Şimdi Ara

LG G4 Official Android 7.0 (Polonya v29A) Yükleme Rehberi (H815TR Kilitli Bootloader) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
16.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

Original roma geri döndükten sonra bugün v10d tr romunu yükleyerek tekrar nougatı yüklesim. Şimdi açılış da dahil hiç hata vermiyor. Üstelik v29a-tur oldu.

LG G4 Official Android 7.0 (Polonya v29A) Yükleme Rehberi (H815TR Kilitli Bootloader)

Cihazınız TR cihazı mı? Orijinal rom derken hangisini kastediyorsunuz?

• DeepSea Man kullanıcısına yanıt
    Tr 5.1 kdz den bahsediyor.

• DeepSea Man kullanıcısına yanıt
    cihaz h815tr,
    android 5.1 için konudaki v10h yerine, h815tr için v10d sürüm kdz ile 5.1e dönüş yaparak yaptım işlemi.

Ancak v29ayı yüklediyseniz, 5.1 ve 6.0a geri dönüş yok maalesef. buna göre lgup için dll yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzafer

cihaz h815tr,
    android 5.1 için konudaki v10h yerine, h815tr için v10d sürüm kdz ile 5.1e dönüş yaparak yaptım işlemi.

Ancak v29ayı yüklediyseniz, 5.1 ve 6.0a geri dönüş yok maalesef. buna göre lgup için dll yok.

orjinal 6.0 a geri dönemiyormuyuz bunu yukleyınce servise verecektım cihazı deneme amaçlı kurmustum

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Tr 5.1 kdz den bahsediyor.

hocam simdi 6.0 nasıl döneceğiz arkadaş dönüş yok yazmış

• nvidia90 kullanıcısına yanıt
    ben denemedim geri dönüşü. büyük ihtimal dll kaynaklı bir sorun var. ingilizceniz varsa xda da ki konuya bir sorun
  • Ben denedim. Tele yeni kdz yüklemedi. Telefon bakım modunda kalıyor ve ne yaparsanız yapın çıkmıyor. Yetkili serviste 40 tl.ye yazılım yüklettim. Sonra tekrar tr romu yükleyerek işlemleri tekrarladım.

• Bana teamveaver den kurulum için yardım edebilecek bir babayiğit kardeşim var mı :)
  • yukledim ve harika oldu sarj mukemmel bu arada.

• bende sarj önerileri üzerine az önce yükledim. en son s3 mini cihazımla rom/root işlerine girmiştim hey gidi günler.
  • Hocam bu sürümü kurdum gayet memnunum fakat kilit ekranında kaydırmayı kaldıramıyorum. Ben ekran açılınca direkt pin veya desen girme aşaması gelsin istiyorum. Var mıdır bi çözümü ?
  • Merhaba kurulum sırasında, 6. adımda ki "LG ADB pack klasöründe dosya komut istemini yönetici olarak açın. " ile ne denilmek istiyor anlamadım. Eğer kastedilen Send_Command.exe veya adb.exe ise bunları yönetici olarak açmaya çalışınca açar açmaz kapanıyor. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi incoherence -- 23 Kasım 2017; 14:17:16 >
  • Bu konudan 7.0 kurup daha sonra LG destek konusundaki H815tr yi LG Up ile yükleyen varmı acaba..malum burdan yüklenen romdan geriye dönüşte cihaz brick oluyordu..diğer 7.0 rom kdz halinde ve LG Up ile aklıma sıkıntısız kurulur diye geçerken cihazın susma ihtimalinide düşünmüyor değilim.varmı cihazı burdaki gibi yükleme yapıp daha sonra LG destekte yayınlanan H815TR 7.0 romu kuran

• incoherence İ kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir program calistirmiyorsunuz. Cmd yi acacaksiniz ama klasorde acacaksiniz.

Bir goz atin

http://www.huseyinsevin.com/2011/01/16/ipucu-komut-penceresini-bulundugunuz-dizinden-baslatma-ve-klasoru-yol-olarak-kopyalama/

• fthkrkmaz F kullanıcısına yanıt
    Bildigim yok

• ben h815tr rootlanmıyor diye ümidimi kesmiştim sadece rootlamak için hangi adımları uygulamam gerek !

• xclark X kullanıcısına yanıt
    birde 3.adım "3.8994 DLL ile LGUP" indirince arşiv hatası veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xclark

ben h815tr rootlanmıyor diye ümidimi kesmiştim sadece rootlamak için hangi adımları uygulamam gerek !

ilk sayfadaki adımları uygulayıp 5.1 rootlu paylaşılan romu kurun öyle bırakın 7.0 i kurmadan. 5.1 de sadece rootlu kullanabilirsiniz.

• Exterminatee kullanıcısına yanıt
    Soylediginiz rootlu rom hangi sekmedeki acaba 6 7? Birde 3.dosyayı indirdim içine bakmak istedigimde arşiv hatası verıyor

LG G4 Official Android 7.0 (Polonya v29A) Yükleme Rehberi (H815TR Kilitli Bootloader)

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.