Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
197
Favori
1.047.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16941695169616971698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ÖEY

Ben hızlı şarj aldım ama birkaç ay sonra girişleri yalama olduğu için azıcık yerinden kımıldasa şarj etmeyi kesmeye başladı. Fakat orijinal şarj aleti bayağıdır kullanıyorum sorun yok.

Kablom hala sorunsuz çalışıyo yeni şarj aleti alıncada muhtemelen onu kulanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son yazilim hangi versiyon. V20h den sonra çıktımı TR sürümler icin

• SULZER S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler lg g4 kronik sorunlu normal sorun değil ve şirket arkasında durmayıp müşterileri hakem heyetine gönderiyi kendi o yüzden nefret ettim

• Yeni alacaklara duyurulur uzak durun. G4 ü bugün ghost screen sorunuyla geri aldım artık kronik sorun değilmiş bu. Ürettikleri ayıplı malların arkasını alamayınca artık ürünlerinin arkasında da durmuyor firma. Ekranım 30 dklık bir kullanımdan sonra savaş alanına dönüyor ama suçlu benim niyee telefonumu dinlendirmiyorum lg bey benim telefonumu ne zaman soğutacağımıda öğretiyor bana. Telefonun arkasında vantilatörle dolaşırız artık napalım.Bu sorun g4 dahil sonraki tüm modellerde var. 1.seneden sonra artık bariz beliriyor LG den uzak durun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi liberty_damn -- 28 Ocak 2017; 11:54:43 >
  • Benim ekranda hic beklemeden surekli ghost screen var. Yani aksamdan bıraksam sabah elime alsam yine biseylerin izi kalıyor 3 5 dakka icinde. Acaba benim duruma bisey yaparlar mi?..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • asim03 kullanıcısına yanıt
    Bende de durum aynı sabah 3-5 dakika elime alsam hemen oluşuyor ama adamlar test ettik sorun yok diyor.

• Bu telefonun ekranı 1080p olsaydı bu sorunların neredeyse çoğu olmayacaktı.. 2k ekran cihazı yoruyor, isindiriyor, pili sömürüyor. Isınan ekran ghost screen yapıyor, anakart soketi fazla ısınmadan yanıyor bootloop oluyor vs...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • malicinar kullanıcısına yanıt
    Tamam işte smart yazan yere dokun bir ekran açılıyor oradan healt'i kaldıracaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

Bu telefonun ekranı 1080p olsaydı bu sorunların neredeyse çoğu olmayacaktı.. 2k ekran cihazı yoruyor, isindiriyor, pili sömürüyor. Isınan ekran ghost screen yapıyor, anakart soketi fazla ısınmadan yanıyor bootloop oluyor vs...

Aynı fikirdeyim performans da çok rahat ederdi uçardı cihaz.

5.2" ekran 1080p veya 5.5" ekran 1080p ikisi de olabilirdi.

Xiaomi, Huawei gibi markalar bunu iyi düşündü son model cihazları hep böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: liberty_damn

Yeni alacaklara duyurulur uzak durun. G4 ü bugün ghost screen sorunuyla geri aldım artık kronik sorun değilmiş bu. Ürettikleri ayıplı malların arkasını alamayınca artık ürünlerinin arkasında da durmuyor firma. Ekranım 30 dklık bir kullanımdan sonra savaş alanına dönüyor ama suçlu benim niyee telefonumu dinlendirmiyorum lg bey benim telefonumu ne zaman soğutacağımıda öğretiyor bana. Telefonun arkasında vantilatörle dolaşırız artık napalım.Bu sorun g4 dahil sonraki tüm modellerde var. 1.seneden sonra artık bariz beliriyor LG den uzak durun.

LG Türkiye garantili mi?

• ÖEY kullanıcısına yanıt
    Sizin dediginiz sekilde program kapanmiyor sadece smart bulletinden kalkiyor. Menude healta tiklayinca yine son kalan adimi gostermeye devam ediyor. Ben hallettim uygulamalardan lg healt agent i devre disi birakinca kapaniyor, menüden de kaybolmuyor tiklayinca bilgileri bastan istiyor hic girilmemis gibi oluyor, hallettim yani

• Bugün bana oto yoluyla V20g güncellemesi geldi arkadaşlar. Tel model h815 . model no v20g-SEA-XX oldu.

• THH'den 6 ay geçmesine rağmen cevap alamayan varmı şubatta 6 olucak thhden hala sonuç yok diyorlar
  • Arkadaşlar beni dikkatle dinleyin bende G4 var kullaklık takılı iken gelen aramalar ve bildirim sesleri telefonun hoparlörden ses gelmekte sizde de var mı böyle sorun varsa söyleyin kronik bir sorun mu? Müzik gibi diğer sesler kulaklıktan gelmekte onda bir sorunum yok. YARDIMMMM!!!

• Lg G4'ün arayüzünden sıkıldığım için saf arayüz kullanmaya karar verdim. Ancak serviste verdikleri cihaza ne yapmışlarsa device id ve imei numarası birbirini tutmuyor. Lg mail attım umarım bu problemi çözerler de bootloader kilidini kaldırabilirim
  • LG gibi bir firma tam zirve yapacakken sacma sorunlarla patladı. Firmaya yapılan bir sabotaj olabilir
  • Arkadaşlar 1 yıl önce telefonu aldığımda hiç güncelleme yapmamıştım ve şarj daha iyi gidiyordu ancak güncellemeleri yaptıktan sonra şarj çok hızlı tükenmeye başladı.
    Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • pacosbil P kullanıcısına yanıt
    eski surume donerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

quote:

Orijinalden alıntı: liberty_damn

Yeni alacaklara duyurulur uzak durun. G4 ü bugün ghost screen sorunuyla geri aldım artık kronik sorun değilmiş bu. Ürettikleri ayıplı malların arkasını alamayınca artık ürünlerinin arkasında da durmuyor firma. Ekranım 30 dklık bir kullanımdan sonra savaş alanına dönüyor ama suçlu benim niyee telefonumu dinlendirmiyorum lg bey benim telefonumu ne zaman soğutacağımıda öğretiyor bana. Telefonun arkasında vantilatörle dolaşırız artık napalım.Bu sorun g4 dahil sonraki tüm modellerde var. 1.seneden sonra artık bariz beliriyor LG den uzak durun.

LG Türkiye garantili mi?

Tabiki Lg TR olmasa zaten buraya yazmam. Alırken 300-500 fazla olsun LGTr olsun sorunumuz olunca yapılsın dedik ama bunlar kendi zararlarını bizden çıkartacaklar

• liberty_damn L kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Artık thh ile paramızı alırız napalım.

• 
Sayfa: önceki 16941695169616971698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.