Şimdi Ara

[LG G4S/BEAT]---(ANA KONU)---(MARSHMALLOW 6.0 GELDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
179
Cevap
10
Favori
11.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 41
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 19
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 gün 2 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 12
  • Favoriye Eklediklerim 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • erhanercan (72 mesaj) XRAY 41 (19 mesaj) RoyalWatch55 (16 mesaj) Ordan Geçenbay (7 mesaj) Fatih (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (13 mesaj) Mobil (58 mesaj) Mini (32 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> LG >> [LG G4S/BEAT]---(ANA KONU)---(MARSHMALLOW 6.0 GELDİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    200 Mesaj
    Root veya rom atabilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj
    Bende bu telefondan almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar memnunlar mı? Tavsiye ediyor musunuz?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    313 Mesaj
    G2 den gecilir mi nfs no limits csr oynadigim en agir oyunlar teklif geldi de takas teklifi o yuzden

• Teğmen
    227 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onur C.

G2 den gecilir mi nfs no limits csr oynadigim en agir oyunlar teklif geldi de takas teklifi o yuzden

G2 iyidir hatta kitkatlı g2 çok daha iyidir

|
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Merhabalar, bu hafıza kartını dahili yapma olayını yaptıktan sonra garantide bir sorun oluyor mu?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

teli pcye taktığımda hafızayı 32gb olanı goruyor dahili gözükmüyor şimdi dikkatimi çekti

Merhaba;

Bu telefonda bu işlemden sonra telefonun kendi flaşına nasıl ulaşıyorsunuz. Bir uygulamanın verilerini telefonun kendi flaşına atmam gerek . Ancak USB den bilgisayara bağlanınca SD kart gözüküyor sizinde yazdığınız gibi.

tşkler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    902 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar;

Cihaza 20 gün kadar önce sahip oldum, ancak dikaktimi çeken birşey oldu G4 beat modelinde smart notice yokmu acaba, yada yüklenebilirmi, bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    448 Mesaj
    252 mblik bir güncelleme gelmiş ne guncellemesi bilgisi olan var mi arkadaşlar ?

|
    |
  • Yarbay
    3449 Mesaj
    G4 beat veya k10 hangisini tercih etmeliyim?
    |
    |
  • Yarbay
    3095 Mesaj
    Dün yeni güncelleme geldi
  • Uzaklaştırılmış 98514 gün cezanın, 98513 gün 12 saat 56 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Dün yeni güncelleme geldi

Ne getirdi?
    |
    |
  • Yarbay
    3095 Mesaj
    Bu arada Lg ces 2017 de tanittigi k10 android 7 ile geliyor zaman bu cihaza da verebilirler belki bunun donanımı daha üstelik
    |
    |
  • Yarbay
    3095 Mesaj
    http://www.iphoneanddroid.com/tutorials/how-to-root-lg-g4-beat-without-pc.html

Root hakkında bir yazı deneyen olursa paylaşalım başka cihaz yok elimde çünkü

|
    |
  • Yüzbaşı
    375 Mesaj
    1 yıl olmuş son mesajdan sonra.

Telefona indirilen uygulamaları karta yüklemeyi istiyorum zira hafızası çok az. foto kalitesi kötüleşti. konuşmada bile sesi göndermiyor. sebep hafıza yetersizliği.

Root olmadan uygulamaları karta atamayacağımı öğrendim.

hala bu telefona root olamıyoruz. marsmallow 6 yüklü suan.

arastırmalarım sonucunda yeniden 5.1 lollipop a downgrade yapmamı bu sekilde root yapabilceğimi öğrendim ancak onunda kdz dosyasını bulmaıyorum. Buldugum tr olan bir kdz dosyası var muhtemelen marsmallow oda 20c yazıyor.

İspanya menşeili kdz buldum onuda yüklemedim neyle karşılasacağımı bilmediğimden.
    Hatta yükleme konusundada çekincelerim var. flash tool sorun çıkarıyor. lg up zımbırtısı çıkarmışlar marsmallow için lg up dada "unknow model" hatası alıyorum. Tam küfürlük durumlardayım.

Yok mu bilen duyan gören yardım edin hadi..

• Yüzbaşı
    375 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pcqlock

1 yıl olmuş son mesajdan sonra.

Telefona indirilen uygulamaları karta yüklemeyi istiyorum zira hafızası çok az. foto kalitesi kötüleşti. konuşmada bile sesi göndermiyor. sebep hafıza yetersizliği.

Root olmadan uygulamaları karta atamayacağımı öğrendim.

hala bu telefona root olamıyoruz. marsmallow 6 yüklü suan.

arastırmalarım sonucunda yeniden 5.1 lollipop a downgrade yapmamı bu sekilde root yapabilceğimi öğrendim ancak onunda kdz dosyasını bulmaıyorum. Buldugum tr olan bir kdz dosyası var muhtemelen marsmallow oda 20c yazıyor.

İspanya menşeili kdz buldum onuda yüklemedim neyle karşılasacağımı bilmediğimden.
    Hatta yükleme konusundada çekincelerim var. flash tool sorun çıkarıyor. lg up zımbırtısı çıkarmışlar marsmallow için lg up dada "unknow model" hatası alıyorum. Tam küfürlük durumlardayım.

Yok mu bilen duyan gören yardım edin hadi..
    çözümü buldum.
    Başka bir ülkenin stock rom unu yükledim. sonunda 10 yazanlar lollipop. sonra kingroot ile rotladım gitti.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    kasım 2015'inde evkurdan almıştım ve halen kullanıyorum. çok memnunum.

bu zaman diliminde telefonumun arka kapağında soyulmalar var fakat ekran o kadar düşmesine rağmen cam gibi. gram çizik yok.

8gb dahili hafızasını adb programıyla hafıza kartı ile çevirerek toplamda 32 gb hafızaya dönüştürdüm.

iki sorun var...

1.)son güncellemesi 6.0 ve başka güncelleme yapmıyor.

2.)asphalt 9 gibi oyunları yüklemiyor.

ama yine de bozulana kadar kullanmayı düşünüyorum...
    |
    |
  • Binbaşı
    1651 Mesaj
    elime bu cihazdan geçti, yıllardır android kullanmamıştım. g4 beat 6.0 için root olayları var mı?

|
    |
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj

Halen kullanıyor musunuz bu telefonu?

|
    |
    pcqlock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    375 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: r.yilmaz4545

Halen kullanıyor musunuz bu telefonu?
    Evet kullaniyoruz. Bahsettigim rom a downgreade ettim. Hafiza kartina bazi uygulamalar tasinabiliyor artik

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.