Şimdi Ara

★★★ LG G4 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.615
Cevap
199
Favori
1.047.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yedeklerinizin güncel ve sağlam olduğundan emin olun. Ayrıca yedek konusunda bir nokta belirteyim. Bridge programı ile alınan yedeği sadece telefona geri yükleyebiliyorsunuz. Faklı bir telefon almak veya dosyaya açıp içinden veri çıkarmak gibi bir düşünceniz varsa, şimdiden yedeği unutun derim.
  • Adam gibi telefon bulamıyorum sorunlarını biliyorum ama riske girip ya sağlam çıkarsa diye ithalatçı garantili g4 alasım geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeamoNZ

Adam gibi telefon bulamıyorum sorunlarını biliyorum ama riske girip ya sağlam çıkarsa diye ithalatçı garantili g4 alasım geliyor.

Parayı iddaa ya falan basmanız daha az riskli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • day_dreamer kullanıcısına yanıt
    Kardes tmm da numenelik falan. Duzgun yazi yaz kardesim. Sana bisey dedikmi?

• Kulspruta kullanıcısına yanıt
    Tamam hadi ilk çıkan sürümleri sorunlu olabilir ama telefon çıkalı kaç yıl oldu sonuçta bu problem Lg nin zararına neden düzeltmiyorlar anlamıyorum.
  • VESRAP kullanıcısına yanıt
    Ben de samsung a5 veya a7 ye bakıyorum. 2016 modelleri. Nasıldır acaba? Yorumlar iyi, samsung arayüzü düzeldi diyorlar ama kararsızım.
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt
    hakkaten öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adeep

Ben de samsung a5 veya a7 ye bakıyorum. 2016 modelleri. Nasıldır acaba? Yorumlar iyi, samsung arayüzü düzeldi diyorlar ama kararsızım.

Sony nin kendi uygulamları da çok güzel. Ve arayüzü çok daha hızlı. Ayrıca ekran da brave engine teknolojisi var gidin bir bakın muhteşem güzel görünüyor. Açıkçası ben samsungdansa sony i tavsiye ederim. Ama gidip kendiniz de bir inceleyin derim şu an her yerde var telefon artık.
  • VESRAP kullanıcısına yanıt
    Hocam arayüz hızlı da 1,5 sene civarı xperia z2 kullandım. Kamera yazılımı rezaletti. Sony'nin en sevmediğim yanı ise bazı çok küçük ama hayati özelliklerin olmaması. En basitinden benim kullandığım dönemde albümde bir klasör bile oluşturamıyorduk. Sonradan güncelleme ile verdiler gerçi ama bu ve bunun gibi küçük detaylar bazen benim için önemli olabiliyor. O nedenle biraz çekimserim Sony'ye karşı.

Bir de htc a9 var, bataryası düşük ama yazılım iyi olduğu için fena değil diyorlar. Bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EBF85AD14 -- 8 Ağustos 2016; 0:16:27 >
  • Ya biriniz cevap yazsin lg muzik uygulamasi kilit ekranindan duzenlenemiyor mu? sarki degisme falan gbi benim ekranda cikmiyor ayar mi yapilmasi lazim?

• Günal kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, şuan farklı bir telefon almak gibi bir düşüncem yok fakat bir önceki android versiyonuna geri dönmeyi düşünüyorum, yedekleri aldım.
    umarım tekrar aynı sorun olmaz.
  • hukuksever kullanıcısına yanıt
    normalde ekran kilitlendiği zaman müzik uygulaması çıkması gerekir daha önceden çıkıyormuydu?
  • neo-wena kullanıcısına yanıt
    Yok hocam olmuyor hic napmam lazi?

• Cuma günü statü bu şekilde oldu.
  • Bende kararsızım ücret iadesi alsam fatura tutarı 1899 Lira o fiyata g4e alternatif pek telefon yok, özellikle tasarım açısından. G5 ile değişim olsa , 1 haftadır bütün incelemelerini izledim telefona bir türlü ısınamadım.Telefon çok performanaslı kamerası falan çok iyi ama o tasarımını bir türlü sevemedim :( para iadesi alıp g4 alayım diyorum ama , 6-7 aya yine patlayacak telefon

Geçtiğimiz bayramda memlekete gitmiştim. Can sıkıntısından sürekli oyun oynadım dizi izledim, telefon daha önce olmadığı kadar ısınmaya başladı ,1-2 gün içerisinde bildirim çubuğunda ghost screen başladı. Sonra telefon sürekli ısınmaya başladı. Oyun açıyorum 5 dk. sonra telefon yanıyor resmen. Bayramdan sonra salı günüde bootloop oldu. Telefonunda gariplik sezenler için örnek olsun diye yazıyorum. Özellikle aşırı ısınma varsa bootloop olması muhtemel.

• alwer kullanıcısına yanıt
    Demek ki 10 günde Vintek'e 946 adet cihaz bırakılmış. Benim iş emri numaram 564835. Hepsi G4 olmayabilir ama bence çoğu öyle.

DOA Değişim bekliyor statüsü bir kaç gün göründükten sonra Merkezden Değişim Cihazı bekleniyor şeklinde değişiyor ve sonra bekleme başlıyor. Ben yaklaşık 1 aydır merkezden cihaz bekliyorum. Forumda daha öncesi de var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Günal

Demek ki 10 günde Vintek'e 946 adet cihaz bırakılmış. Benim iş emri numaram 564835. Hepsi G4 olmayabilir ama bence çoğu öyle.

DOA Değişim bekliyor statüsü bir kaç gün göründükten sonra Merkezden Değişim Cihazı bekleniyor şeklinde değişiyor ve sonra bekleme başlıyor. Ben yaklaşık 1 aydır merkezden cihaz bekliyorum. Forumda daha öncesi de var...

Merkezden cihaz bekleniyor durumundayken LG yi arayıp ücret iadesi talebimi ileticem. Bakalım ne olacak.
  • az önce yine aradım lg'yi. iade işlemlerini başlatacaklarını söylediler yetişirse bu cuma yetişmezse haftaya cuma paramı alırım inşallah
  • ruşenamcanınoğlusedat kullanıcısına yanıt
    lg para iadesi icin 3 cumadir oyaliyordu bir arkadasi o arkadas aldi mi acaba parasini...siz de hocam para iadesini alabilirseniz bilgilendirirseniz.sevinirim ne surede veriyor lg parayi bilgilenmis oluruz

• alwer kullanıcısına yanıt
    Ben yapmak istediğiniz işlemle ilgili 3 farklı müşteri temsilcisi ile görüştüm.

1. si: Konu ile ilgili mail göndereceğim ve sonrasında size tekrar bilgi vereceğiz.
    2. si: Mailinize her hangi bir cevap gelmediği için tekrardan göndereceğim.
    3. sü: Serviste değişim kararı verildiği için şu aşamada para iadesi söz konusu değil. Merkez'den de mailinize her hangi bir cevap gelmeyecektir. (Sonuncusu doğru çıktı gibi)

Ama siz yine de şansınızı deneyine derim. Malum, orada herkes ayrı telden çalıyor. Belki şansınıza işinizi görebilecek birisi denk gelir.
  • 
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.