarak mukemmeldiler kilcal cizikleri dahi yoktu.

Yani g5 gercekten sorunlumu yoksa uretim serilerine gore mi sorunlar degisiyor. Note 4 u birakip g5 e gecmeyi tavsiye edermisi niz ?

• ali6511 kullanıcısına yanıt
    Telefonun kendi güncelleme merkezinden deneyin belki öyle olur. Yabancı forumlardan falan araştırın. Gerekirse LG yi arayın. Umarım telefonla alakalı bir sorun değildir.

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum. Gerçekten güzel bir özellik. Hatta alışınca başka telefonlarda arıyorsunuz. Öyle çok şarjda yemiyor. Ekran lcd olmasına rağmen zifiri karanlıkta bile çok belli olumuyor ekranın açık olduğu. Yeni telefon arıyorsunuz sanırım. Bütcenizi söylerseniz yardımcı olurum.

• ahmeda A kullanıcısına yanıt
    Üretim serilerinden kaynaklı mı alınan yerden mi bilmiyorum. Ben mediamarkt tan 609 serili aldım 5 aydır kullanıyorum. Cihazda sorun çıkmadı bende. Sanırım en çok ghost sorunu var. 5 aydır kullanmama rağmen görünmüyor. Onun dışında cihaz gerçekten çok güzel. Başka bir sorunuz varsa yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 19 Şubat 2017; 11:38:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liberate

Her uygulama gğncellemesinden sonra telefon inanılmaz ısınıyor çok sıkıldım bu durumdan

Bende öyle bi sıkıntı yok.

Şunu deneyebilirsiniz;

Lg Backup uygulaması ile yedek alıp fabrika ayarlarına dönüp tekrar yedeği geri yükleyebilirsiniz.Sorun devam ederse hiç beklemeden servise vermenizi öneririm.

• Batarya

@webcin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk_41 -- 19 Şubat 2017; 12:31:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bark_41

Batarya

@webcin

Bendede tel.bosta olarak cok fazla enerji tuketiyor.

Duzeltmek icin ne yapabilirim.

• Selamın aleykum arkadaşlar. Bende sizin aranıza katıldım. Artık ben de LG g5 sahibiyim. Telefonum Sn604 sürümü. Vodafone'den aldım. Baya ucuza geldi 24 ay gatantili. Stand ürünüymüş ucuza verdiler. Aldığım gün söyledikleri ekranında hayalet ekran varmış. Direkt servise versem değişim yaparlar mı?

• Arkadaşlar burda g4 deişiminden g5 alan varmı yada g5 lg nin stokda varmı g4 cihazım vintek servisinde merkezden drişim cihazı bekleniyor diyor sizce durum ne olur

• Çok teşekkür ederim...

4 saat ekran süresi ama hala %31 🔋

Demekki yaklaşık 6 saate yakın ekran süresi görür ve

Telefon boşta buna rağmen %19

O zaman değerler normal

Bende de %19 u görüyor telefon boşta fakat ekran sürem 5in altına düştü...

Bazen 3.5 saate kadar düşebiliyor.

Yinede bi fabrika ayarlarına dönmekte fayda var

6 ayda bir istiyor android aslında fabrika ayarlarına dönüş...

• Şu siyah tema bir tek benim mi hoşuma gitmedi

• vesselam55 kullanıcısına yanıt
    Kaç gündür bekliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: osuleyman32

Şu siyah tema bir tek benim mi hoşuma gitmedi

Bende kullanmıyorum hoş deil

• Peki cihazınızda smart doctor var mı arkadaşlar

Smart cleaning ten basetmiyorum

https://www.lgdestek.net/smart-doctor-nedir-ve-sarj-tasarrufu-nasil-yapilir-32311/

Linkte bahsetmişte H860ta yok dmart doctor....

• Bende şu turkuaz rengi arama ekranı ve fuşya benzeri çağrı bitirme ekran renklerini beğenmiyorum. NAsıl değiştiririz bunları dostlar. Çok kötü renkler ya, en azından benim gözüme güzel gözükmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.