Şimdi Ara

lg g4 alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 5s küçük ekrandan sıkıldım pil performansı çok kötü g4 bütçeme uyuyor kulaklık sesi nasıl yani sennheiser cx 300 kulaklıgım var iphone kadar iyi çıkıs veriyor mu bir de fotoğraf kalitesi nasıl bunlar önemli benim için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bir de batarya performansı nasıl vereceğim paraya değer mi

• Ben alicaktim bootlap ve ghost screen sorunlarindan dolayi vazgectim c7 almayi dusunuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıgıdo5858 kullanıcısına yanıt
    bootlap nedir

• G5 al son seri olan

• xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    Telefonun kapanmasi ve anakartinin yanmasi sanirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • günde 2 kere şarj etmek istiyorsan yada durduk yere kapanıp açılmaması o kadar önemli değilse alınabilir :) şaka bir yana kesinlikle yanına bile yaklaşmayın bütün serileri hatalı üretim. hemen hemen hepsi anakart değişime gidiyor. ayrıca ekranda ghost screen oluşuyor buda sık görülen bir hatası. ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.
    ama hakkını yemeyeyim fotoğraf kalitesi on numaradır. Ses kalitesi de Bir HTC olmasa da pek çok telefondan iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codemaker -- 23 Mayıs 2017; 22:2:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codemaker

günde 2 kere şarj etmek istiyorsan yada durduk yere kapanıp açılmaması o kadar önemli değilse alınabilir :) şaka bir yana kesinlikle yanına bile yaklaşmayın bütün serileri hatalı üretim. hemen hemen hepsi anakart değişime gidiyor. ayrıca ekranda ghost screen oluşuyor buda sık görülen bir hatası. ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.
    ama hakkını yemeyeyim fotoğraf kalitesi on numaradır. Ses kalitesi de Bir HTC olmasa da pek çok telefondan iyidir.

onun yerine xiaomi mi5 aldım o da günde iki kez şarj istiyor. fakat lg deki o donanım sorunları kötü gerçekten bu forum olmasaydı alacaktım iyiki bu forumda yazıyormuş üretim hatalı olduğu forumu derinlemesine okuyunca anladım zaten teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 23 Mayıs 2017; 23:15:6 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.